Paf - djirada -

Do koje tezine je atestirano ,pitam za frenda ?
Neznam,ali drži i udobno je...pa neće valjda explodirati...bio sam napuhao do kraja, podigne te 5.cm.,super za kolina, i udobno je,ali ispustio sam u pola...meni dosta...
 
Očekivao sam naljepnicu bangbros, a ne uglybros, ali ajde, bitno da torbica ima sve potrebno unutra
e...a.,moga sam ja zalipit i Jordan naljepnicu...valjda bi bolje figuralo...ka sto rade ovi nasi...
 
Evo vratia se, ja sam malo nize u Mrkve i Bosni ,rekli su mi da se Zeljo pokvaria...al drugi put cu probati kod njega...,jos uvjek smatram da su Cevapi najbolji u Mostaru kod Starog mosta.
Ne znam ko te posla na cevape u Bosnu i Mrkvu ? Tu nikada nisu valjali cevapi. Sljedeci put idi u “Peticu”; u istoj je ulici gdje i Mrkva/Bosna.
A tacno preko puta Bosne imas jednu malu ascinicu, bas mala, par stolova, Bistrica se zove. Tu mi lokalci jedemo, izgleda malo i neugledno pa nije privlacno turistima. Ali tu se jedu odlicna tradicinalna bosanska jela, tipa bosanski lonac, sarme, dolme itd. I moras poraniti jer se do podne sve proda

A da je pao kvalitet svega zbog turizma, to definitivno jeste…
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Paf
Ne znam ko te posla na cevape u Bosnu i Mrkvu ? Tu nikada nisu valjali cevapi. Sljedeci put idi u “Peticu”; u istoj je ulici gdje i Mrkva/Bosna.
A tacno preko puta Bosne imas jednu malu ascinicu, bas mala, par stolova, Bistrica se zove. Tu mi lokalci jedemo, izgleda malo i neugledno pa nije privlacno turistima. Ali tu se jedu odlicna tradicinalna bosanska jela, tipa bosanski lonac, sarme, dolme itd. I moras poraniti jer se do podne sve proda

A da je pao kvalitet svega zbog turizma, to definitivno jeste…
Ja sam bio pred deset dana i kod želje su mi bili puno bolji nego u petici, a svi kazu odi u peticu, bio i probao kod oba dvojice i da kod želje dobio odmah, a nista nije bila manja guzvara, a u petici se nacekao
 
pripreme za digod...
 

Attachments

  • Slag.jpg
    Slag.jpg
    2 MB · Views: 0
Je, nemoj da te uvati nespremnog ka u Bosni.
 
Eto. samo kava...Slag private uvijek nazocan...
 

Attachments

  • kava +.jpg
    kava +.jpg
    1.2 MB · Views: 0
  • Like
Reactions: ODST
WraGG _ inoo..., jel ti koga poznas po toj Deutchland... nasa sam bocne kofere u Hamburgu, stigli su mi kuci za 12 dana priko bajkera... a di si ti...u koem filmu... !
 
WraGG _ inoo..., jel ti koga poznas po toj Deutchland... nasa sam bocne kofere u Hamburgu, stigli su mi kuci za 12 dana priko bajkera... a di si ti...u koem filmu... !
Vrag vozi Kawasakije….kad rade…..al bolje i to nego Yamahahe😂😂😂😂
 
Danas odradjen tehnički., Sava osiguranje...koji pogledi za krstaricom. Umalo ode dalje... dovezala se dvojica, ali ne još ... ima još zacrtanih djireva ..., te me posli Strom pocastia,jer je osta...
 

Attachments

  • tehn..jpg
    tehn..jpg
    2 MB · Views: 0
  • osig..jpg
    osig..jpg
    1.9 MB · Views: 0
  • nagrada.jpg
    nagrada.jpg
    2.5 MB · Views: 0
Stvarno ovi Moto Forumi odrade kad nešto oces,trazis...evo stigli su mi bocni koferi cak iz Hamburga.,rabljeni ali kao novi..od bajkera do bajkera,dionica po dionicu,...i origgigi sve... taaman dobro stigli, ide djiric do Istre...
Jos studiram kako kabinu smontirati... :mrgreen:
 

Attachments

  • 20230916_130001.jpg
    20230916_130001.jpg
    1.9 MB · Views: 0
  • 20230916_130724.jpg
    20230916_130724.jpg
    1.8 MB · Views: 0
  • 20230916_130742.jpg
    20230916_130742.jpg
    2.1 MB · Views: 0
  • Like
Reactions: JosipS
Još da si investira i u zadnji pa sve 1 ključ...