Led zmigavci

Freesty

Active member
Ekipa ima li netko ideju kako da rijesim rad zmigavaca. Dakle stavio sam led zmigavce i oni rade ali brze(kao kad rikne jedna zarulja) a na originalnom automatu pise da je za led i obicne zarulje.
 
Za cca 5$ na ebayu uzmes drugi reley zmigavaca koji ima podesavanje brzine rada...znaci nikakva kemija, drugi reley i to je to...samo vidi dal ti je dva ili tri pina
 
Za cca 5$ na ebayu uzmes drugi reley zmigavaca koji ima podesavanje brzine rada...znaci nikakva kemija, drugi reley i to je to...samo vidi dal ti je dva ili tri pina
A gledao sam jucer, moj je sa 4 pina i ima takav i pise da je za led al me strah da bude isto jer i na mojem pise da je za led.
 
Znas mozda koju vrjednost?
Mislim da sam na svog svojedobno stavlja 25 Ohma (samo jedan na zajedničku masu), ali nemoj me uzimat za riječ.

Ovako nešto kao na slici, zavidan na ramu radi boljeg hlađenja.

Mogu i oni kvadratni keramički.

711MuJZXKCL.jpg
 
Isprike kaj se ubacujem u temu ali naravno da se nosač tablice iz Kine otšarafil i kotač pojel žmigavac..
Trebam LED set žmigavci što jeftiniji u HR sa prihvatom za struju ko na slici. Hvala unaprijed 😎
PS: Vjv nema veze al motor u pitanju je Kawasaki Z750 2005. Bilo bi idealno da je prihvat M6 ili manji..
 

Attachments

  • IMG-281459d870d024d9d595783d0f416b9b-V.jpg
    IMG-281459d870d024d9d595783d0f416b9b-V.jpg
    108.7 KB · Views: 0
I od svih motora, ti kupio z750 i to prvi model...a pitao si me za rsv, a z750 si sigurno i vise platio 😆
 
  • Haha
Reactions: bebeli
I od svih motora, ti kupio z750 i to prvi model...a pitao si me za rsv, a z750 si sigurno i vise platio 😆
Nije moj Bogu hvala al je kod mene na korištenju (živjeli gastarbajteri).. Vozio sam RSV i ipak je Tuono za mene bolji izbor, bar dok ne dođem u neku bolju fizičku formu il magično narastem 10cm 😁
On topic: Još uvijek u potrazi za žmigama..
 
Isprike kaj se ubacujem u temu ali naravno da se nosač tablice iz Kine otšarafil i kotač pojel žmigavac..
Trebam LED set žmigavci što jeftiniji u HR sa prihvatom za struju ko na slici. Hvala unaprijed 😎
PS: Vjv nema veze al motor u pitanju je Kawasaki Z750 2005. Bilo bi idealno da je prihvat M6 ili manji..
Neznam u hr al ja sam uzeo na ali, jeftini su ko zvake i dost brzo je doslo. Samo kaj su dva narancasta a dva svjetle zelenkasto. 🤦🏻‍♂️
 
  • Haha
Reactions: Octane
Neznam u hr al ja sam uzeo na ali, jeftini su ko zvake i dost brzo je doslo. Samo kaj su dva narancasta a dva svjetle zelenkasto. 🤦🏻‍♂️
To su ti neke BIO žmigavce uvalili 🤣
 
  • Haha
Reactions: Freesty
To su ti neke BIO žmigavce uvalili 🤣
Al pazi ovo, ja narucujem zmigavce i pise postarina neka smjesna cifra, nez tocno mozda 1$ i kako prodaju po 1par ja stisnem 2komada(2para) i pokazuje se postarina 4$, to me izludilo i ja brisem dodajem kosaricu, na kraju narucim 2x po jedan par da me ispadne manja postarina. Na kraju dosla oba paketa u jednoj vrecici.
 
  • Like
  • Haha
Reactions: enduro and bebeli
Ima netko da mi moze pomoci kak da spojim novi automat za zmigavce, uzeo sam onaj za led al su skroz drugaciji pinovi a na originalnom ne pise nista.
Prva slika je novi, druge su originalan
 

Attachments

  • IMG_20230809_133150.jpg
    IMG_20230809_133150.jpg
    2.6 MB · Views: 0
  • IMG_20230708_122049.jpg
    IMG_20230708_122049.jpg
    2.6 MB · Views: 0
  • IMG_20230708_122018.jpg
    IMG_20230708_122018.jpg
    3 MB · Views: 0
Ima netko da mi moze pomoci kak da spojim novi automat za zmigavce, uzeo sam onaj za led al su skroz drugaciji pinovi a na originalnom ne pise nista.
Prva slika je novi, druge su originalan
Ovaj novi relej mi ne izgleda da je za žmigavce (po shemi na njemu).
To je klasični relej za potrošače do 40 A, npr pumpa goriva, itd...
 
Last edited:
Ovaj novi relej mi ne izgleda da je za žmigavce (po shemi na njemu).
To je klasični relej za potrošače do 40 A, npr pumpa goriva, itd...
Taj sam relej narucio sa linka kojeg si mi par postova prije dao i pise na stranici da je za zmigavce
 
Uh, idem sada raspakirati svoju pošiljku, da vidim šta su meni poslali.
Pa meni link otvara stranicu sa podesavajucim relejem za zmigavce sa 4 ili 5 pina imam izbor.
Naravno da sam uzeo sa 4 pina kak imam na motoru ali sam dobio relej sa 5 pina ali 4 zice na konektoru. I nema nista za podesavat
 
Pa meni link otvara stranicu sa podesavajucim relejem za zmigavce sa 4 ili 5 pina imam izbor.
Naravno da sam uzeo sa 4 pina kak imam na motoru ali sam dobio relej sa 5 pina ali 4 zice na konektoru. I nema nista za podesavat
Poslali su običan relej za potrošače ( far, pumpa goriva, itd...).
Morati ćeš kupiti drugi, ili ići na drugo rješenje.