Gran Premio Red Bull de Espana - Jerez 30/4 - 02/05

A I da nije nista ili da se oporavi..mislim da ce mu trebat full vremena da se psihicki obnovi(vidimo po voznji sada,i prosle godine prije pada)...moguce da se vise nece imat vremena za vratit
 
Treba ce vremena vjerovatno i cijela sezona da se zapravo vrati.

Neznam kako ostalima ali ne sjecam se da se u. Moto GP pojavio tako odvratan lik kao Fabio. Nadam se da ce svjetski prvak biti bilo tko osim njega.
 
  • Like
Reactions: dovla
Mozda Taki Nakagami, ima sve potrebno, čak više i od jednog Tite Rabata a to nije lako
 
Vremena se mjenjaju, Moto GP izgleda drugacije nego prije 2 godine. Momcici deru jarca pa ako ih zelis pobjedit moras od rogova krenut, nije vise konkurencija đed i par olupina :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: bolcic and Dene
Marc Marquez admits he was “scared” after his big MotoGP Spanish Grand Prix practice crash on Saturday as he briefly “didn’t remember exactly what happened”.

Au jbt Marc se počinje gubit lagano.
Fakat je Marq u kujcu. Izletio je s 2 glave, udario u ogradu i prepao se. Starno je gotov
:ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
 
Marc Marquez admits he was “scared” after his big MotoGP Spanish Grand Prix practice crash on Saturday as he briefly “didn’t remember exactly what happened”.

Au jbt Marc se počinje gubit lagano.
Tipicna sinkopa, sva sreca da nije bilo nauticara ispred njega 😁
 
  • Like
Reactions: BradatiGad
Marc Marquez admits he was “scared” after his big MotoGP Spanish Grand Prix practice crash on Saturday as he briefly “didn’t remember exactly what happened”.

Au jbt Marc se počinje gubit lagano.
Jesam reka


Bome.momacki.opizdio
 
Tracevi iz boxa

Aprilija radila oklope u saradnji sa Airbusom :mrgreen:
Krmeljio Bibendumu naredio da Kavijaturistima da one gume sto im je i prosle godine davo inace ce svi popadat ganjajuci ih 👊

🏃‍♂️
 
1619908017340.png

Bome Astars..bome...
 
Decki moji nema od njega vise nista nazalost, izgubio je fokus i mozes ga jebat.
 
Zato dolazi Qua-Qua. Marcova zamjena je već aktivna.
 
Nameće se pitanje među svim tim ljigavcima, antipatičnima, presnima i faličnima, tko je taj vozač koji ispunjava naše visoke i istančane kriterije? Da li uopće postoji takav?
Osim Rossija, misliš?
 
  • Like
Reactions: Dene
Imam neki osjećaj da bi Mark ipak mogao tu fino napredovati. Nije mi ništa išlo na ruku do sada.
Recimo do 4., 5. mjesta.
Rossi u idealnim uvjetima - 11.

Želim da se Paco i Qua pokolju do samoga kraja!!