ZZR/GTR 1400 pitanjce

BIKERZZR1400 said:
Sumnjam. :jesus: :jesus:
a ne sumnjas da svi pisu drukcije a bas tvoja vaga je najtacnija :mrgreen:..230kila i bez kofera ,tank torbe i punog rezervoara je tesko,a ovako je nemoguce..probaj ponovo izvagat al negdje na drugom mjestu pa nam javi :wink:
 
garfield1974 said:

taj ne kaze da je to tezina bez tekucina :mrgreen:..inace ti tvornicki podatci znaju omanut i to 99,99% pokazuju manje tj lazu stvarnu tezinu :wink:...znaci nac tacnu vagu pa izmjerit tj par njih jer eto zna se desit da i vage lazu :mrgreen:

konkretno u ovih 230kg sa koferima i punim tankom tesko mi je za povjerovat jer sam svoj motorin skoro popeo na vagu koja je recimo 95% tacna i brojke su se zaustavile na 231kg sa jedno 5-6l goriva u rezervoaru..po tvornici je 210kg bez tekucina,a moj nije bas u tvornickom stanju nego bi trebal  bit makar 10kg laksi
 
gastajbarter said:
taj ne kaze da je to tezina bez tekucina :mrgreen:..inace ti tvornicki podatci znaju omanut i to 99,99% pokazuju manje tj lazu stvarnu tezinu :wink:...znaci nac tacnu vagu pa izmjerit tj par njih jer eto zna se desit da i vage lazu :mrgreen:

konkretno u ovih 230kg sa koferima i punim tankom tesko mi je za povjerovat jer sam svoj motorin skoro popeo na vagu koja je recimo 95% tacna i brojke su se zaustavile na 231kg sa jedno 5-6l goriva u rezervoaru..po tvornici je 210kg bez tekucina,a moj nije bas u tvornickom stanju nego bi trebal  bit makar 10kg laksi

Obično nije u pitanju težina vozila već težina vozača  :LOL: :LOL: :LOL:
 
gastajbarter said:
a ne sumnjas da svi pisu drukcije a bas tvoja vaga je najtacnija :mrgreen:..230kila i bez kofera ,tank torbe i punog rezervoara je tesko,a ovako je nemoguce..probaj ponovo izvagat al negdje na drugom mjestu pa nam javi :wink:
Dogovoreno.
 
Ja i žena u komadu 1000km bez problema, nikakvih ozbiljnih znakova umora....znaš ja sam se također dvoumio oko izbora gtr-a ili zzr-a, probao sam ih oba...imao sam tu mogučnost, hvala Bogu...

Kupio sam zzr-a, nisam fulao, vjeruj mi... :mrgreen:
 
dečki moje mišljenje je da je zzr majka i otac svih motora...udoban za 1 i 2 osobe,sa koferima ili bez.uglađen u okretajima dolje-zvijer poslije6000 okr,rijetko koji rr mu može bježat i to bilo gdje,wli to je normalno stvar vozača...uglavnom motor koji zadovoljava sve potrebe putnika na duge staze sportski orijentiranih...san snova...tko ga ima stvarno je sretan i još nisam čuo da se neko (nakon što si ga poštela) žali na njega...jedva čekam da dođe zima da mogu piknut zzr1200 pa za 2-3-4god boga svih motora zzr1400,puno puta sam vidio kako ostavlja Busu iza sebe koja nije ni približno udobna i šparna kao on :mrgreen: (y) :021:
 
zdravko said:
Mislim da ak uzmeš zzr1200 ne budeš tak brzo prešao na 1400  :mrgreen: :mrgreen:

Kao slučajno imam jednog za prodati... :mrgreen: :mrgreen:
 
GSX 1402 said:
eto ja prodajem svog 3000€ skuplje od tebe  :mrgreen:

Komentar se odnosio na kolegu Zdravka....JA NE DAM ZZR-a !!! :mrgreen: (y)
 
GSX 1402 said:
eto ja prodajem svog 3000€ skuplje od tebe  :mrgreen:

Prijatelj mi kupuje zzr-a, kaže da šteta za tvog što nije u nekoj muškoj boji... :jesus: :jesus: :LOL: :jesus: :jesus:
 
SPARTANIUS-ZG said:
Prijatelj mi kupuje zzr-a, kaže da šteta za tvog što nije u nekoj muškoj boji... :jesus: :jesus: :LOL: :jesus: :jesus:
nema on para za moju pilu  :mrgreen:
 
SPARTANIUS-ZG said:
Kao slučajno imam jednog za prodati... :mrgreen: :mrgreen:

He, Spartanius onda od nas nebu kupoval' :) Ja svog isto ne dam :)

Bilo bi mi drago da kupi 1200 jer mislim da ga može dobiti dosta povoljno, a ne vjerujem da bude ne-zzadovoljan... Moje skromno mišljenje (gledano subjektivno iz moje perspektive) je da 1400 ne vrijedi skoro 2x1200 koliko cca više košta. Moja preporuka 1200 i ostane dosta love za druge stvari.

Nego baš me zanima koliko ima 1200 u HR, mislim ne baš puno.

Lp svim zzrovci-ma, kawaljubcima i svim ljubiteljima dvokotača!
 
zdravko said:
He, Spartanius onda od nas nebu kupoval' :) Ja svog isto ne dam :)

Bilo bi mi drago da kupi 1200 jer mislim da ga može dobiti dosta povoljno, a ne vjerujem da bude ne-zzadovoljan... Moje skromno mišljenje (gledano subjektivno iz moje perspektive) je da 1400 ne vrijedi skoro 2x1200 koliko cca više košta. Moja preporuka 1200 i ostane dosta love za druge stvari.

Nego baš me zanima koliko ima 1200 u HR, mislim ne baš puno.

Lp svim zzrovci-ma, kawaljubcima i svim ljubiteljima dvokotača!
Prijatelj kada srce kaže da onda se razum gubi,a srce veli 1400 . Daleko od toga iz 1200 je ajme. (y)
 
Bok prijatelj! Je, svakak, ak je do srca i nema drugih ograničenja naravno da uzimaš kaj ti se sviđa, kaj sanjaš itd. Napisao sam to vi-za-vi posta Kiće koji veli da je za sada ograničen s financijama. No i ja sam svoj kupio zaduživši se kod banke i slušao srce :D
 
zdravko said:
Bok prijatelj! Je, svakak, ak je do srca i nema drugih ograničenja naravno da uzimaš kaj ti se sviđa, kaj sanjaš itd. Napisao sam to vi-za-vi posta Kiće koji veli da je za sada ograničen s financijama. No i ja sam svoj kupio zaduživši se kod banke i slušao srce :D
Frende. :bananalove: nek si ti više na forumu.
 
Prijatelji,

ne znam zašto se raspravljate,uspoređujete dva totalno drugačija motora........sve je stvar ukusa oba su vrhunski motori samo je pitanje tko što voli :)
ja osobno vozim GTR-a i nebi ga mjenjao za 3 ZZR-a isto tako vjerovatno netko kome paše ZZR nebi ga dao za 3 GTR-a :) (lažem mjenjao bi ga da prodam 3 ZZR i kupim novog GTR-a ;) )
Malo mi je glupo kad netko reče da je ZZR bolji jer je brži :) , mislim da stvarno nije bitno ako si pošao sa ženom (ili ljubavnicom :) ) na putovanje dali ti motor ide 250 ili 300 na sat ;) i nemože mi nitko reći da je bolji položaj sjedenja na ZZR-u od GTR-a ;)

Neka se nitko ne naljuti,samo moje mišljenje