Zg ekipa:-)

Putovanja su mi generalno bezveze. Osim ako nemaš baš romantičarski, Malnarov stil govora, gdje bi zapravo izneseš drukčiji pogled na destinaciju. Od mainstreama jeli.

A ovo je najbolji moto video od samog vijeka i nikad neće biti boljeg jer živimo u svijetu obojanim vanilijom.



The end.

Prvi put cujem za ove.
Vrhic. Cak i pricaju kao furezi s kmana, samo na engleskom.
A kako mi je vrijeme stalo negdje sredinom 2000ih, cak su i motori po mojoj mjeri.
Dao si mi zanimaciju za cudo sljedecih slobodnih sati.
 
  • Like
Reactions: MOONSHIELD and Nero
Alo.,Zg ekipa...dajte broj od Shadowsa-Moto Sicevi-,zovem par puta,al ne javlja se,neznam dali imam pravi broj,ili -je ziv taj maestro...posla bi mu sjedalo od Stroma...il dostavio nekako,al ne mogu doci do njega...
 
Prvi put cujem za ove.
Vrhic. Cak i pricaju kao furezi s kmana, samo na engleskom.
A kako mi je vrijeme stalo negdje sredinom 2000ih, cak su i motori po mojoj mjeri.
Dao si mi zanimaciju za cudo sljedecih slobodnih sati.


Na 1:15 ledzenderi situacija.
 
..filimić..

Na 1:15 ledzenderi situacija.


Aaaaa, to su oni, ovu scenu sam vidio na čudo mjesta ali nisam znao da su to "novinari" :)
Pogleda sam Ninja vs Busa (mach 3 mislim) cijelu sinoć i Pulp fiction.
Realno, seljačići su, ali šta mogu s motorima to je fantazija...
Strava je i komentator; intonacija napušenog (i elokventnog) čovjeka s komentarima tipa: If his father could see him now(dok se na Ninji u 6-oj brzini probija kroz promet), he would have said that drugs are safe.
Koje vrijeme, koji ljudi....
 
  • Haha
Reactions: Nero
Aaaaa, to su oni, ovu scenu sam vidio na čudo mjesta ali nisam znao da su to "novinari" :)
Pogleda sam Ninja vs Busa (mach 3 mislim) cijelu sinoć i Pulp fiction.
Realno, seljačići su, ali šta mogu s motorima to je fantazija...
Strava je i komentator; intonacija napušenog (i elokventnog) čovjeka s komentarima tipa: If his father could see him now(dok se na Ninji u 6-oj brzini probija kroz promet), he would have said that drugs are safe.
Koje vrijeme, koji ljudi....

Da da, britanski vlaji :D :D :D

Igrom slučaja, brutalno sposobni vozači.

Komentator i ova pozadinska muzika su šlag na torti, da nema komentatora, dogulilo bi ti gledat.
 
  • Like
Reactions: MOONSHIELD
Tražili ste gledajte. Sutra je trening za članove Moto Gymkhana Croatia u krugu Kampusa Borongaj, početak je u 11h. Što vas interesira možete priupitati trenere.
 
Zg-Rastoke-Plitvice-Željava

SA209045.jpg
SA100359.jpg
 
Imaš za klince ovo:


Top. (y)
 
Ne stignemo i to vozit, inače klinci voze MX i Enduro sa mnom. Htjeli smo jednom iz štosa na Borogajki napravit par krugova sa dečkima ali kažem nisu htjeli ni razgovarat. Vjerovatno su se bojali da ih klinci ne bili prešišali!
 
Nema predaje:mrgreen:
 

Attachments

  • 20211031_135541_copy_1995x3548.jpg
    20211031_135541_copy_1995x3548.jpg
    1.4 MB · Views: 0
  • 20211031_114803_copy_1995x3548.jpg
    20211031_114803_copy_1995x3548.jpg
    1.8 MB · Views: 0
  • 20211031_190342_copy_1995x3548_2.jpg
    20211031_190342_copy_1995x3548_2.jpg
    2 MB · Views: 0
  • Like
Reactions: Dene and tomo3
Ne stignemo i to vozit, inače klinci voze MX i Enduro sa mnom. Htjeli smo jednom iz štosa na Borogajki napravit par krugova sa dečkima ali kažem nisu htjeli ni razgovarat. Vjerovatno su se bojali da ih klinci ne bili prešišali!
Da, sigurno se premrli od straha kad su vas vidjeli. Sale ti napiše da Motorista ima program za tvoje klince, ti opet cviliš kak ti nisu dali krug vrtiti na Borongaju. Kupi klincima čunjeve i udri.