24.03.-26.03.2023. - MotoGP: Grande Prémio de Portugal

To nije ducc kriv, nedostatak interesa iz Japana, strah od sramote (bmw) i jbg...
Da,čak bi rekao svaka čast ducatiju (kad drugi proizvođači neće),jer premalo bi bilo ukupno motora da njih nema toliko
 
Ako ce svi vozit tako da se nece/nemogu prekocit, najbolje da se vozi kolonica po Plominki, velikoj nagradi Makarske ili di već.

MM93 je božanstvo, kralj prednjeg kotača. Stoner je bio kralj zadnjeg...

Rossi je bio jack of all trades, master of none. Kralj psihickih igrica...

Kad je Marc bio out prosle godine, motogp je bio bezokusan, kao pomfrit bez soli.
Mm je veliki talent i klasa,nitko mu to ne osporava. Isto tako nitko nema ništa protiv agresivne vožnje ali ne tako da svaku drugu trku sruši nekoga. Kada netko ima toliko rušenja koliko ima znači da pretjeruje,znači da više ne vozi na granici nego preko nje.
 
Ja sam mislio nakon sprinta, u je, došao je sebi, neće ulazit u nepotrebne rizike, pustiće druge da pogriješe, iskoristit priliku u navući koji bod.
Nakon sudara sa martinom, kao da je ubrzao, pustio kočnicu, ili je mislio nema nikog na putanji, nio vidio oliveru ispred martina ili mu je otkinulo crijevo kočnice.
 
Ja sam mislio nakon sprinta, u je, došao je sebi, neće ulazit u nepotrebne rizike, pustiće druge da pogriješe, iskoristit priliku u navući koji bod.
Nakon sudara sa martinom, kao da je ubrzao, pustio kočnicu, ili je mislio nema nikog na putanji, nio vidio oliveru ispred martina ili mu je otkinulo crijevo kočnice.
Njegova krivica je šta je prekasnim kočenjem proba nadoknadit Hondine nedostatke.
Slično ka kad je Rossi srušija Stonera nastojeći nadoknadit Ducatijeve.
 
  • Like
Reactions: cicogti
Mm je veliki talent i klasa,nitko mu to ne osporava. Isto tako nitko nema ništa protiv agresivne vožnje ali ne tako da svaku drugu trku sruši nekoga. Kada netko ima toliko rušenja koliko ima znači da pretjeruje,znači da više ne vozi na granici nego preko nje.
I kolega mu Mir ima sad već zavidnu statistiku rušenja drugih....
 
I kolega mu Mir ima sad već zavidnu statistiku rušenja drugih....
Ja na to stvarno gledam iz kuta ovih vozača koji su srušeni,zamisli cijeli tjedan daješ sve od sebe da bi napravio neki rezultat,budeš dobar na treninzima, kvalifikacijama, uđeš odlično u trku i onda te netko sruši,cijeli trud uzalud,svako se od njih nada osvajanju prvenstva,znači nije u pitanju "samo" trud za taj vikend nego i bodovi za sezonu... Normalno,to su utrke i takve stvari se mogu desiti i dešavaju se,ali kad se nekome često dešava onda taj očito pretjeruje i mora smanjiti doživljaj. Svatko od njih se bori za sebe ali to ne znači da ne treba imati poštovanja prema tuđem trudu.
 
  • Like
Reactions: Over G and pikacu79
Ako ce svi vozit tako da se nece/nemogu prekocit, najbolje da se vozi kolonica po Plominki, velikoj nagradi Makarske ili di već.

MM93 je božanstvo, kralj prednjeg kotača. Stoner je bio kralj zadnjeg...

Rossi je bio jack of all trades, master of none. Kralj psihickih igrica...

Kad je Marc bio out prosle godine, motogp je bio bezokusan, kao pomfrit bez soli.
Stvar izbora i pojedinacnog ukusa.

Recimo ja sam najiskrenije uzivao u utrkama kao rijetko kad u godinama prije toga. I bez jednog i bez drugog egocentricnog tripera i silovatelja svega oko sebe. Cak i kada DUCATI nije pobjedjivao. Utrke su mi bile izvrsne.

To je po meni samo koliko je tko podlozan agresiji kao alatu utjecaja.

Pravila su tu i svatko ima pravo uloziti zalbu na ponasanje drugih ako misli da suci to vec nisu napravili sami po sebi.
 
  • Like
Reactions: vespinjo
Da se najezis :mrgreen:

"Marquez was punished by a double long lap penalty in Argentina next weekend which is now irrelevant because he will miss the race after successful surgery on a hand injury picked up during the incident."


 
Marc vozi tocno kako treba da ova kineska skovaca moze prismrdit podiju.

A vi, valibani i cancel generacija kojoj sve smeta, pribacite se na gledanje baluna i simuliranje faulova.
Ovakva glupost, a ovoliko lajkova :unsure:
 
:mrgreen:
 

Attachments

  • mm.jpg
    mm.jpg
    56 KB · Views: 0
A misliš lupaš u prazno na najjače. Gledatelji su rekli da je panj, stručnjaci voditelji isto, ON JE SAM to priznao.
I neki od vas i dalje u njegovu obranu.
Ako tako misliš, pametnije ti onda niš ne napisati
 
  • Like
Reactions: Nexie
A misliš lupaš u prazno na najjače. Gledatelji su rekli da je panj, stručnjaci voditelji isto, ON JE SAM to priznao.
I neki od vas i dalje u njegovu obranu.
Ako tako misliš, pametnije ti onda niš ne napisati
Poprilicno lika nisam mogao vidjeti neko vrijeme nakon sto je Lorenzu poklonio naslov prvaka..ali za lika koji ima 8 naslova prvaka, u eri svih i svakog..panj? Imas ti koji naslov? :mrgreen:
 
A misliš lupaš u prazno na najjače. Gledatelji su rekli da je panj, stručnjaci voditelji isto, ON JE SAM to priznao.
I neki od vas i dalje u njegovu obranu.
Ako tako misliš, pametnije ti onda niš ne napisati
Poprilicno lika nisam mogao vidjeti neko vrijeme nakon sto je Lorenzu poklonio naslov prvaka..ali za lika koji ima 8 naslova prvaka, u eri svih i svakog..panj? Imas ti koji naslov? :mrgreen:
To ne ide jedno s drugim? Ima osam naslova i svejedno bit panjina? Da ih osvoji još 20 i dalje će bit panjina. Na kvadrat. To nije bilo nikakvo "izvlačenje maksimuma iz nekonkurentnog motora" nego jednostavni debilizam. Sva je sreća da Olivera nije ostao paraplegija.
 
Cijeli zivot vozi isto…izvlacio je nemoguce..sad ne ide i dogodi se sto se dogodi..i da, ne ide jedno s drugim..jednom mozda, ajde dva..8 nikako..
 
  • Like
Reactions: Nero
Očito svi velikani imaju tu crtu u sebi od 4 kotača pa do 2 valjda zato i ostaju zapisani od analima sporta za razliku od ostatka
 
  • Like
Reactions: Ivan_ZG
Svi velikani voze drsko, bahato, igraju psihološke igrice, ali ova panjina je skroz druga razina. Neusporedivo.
Rossi je bio svakakav i vozio je sa svakakvima. I na kraju je svih prihvatio. Ovog ne želi ni komentirati. S razlogom.