Dobre prilike u oglasima

A jbt,bas sam mislio ici pogledati taj Tuono/RSV....ali izgleda da nista od toga... nisam mislio da je gen1 tako tesko pronaci.... @ODST a koja je razlika RSV/Tuono? mislim uopce nisam skuzio da je ovo bio RSV.
 
razlika je u boji rame i vrlo je izgledan veliki problem na tehničkom
jer kolko vidim osim što je u papirima rsv, gotovo svi dijelovi na koje se kače stričeki u stp su čunga lunga + seljački far (vjerojatno ispucao pa nalijepljena riječka folija)
puno sam i rekao za motor koji ni kao donor ne može donijeti neku sreću, a za cestu će donijeti više glavobolja nego užitka
 
  • Like
Reactions: Octane
Znam ja tko su ti decki, i tko je slagao motor i tko je vlasnik...ne vjerujem da je fusano na motoru, al previse para za rsv preslozen u tuono
 
  • Like
Reactions: karadolo46
Ma to je trebalo ispasti vise onako umjetnicki 😁😝
Znam da se zajebavas, ali stvarno me to toliko raspizdi da ne bi uzeo vozilo sve da je cijena 1000e ispod prosjeka.
Ako je nekom u cilju prodati, valjda se onda uslika dobro osvijetljeno vozilo iz svih kuteva, i izblize neke eventualne modifikacije i ostecenja. Slikaj onako kako zelis da je slikano kad i sam kupujes.

Kada mi momak zumira mikroskopsku crticu na blatobranu zovem odmah jer je motor 90% tip top.
 
  • Like
Reactions: MOONSHIELD
imas na instagramu B.T. motori pa možeš vidjet kako je izgledala prije farbanja. Uglavnom rsv konverizija u tuono, ofarbana da mu paše ovom potpisanom sicu. Osobno ne kužim zašto, ali svatko ima neki gušt. A cijena, kao i svi od tamo, poprilično precijenjena
 
imas na instagramu B.T. motori pa možeš vidjet kako je izgledala prije farbanja. Uglavnom rsv konverizija u tuono, ofarbana da mu paše ovom potpisanom sicu. Osobno ne kužim zašto, ali svatko ima neki gušt. A cijena, kao i svi od tamo, poprilično precijenjena
Bacio oko. Vidis ako nista drugo kako je motor vozen
 
to je od marina sa grobnika. super mehanicar i jako pedantan. znam dosta cesto ic do njega se javit ali ovaj motor sam vidio samo na slikama
 
  • Like
Reactions: karadolo46
evo, imaš i online video servisa na njoj, kao šta kaže Zekan, što se tiče servisa je pedantan. To je motor od njegovog frenda koji je kupio i mt10sp pa ovaj prodaje koliko sam skužio.
 
snimaju se u svim prigodama, slikaju "umjetničke" slike i hvalite me usta moja i odma su pedantni :mrgreen:
ta spika može proći samo u rijeci i okolici, isto kao i žuti farovi, vožnja bez retrovizora, žmigavaca i ostale signalizacije

ja za serijskog tuona ne mogu dobiti 3500 eura, a ovaj za apsolutno tehnički neispravnu sklepu traži 5 i to je ok jer je "pedantan" 🤣
 
ne treba mi to, dobro mi je i ovako ljubomornom
dijelova ima i svi prije ili kasnije ionako završe kod mene nepedantnog šlampavog :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: +marek+ and Grom90
Far je od frenda 🤣 a o toj pedantnosti necu ni pricat, a da nebi ispalo da kenjam tip je teski muljator i ulovljen xy puta u muljanju sa dijelovima
 
  • Like
Reactions: MOONSHIELD