ZZR250 gumice prema airboxu-savijet

Status
Not open for further replies.

Joy Rider

New member
Dakle kolege forumaši imam situaciju sa gumicama koje stoje između airbox-a i karburatora (slika ispod nije moje stanje već slika sa neta al je identična stvar o kojoj govorim) na motoru opisanom u naslovu. Jednostavno - stvrdnule se, popucale i ne drže više ni sebe na karburatoru a kamoli zrak  :mrgreen: . Pitanje: dal možda neko ima za prodat novije od mojih (mašina je EX250H, 90 godište) ili kakav savijet da to riješim. Razmišljao sam i o konusnim filtrima al nezgodno je poslije uštimat karburaciju, mislim da bi morao mijenjati dizne i podizati iglu. Ako je netko imao takve situacije savjeti su dobro došli. Hvala unaprijed, Joy Rider.
 
Pa šta nitko nista nezna o ovome? ccc  :(
 
to se zovu prirubnice... ;)

pokušaj najbolje riješiti nove...  (y) ... po mogućnosti originalne...... bot ćeš najsretniji ....  (y)

ali navodno se u motormaniji može naručiti za podosta motora, probaj pitati, ne košta te ništa
 
strasilo said:
to se zovu prirubnice... ;)

pokušaj najbolje riješiti nove...  (y) ... po mogućnosti originalne...... bot ćeš najsretniji ....  (y)

ali navodno se u motormaniji može naručiti za podosta motora, probaj pitati, ne košta te ništa

ma znam da su nove najbolje rješenje nego me traže 400 kn za ta dva komada gume i mogu nabaviti tek poslije 9mj (kaptol cargo) !? ... dobra ideja motormanija. hvala ti, zovem odmah...  (y)
 
strasilo said:
pa to je razumljiva cijena.... ;)

nažalost...kad nas deru ko ovce  :(
 
Icek said:
Zašto ne konzultirat ebay i sl. ?

ma prekopao i ebay.com i co.uk. nema... šmrc
 
Joy Rider said:
ma prekopao i ebay.com i co.uk. nema... šmrc

javi tu ili meni na pp dimenzije tih gumica ako nisi riješio.

trebam promjere obaju otvora, dužinu itd.. i najbolje da uz mjere staviš i sliku  (y)
 
Pozz svima nije me bilo neko vrijeme ali u međuvremenu frend od frenda preko frenda našao u Poreču nove i ja kupio. Cijena 300 kn sa dostavom kući. Hvala vam svima na pomoći i savjetima... Lock...  (y) (y)
 
Status
Not open for further replies.