MotoGP Austria 2020 - Red Bull Ring

jel ta Honda njegova over ili undersquare? Ne mogu nać taj podatak a to bi pojasnilo mnoge enigme u vezi njegovih "osam" naslova.
 
ja sumnjam da su samo za njegovu hondu smislili motor koji se ponaša kao gewinde, točno se vidi da se cilindar, a prema tome i klip produljuje ili sužava ovisno o tipu staze i tako se igraju i sa bore/stroke omjerom, ono, balansiraju između R1 i S1000RR.
Navodno da imaju i neki vanjski zamašnjak koji isto mijenjaju prema tipu staze, ali u tu tehnologiju se ne kužim kao u bore/stroke, pa neću insinuirat da i tako ostvaruje prednost.
 
ja sumnjam da su samo za njegovu hondu smislili motor koji se ponaša kao gewinde, točno se vidi da se cilindar, a prema tome i klip produljuje ili sužava ovisno o tipu staze i tako se igraju i sa bore/stroke omjerom, ono, balansiraju između R1 i S1000RR.
Navodno da imaju i neki vanjski zamašnjak koji isto mijenjaju prema tipu staze, ali u tu tehnologiju se ne kužim kao u bore/stroke, pa neću insinuirat da i tako ostvaruje prednost.


To je OK, al mislim da njegova Honda ima pametni žiroskopski uteg koji je kontroliram putem ECU-a i motor i u ekstremnim situacijama i nagibima praktično sam vozi. Navodno je to razvila NASA za Mars Rover i to je Puig otkupio za Markeza, ali patent izlazi 2023. Što MM dotad napravi, napravio je, poslije svi imaju priustup tojh tehnologiji. Ajde, računaj da će im trebati jedna sezona da dohvate Hondin nivo, znači do 2024.

Rekao bih da njegova Honda, ali samo njegova bi čak i bez njega za upravljačem osvojila naslov.
 
Vidimo bratove rezultate , očito je da ta Honda se sama vozi. A to je sve ta kurčeva elektronika, vidio bi ja njega na nekoj cvaji, dva zavoja nebi spojio mali ljigavac.
 
dV4O5kL.jpg


😬
Vinales?
 
Vidimo bratove rezultate , očito je da ta Honda se sama vozi. A to je sve ta kurčeva elektronika, vidio bi ja njega na nekoj cvaji, dva zavoja nebi spojio mali ljigavac.

navodono da i kad trenira na motocrossu, isto vozi sa svom silom elektronike i žiroskopskim napravama kontrabalasnih osovina, nešto se spominjalo da će se uključit u mxgp ali kita, tamo pravilnik brani elektroniku pa ga strah da ne bude zadnji, tetkica.
 
meni je jos uvijek zagonetka kako je gastrobajter provalio da ce dovi ove godine pobjedit spilberg, kad je inace tamo tradiocionalno los.
 
Ne jednu nego dvije. Polu E. će se pokvariti kateem dok bude vodio.
Onda ćemo imati dva dvostruka pobjednika.
A nakon toga... MM i MM. I MM :mrgreen:
 
Osim šta Zarko nije proša lječnički?

😁
 
Osim šta Zarko nije proša lječnički?

😁
Nije mogo 5 sklekova uradit il mu nedaju? Sto je sigurno sigurno je, ipak i Markica vozi pa bolje sprijecit neg ponovo lijecit :mrgreen:
 
MM ne vozi ni ovu, ako se ne varam.