Dobre prilike u oglasima

ja ću sada svoju sedmicu dići na 7, da me netko bar netko nazove i pita koje medikamente konzumiram jer u pola godine mislim da je bio jedan jedini poziv

molim da me zovu samo ozbiljni kupci, preprodavači zaobiđite, ovo je motor samo za poznavaoce ove linije legendarnog motora
može zamjena za italjet drekster ili tmaxa

Uvijek sam gotivio te sedmice....
Bi uzeo NRG, čini mi se 2002 god, blago restauriran?
Ne moraš doplaćivati ništa, ne se boj.
 
znači, osim što si poznavaoc, još si i poznavatelj
sastavi ugovore!
 
  • Haha
Reactions: Dene
Nezz kako je za druge motore jer ne pratim cijene, a gsxr 1000 sam stavio kao referencu jer sam to upratio pošto sam sebi kupovao prije pola godine pa znam. Ali isto stoji da ce K5/6 bit alternativa svim R-ovima još dugo ako ne i vječno pogotovo stoga što nema puno chipova za mjenjat ako crknu.:cool:
A ovaj dio populacije što "skuži" koje su krame ovi legendarni R-ovi uglavnom se prebaci na chopere:ROFLMAO:
 
Dizanje cijena starih krama je posljedica slinjenja po drustvenim mrezama, i to od ekipe koja u 99% slucajeva niti je probala niti pojma ima koje su to krame. 😂
to ponajviše, jučer sam baš komentirao s frendom koji mi slaže jednu takvu kramu dok smo zaokružili kolko sam već love izlupao u dijelove, a još nismo ništa napravili; ekipa se u komentarima označava, svršavaju, radili bi zimske projekte, već imaju cijelu sliku sebe s lemilicom i semerinzima iz tokića, a nemaju 22 kune v žepu, ali su negdje vidli sliku kako je taj motor izgledao dok je bio novi pred 48 godina

nova (ili barem novija) vozila imaju nedostataka, a stara su kompletna jedan veliki nedostatak u svim pogledima, meni je to ok i mogu živjeti s tim i uživati u tome, ali 99% ljudi nije za to i onda ako se i upuste u to ostanu razočarani i posrani
 
to ponajviše, jučer sam baš komentirao s frendom koji mi slaže jednu takvu kramu dok smo zaokružili kolko sam već love izlupao u dijelove, a još nismo ništa napravili; ekipa se u komentarima označava, svršavaju, radili bi zimske projekte, već imaju cijelu sliku sebe s lemilicom i semerinzima iz tokića, a nemaju 22 kune v žepu, ali su negdje vidli sliku kako je taj motor izgledao dok je bio novi pred 48 godina

nova (ili barem novija) vozila imaju nedostataka, a stara su kompletna jedan veliki nedostatak u svim pogledima, meni je to ok i mogu živjeti s tim i uživati u tome, ali 99% ljudi nije za to i onda ako se i upuste u to ostanu razočarani i posrani
Ali ima ljudi koji to moraju naučiti na svojim greškama. 😇 :mrgreen:
 
Jesam, ali bilo je skupo. :mrgreen:
Trebao si uzet K5, a ne klapaša. A ti opet istu gresku radiš. 🤦‍♂️
P.S. Ili su te potplatili:mrgreen: A to je onda kao ona priča o Vasi Ladačkom (nisam s onom koju volim) pa se propiješ i kolpa te od tuge.
 
Last edited:
nestasica cipova bas gadno utjece na ove proizvedene pocetkom milenija..

Pa donekle i utječe, barem u smislu da im dižu cijenu jer nestrpljivih - kojima se neda čekati isporuke novih koje kasne zbog chipova - ima sasvim dosta...