Dobre prilike u oglasima

170KS, pa to bi se isplatilo kupit, to je puno jače od mog tuona gen 2, on mi je malo slab za vozit po cesti, ponudit ću mu zamjenu.
sad zamisli kako bi s time išao po grobniku...staviš touring force, možeš prebaciti i felge s tuona ako tamo već imaš usvirane gume (samo ti trebaju 3 mm distance za prednje diskove), na auspusima piše akrapovič, znači samo plemeniti metali i svemirska tehnologija, motor je ćipiran za najviše domete, leti po zraku!
canepa je goli k****!
 
sad zamisli kako bi s time išao po grobniku...staviš touring force, možeš prebaciti i felge s tuona ako tamo već imaš usvirane gume (samo ti trebaju 3 mm distance za prednje diskove), na auspusima piše akrapovič, znači samo plemeniti metali i svemirska tehnologija, motor je ćipiran za najviše domete, leti po zraku!
canepa je goli k****!
sad sam lud, ako i ne prihvati zamjenu, kupit ću ga pa će tuono ostat cestovni a ovo će bit track day weapon, fuck yeah.
Ma Mitas TF ima malo problematičan rubni grip, naročito kod jakog otvaranja gasa na 55 stupnjeva nagiba, pa sam mislio, stavim ispred Mitas SF, iza lagano narezani slick diablo superbike (SC0) i lagano okinem rekord u amaterskoj vožnji na Grobniku.
Još pitat Kucelja da napravi granu za ovaj akrap, mislim da bi na kotaču mogao izbacit i 178ks.
 
  • Haha
Reactions: go-go
Da znam da je slabiji od rsv...a neznam bas da je radio neki opaki tuning i onda stavio auspuhe sa ebaya od 300kn 🙄
je je, ovaj je napravio tuning zvani lov na jelene. Jedino mu još fali opis u oglasu: jedinstven primjerak, usudim se reći ne samo u Hr, već i u Europi.
 
On bi se proda u roku po ure, da ovde nije napisano... da ima false akrape i kilometre...i onda bi imali jos jednog zakletog aprilijasa:mrgreen:
 
Tesko da bi, ako je kupac sa drugog kraja Hrvatske,na putu do doma bi mu se otopila plastika u namotajima, zastopala uljne kanale i zaribala bi mašina. Ne bi siromah stigao ni okinut sliku za motori.hr
 
To bi bilo protumaceno kao lose odrzavanje od strane vlasnika motora i los mestar koji je servisira...ipak je to aprilija.
 
ustvari isto kao i kod tebe, i ti si mogao mogao riješiti svoj problem da si umjesto 100 eura dao 200 za dijelove i zamijenio sve što treba, bio bi možda mrvicu manje nezadovoljan i nebi se ponavljao ko pokvarena papiga i imao doživotne traume od talijanskog poluproizvoda 🥳
osim toga, još nisam vidio da na forumu pišeš o bilo kojem drugom motoru osim aprilije pa je za pretpostaviti da je to jedino što si vozio u životu:unsure:
 
  • Like
Reactions: infinity