Dobre prilike u oglasima

a vjerojatno i bi, ali kaj onda? to prodam nikad nikom za nikaj..knindžu si još nekak i premagadim gledati v garaži..
 
  • Like
Reactions: Dene
600F, ali s ubrizgavanjem, mi se već jedno 2 godine mota po glavi... isto ko i XX (već jedno 20 god xD), ali realno, XX mi neće biti praktičan... A nekako me najviše jebu stari RR-ovi... već sam propustio nekoliko fakat jebenih, tak da, ako će biti ikako moguće financijski idući mi neće promaknut, crni ZX7R, 9R '01 ili neki od GSX-R ovih 750ki...
Zx7r 👍

Al rsv gen1 najbolja kupnja, za 2500e nema bolje
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Nero
Zx7r 👍

Al rsv gen1 najbolja kupnja, za 2500e nema bolje
ma dobro, RSV je druga shema, ali i nju bi volio jednog dana udomit (dapače, već sam ja bio njuško par njih pred godinu/dvije) ... iznimno patim na 750ke, tak da će barem jedna od njih jednog dana bit u garaži...
a sad neki puni popis šta bi htio/želio/trebao.... moral bi čitavu jednu temu otvorit...
 
A kad si na njega sedneš otvaraju ti se neke nove galaksije udaljene par svjetlosnih godina od naše stvarnosti.😎🏁
 
Ovo je bila prilika, a danas nemaš hiljadarku novu ispod 150 tkn (n)


suzuki gsxr 1000 na akciji 2020.PNG
 
I brojevi od malobrojnih živućih mehaničara koji su sposobni uglazbit one karburatore.
da se uglazbiti bez problema, ali ga onda treba voziti ili barem upaliti 2-3 puta mjesečno, a ne da stoji u garaži ko sedamnajsto vozilo 😑
dok se jednom uštela i koristi, radi bez problema

uglavnom, za mene definitivno nije, gurnuo sam ga u mračni kutak garaže i nek čeka bolje dane ili nekog tko će ga imati vremena voziti..
 
gledam na marketplaceu zx10r 2012 za 11.000 eura o_O meni propali svi snovi o novijem motoru s ovim cijenama
 
gledam na marketplaceu zx10r 2012 za 11.000 eura o_O meni propali svi snovi o novijem motoru s ovim cijenama

kad nisi htio zx10r 2011 iz Senja za 8.000e 😁

evo neki dan otisla za Rijeku
 
Ona je nakon senja i istre prosla od petrinje , v.gorice, sesveta, karlovca, gospica i onda sam joj izgubio trag