Honda X-ADV

črnomerec said:
cbf 600 je bio prije 4g,pa fazer 800,ali ipak sam se vratio na hondu,vfr 800x,tako da mi je ovo zanimljivo,ali ipak stepenica nize,mozda eventualno kao drugi motor,sta znaci da bi ga zena vise vozila
Znas nije mi nikad bilo jasno zasto u taj vfr nisu stavili DCT
Ima ga Crosstourer tj imaju ga skoro pa svi a vfr nista....jako cudno
Hm.....za drugi motor mozda ipak Integra
Cudna stvar kod nje....u pocetku mi se nikako nije svidala.ono gadna do bola.onda 2017 god i redizajn i odjednom mi je postala odlicna.
Je uvik taj problem sa nula prostora ispod sica
Onda san vidia Integru od aprilje sa centralnim kuferom 47 ili 56 po potrbi i bocne nosace za 2 puta po 37 ako se ne varam.isto po potrebi
Jako mi se svida ta kombinacija
A onda i slika u Sage na fejsu....Integra do X-adv......


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
A neznam,ovo mi se svidja jel bi zena mogla vozit,meni bi bio za po gradu,a i za na selo malo,malo za po njivi i sumi
 
črnomerec said:
A neznam,ovo mi se svidja jel bi zena mogla vozit,meni bi bio za po gradu,a i za na selo malo,malo za po njivi i sumi
Nemos falit sa niti jednin....
b35dcf362098048d4306ce795078aad3.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
https://www.google.com/url?sa=i&url=https%3A%2F%2Fwww.advpulse.com%2Fadv-bikes%2Fhonda-x-adv-custom%2F&psig=AOvVaw0Sl0FIlfAIirGgU8jHBrad&ust=1587073776667000&source=images&cd=vfe&ved=0CAIQjRxqFwoTCLC44Pm06-gCFQAAAAAdAAAAABAE

Ova je zanimljiva
 
Ovaj gore sa Sekijevog linka je od DMCa iz Zagreba i ja sam ga prije ovog sranja išao gledat. Malo kilometara ali zapušten, sic malo poderan, padao je na desnu stranu, desna donja podnica farbana (Damir nije ni skužio dok mu nisam pokazao), uglavnom dalo bi se s njim živjet ali za daleko manje od traženih 9300.

DA-IM, nisam baš nešto testirao najvišu potrošnju ali koliko sam vidio oko 5,5 l se kretala prilikom brže vožnje obilaznicom i top speed testiranja na autocesti.

Sent from my MI 9 using Tapatalk

 
Pa to ti oću reć :wink:.

:mrgreen:

BTW, na njemu je Puigov povišeni vizir.
Inače, kad sam gledao rabljene Xadve za uzet, gledao sam i kod nas i vani isključivo Mk2 verziju. Bio je jedan bijeli full nakrcan opremom u Zadru, jedan mat sivi s carbonskim Akrapom u Splitu i ovaj moj. Na Mobile.de ih je bilo malo a s dodatnim troškovima bi izašli više nego ovi u nas.

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
DiAbLeRo said:
Pa to ti oću reć :wink:.

:mrgreen:

BTW, na njemu je Puigov povišeni vizir.
Inače, kad sam gledao rabljene Xadve za uzet, gledao sam i kod nas i vani, cijene su bile slične. Bio je jedan bijeli full nakrcan opremom u Zadru, jedan mat sivi s carbonskim Akrapom u Splitu i ovaj moj. Na Mobile.de ih je bilo malo a s dodatnim troškovima bi izašli više nego ovi u nas.

Sent from my MI 9 using Tapatalk
cc1aff998716c5f2d5d4426d6ea6cde9.jpg

Jel na ovog mislis


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne tog nego onog na drugom linku, DMC motori iz Zagreba.
Nije to ni ovaj drugi koji se prodava u Splitu.


Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Ajmo sad malo ozbiljno. Možda bi stavija neki lončić da ovaj 2 cyl/in line, da dođe do izražaja. Snagu ne tražin i ne dan lovu za akrapa. Snagu ni nemoš tražit na ovaj prigušeni 750...jedan usisni kanal, jedna ispušna grana na 2 cil. (wtf)...
Malo samo da brboče. Estetika je najbitnija! Mora bit tehno hibrid mada faka...
Šta ćemo na srebrnoga?
6be501ea096c10519a5594b6255f182e.jpg

 
cosmic said:
Ajmo sad malo ozbiljno. Možda bi stavija neki lončić da ovaj 2 cyl/in line, da dođe do izražaja. Snagu ne tražin i ne dan lovu za akrapa. Snagu ni nemoš tražit na ovaj prigušeni 750...jedan usisni kanal, jedna ispušna grana na 2 cil. (wtf)...
Malo samo da brboče. Estetika je najbitnija! Mora bit tehno hibrid mada faka...
Šta ćemo na srebrnoga?
6be501ea096c10519a5594b6255f182e.jpg
MIVV
Imas generalnog zastupnika za HR u Splitu
ATT Suzuki tj nas Bob Rock na forumu
Najbolji omjer cijene i kvalitete....
Ja ga iman na Kralju

https://www.mivv.com/en/moto/honda-en-2/x-adv-750-en/2017-x-adv-750-en/


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
SC majka. Posli Akrapa naravno...

;)

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
cosmic said:
Ajmo sad malo ozbiljno. Možda bi stavija neki lončić da ovaj 2 cyl/in line, da dođe do izražaja. Snagu ne tražin i ne dan lovu za akrapa. Snagu ni nemoš tražit na ovaj prigušeni 750...jedan usisni kanal, jedna ispušna grana na 2 cil. (wtf)...
Malo samo da brboče. Estetika je najbitnija! Mora bit tehno hibrid mada faka...
Šta ćemo na srebrnoga?
6be501ea096c10519a5594b6255f182e.jpg
MIVV... najbolje mu stoji...  (y)
P.S. prvo sam odlučio koji mu je po meni  :0648: a onda sam zumirao i vidio da je MIVV...  (y)
 
A i niste od neke pomoći.

SC je lipi komad auspuha i u cijeni dođe sa karbonskom zaštitom grane, ili postola. Materijal plašta je Ti, šta mi i nije toliko bitno, ali cjelokupni izgled je za 5. Zvuk također. Cijena sa 650e tik do Akrapa. Tu san već u domeni jebenog amortizera...

Leo ka Leo. Povoljan, solidna izrada,karbon završetak, inox odlično obrađen (imam ga na 701) ali u ovon slučaju, ka da nije do kraja smišljen za Xadv. Ne prati liniju krme skutera, nosač se sastoji od dodatnog adaptera, itd. Cijena <400e

MIVV Delta inox, onako. Originalan dizajn, karbonska kapa, solidan inox, cijena 430e, prati liniju, solidan generalno, jedino mi je bokun velik. Ulazi u uži izbor.

Francuski XRace M9 donoai naj originalniji dizajn. Kapa od karbona i plašt od inoxa sa, kako kažu, izvanrednom završnom obradom. Najviše mi se uklapa na ovaj dizajn XADV. Zvuk na razini SC koji je br. 1. Cijena 400 u glavu. Moj favorit samo zato šta je drukčiji.
Hm, možda i crni...

Da nije ove korone, kc bi gleda ove pizdarije. Samo bi gorivo "sipa". :mrgreen:
1d0e998d4cee69f3d46832c337c92fbf.jpg
1894495618956436f2d493d6a1f43c83.jpg
3c928acb3d7c994a299781d247a21cdd.jpg
 
paranoid said:
MIVV... najbolje mu stoji...  (y)
P.S. prvo sam odlučio koji mu je po meni  :0648: a onda sam zumirao i vidio da je MIVV...  (y)
Je, moram priznat da mu je ovaj "Delta" dobro sija.
31b2e3c90fae1e37ee34fc84574d9686.jpg
3a13f7c2e215f34f0cd2ced2a6d28538.jpg
 
cosmic said:
A i niste od neke pomoći.

SC je lipi komad auspuha i u cijeni dođe sa karbonskom zaštitom grane, ili postola. Materijal plašta je Ti, šta mi i nije toliko bitno, ali cjelokupni izgled je za 5. Zvuk također. Cijena sa 650e tik do Akrapa. Tu san već u domeni jebenog amortizera...

Leo ka Leo. Povoljan, solidna izrada,karbon završetak, inox odlično obrađen (imam ga na 701) ali u ovon slučaju, ka da nije do kraja smišljen za Xadv. Ne prati liniju krme skutera, nosač se sastoji od dodatnog adaptera, itd. Cijena <400e

MIVV Delta inox, onako. Originalan dizajn, karbonska kapa, solidan inox, cijena 430e, prati liniju, solidan generalno, jedino mi je bokun velik. Ulazi u uži izbor.

Francuski XRace M9 donoai naj originalniji dizajn. Kapa od karbona i plašt od inoxa sa, kako kažu, izvanrednom završnom obradom. Najviše mi se uklapa na ovaj dizajn XADV. Zvuk na razini SC koji je br. 1. Cijena 400 u glavu. Moj favorit samo zato šta je drukčiji.
Hm, možda i crni...

Da nije ove korone, kc bi gleda ove pizdarije. Samo bi gorivo "sipa". :mrgreen:
1d0e998d4cee69f3d46832c337c92fbf.jpg
1894495618956436f2d493d6a1f43c83.jpg
3c928acb3d7c994a299781d247a21cdd.jpg
Da nije Corone kurac bi ja sad bija na forumu i kurac bi čita teme o skuterima....  :LOL: :LOL:
I da... ovaj u crnoj boji mi je isto mnogo lep...
 
:LOL:

Eto, corona i nešto dobroga donijela...  :021: BTW Mijo šteka ti lokacija!

Cosmo, uzmi SCa, znaš i sam da ćeš se tuć nogon u gujicu ako uzmeš bilo koji drugi. Osim Akrapa, naravno...  :evil:
 

Attachments

  • auspuf majka.jpg
    auspuf majka.jpg
    512.7 KB · Views: 107
DiAbLeRo said:
Ovaj gore sa Sekijevog linka je od DMCa iz Zagreba i ja sam ga prije ovog sranja išao gledat. Malo kilometara ali zapušten, sic malo poderan, padao je na desnu stranu, desna donja podnica farbana (Damir nije ni skužio dok mu nisam pokazao), uglavnom dalo bi se s njim živjet ali za daleko manje od traženih 9300.

DA-IM, nisam baš nešto testirao najvišu potrošnju ali koliko sam vidio oko 5,5 l se kretala prilikom brže vožnje obilaznicom i top speed testiranja na autocesti.

Sent from my MI 9 using Tapatalk

Pa nije loša cijena to, ima li za kacigu mjesta ispod sica ?
 
Ima, meni stane preklopna kaciga, bubrežnjak, rukavice i još pokoja sitnica.