Dobre prilike u oglasima

snimaju se u svim prigodama, slikaju "umjetničke" slike i hvalite me usta moja i odma su pedantni :mrgreen:
ta spika može proći samo u rijeci i okolici, isto kao i žuti farovi, vožnja bez retrovizora, žmigavaca i ostale signalizacije

ja za serijskog tuona ne mogu dobiti 3500 eura, a ovaj za apsolutno tehnički neispravnu sklepu traži 5 i to je ok jer je "pedantan" 🤣

ja nikome ne davam svoj motor, ali nikome. ni u jedan servis ga nebi poslao u okolici a ni dalje. ali njemu sam se puno puta obratio i odnesao mu motor da rijesi kada ja nisam znao i covjek nikad nije nista pogrebao, izgubio kako zna bit drugdje. i gust ga je gledat kako radi jer se stvarno vidi da to voli i da uziva u tome. tako da ne sudi odmah
 
  • Like
Reactions: JosipS
čuo sam ja za njega sasvim suprotne priče iz više različitih izvora, od prebacivanja dijelova koji mu pašu, do divljanja s tuđim motorima..
 
  • Like
Reactions: Igor28 and tegla
ja nikome ne davam svoj motor, ali nikome. ni u jedan servis ga nebi poslao u okolici a ni dalje. ali njemu sam se puno puta obratio i odnesao mu motor da rijesi kada ja nisam znao i covjek nikad nije nista pogrebao, izgubio kako zna bit drugdje. i gust ga je gledat kako radi jer se stvarno vidi da to voli i da uziva u tome. tako da ne sudi odmah
Dakle argument o pedantnosti je to da ti nije ostetio motor ili "izgubio" dijelove istog?

čuo sam ja za njega sasvim suprotne priče iz više različitih izvora, od prebacivanja dijelova koji mu pašu, do divljanja s tuđim motorima..
To za divljanje je vidljivo po gore linkanom instagram profilu. Tocno znas o kakvom profilu vozaca se radi.


Ne znam momka niti sam nesto emotivno investiran u sve ovo, ali meni je odmah jasno tko je cim vidim oglas i profil.
 
Sreo sam tu neku ekipu na Flanoni mislim dva puta,skuzio sam po onom sivom Tuonu sta lik vozi u videima....ugl svi zele biti kroejsn Max Wrist...takav neki dojam sam stekao..mozda sam u krivu ali sumnjam.
 
  • Like
Reactions: tegla
Dakle argument o pedantnosti je to da ti nije ostetio motor ili "izgubio" dijelove istog?

naravno da nije samo to. brz je, napravi kako treba i meni je uvijek pomogao kada mi je trebala pomoc oko necega. ali to da je grobnicki max wrist, to je istina. ne branim nikoga, ali za mene se pokazao kao dosta normalan mehanicar u kojega imam povjerenja
 
ja nikome ne davam svoj motor, ali nikome. ni u jedan servis ga nebi poslao u okolici a ni dalje. ali njemu sam se puno puta obratio i odnesao mu motor da rijesi kada ja nisam znao i covjek nikad nije nista pogrebao, izgubio kako zna bit drugdje. i gust ga je gledat kako radi jer se stvarno vidi da to voli i da uziva u tome. tako da ne sudi odmah
Ne vidim šta taj lik piše, ali po iskustvu, zna on bolje od tebe šta taj radi. On čak zna bolje od tebe i šta ti radiš sa svojim motorom. Lik je vidovit.
 
  • Haha
Reactions: Zek@n
to sam skužio..nemam pojma ko je tip ni čime sam ga zadužio, ali očito ga žifciram čak i više nego sve ostale 🥳
 
  • Haha
Reactions: Dene
Kakvi vražji lažovi sa Njuškala..
OVO je top stanje 'bemtisunce ..
Garant jedini u hr u ovakvom ultra-hyper-mint stanju :cool:
19 000km,od prvog vlasnika,plaćena sva davanja do registracije,potpuno servisiran,sve novo,Diablo Rosso III..
I da sad roknem cijenu 8000 eur pljuvali bi me iduće 2 god..
Ali dobro,samo za forumaše smanjit ću na 6000 :mrgreen:
 

Attachments

  • dRRlog1.jpg
    dRRlog1.jpg
    65 KB · Views: 0