Led zmigavci

Poslali su običan relej za potrošače ( far, pumpa goriva, itd...).
Morati ćeš kupiti drugi, ili ići na drugo rješenje.

Al ne kuzim zakaj onda pise da je za zmigavce. Jer samo je ta jedna vrsta ali sa 4 ili 5 pina, al u principu je isti, samo ima izlaz za dva potrosaca.
Ima izgledom tocno kao moj i pise da je led al neznam, nekako nemam povjerenja plus kaj na mojem originalnom pisu podaci za led zmigavce.
 
  • Like
Reactions: Lasmo vg
At the end of the day...kako bi se reklo... jednostavnije je ostati na klasicnim zmigavcima :mrgreen:
 
Jesi ti instalirao te releje?
Ovi su za rezervu, takav sam ranije već instalirao na motor.
Originalni relej je krepao kada sam na Medvednici zaronio u vodu i blato, ovaj kineski radi savršeno.
 
Ovi su za rezervu, takav sam ranije već instalirao na motor.
Originalni relej je krepao kada sam na Medvednici zaronio u vodu i blato, ovaj kineski radi savršeno.
Ja sam pokusao to slozit al kod mene uopce ne funkcionira. Jednostavno ko da nije relej. Kad sam stavio na jedan zmigavac, ko da nista nisam stavio, a kad sam stavio umjesto mog releja onda su svi zmigavci samo svjetlili.
 
Ja sam pokusao to slozit al kod mene uopce ne funkcionira. Jednostavno ko da nije relej. Kad sam stavio na jedan zmigavac, ko da nista nisam stavio, a kad sam stavio umjesto mog releja onda su svi zmigavci samo svjetlili.
Ako pokušavaš sa onim što su ti poslali, normalno da ne rade, ono nije relej za žmigavce, to je običan relej za potrošače, ima pobudu, dolaz i odlaz struje.