Paf - djirada -

Savjet -rentaj na koji dan motor koji bi htio kupiti prije kupnje...

Moj stari je godinama vozio Transalpa, a na Africi je u 4 god napravio jedva 200km. Pa je probao GS, Stroma, Teneru i na kraju se vratio na Transalpa koji mu od svega najbolje leži. Naravno, od svega nabrojanog je vjerojatno najlošiji motor ali njemu najviše paše...
svakako mislim probat...i postole probam prije kupnje, a di neću nešto što plaćam preko 10 k Eura... a to sa transalpom je čudno... dosta ljudi kad probaju, vrate mu se... straj je i mene toga hahahaha meni jedino šta mi smeta recimo su loše plastike u odnosu na 650, a kamoli na 600...to su tenkovi.
 
da ako pričamo o VFR1200 Crosstourer...teži je oko 50kg, i jači za mislim 20-30 konjov... africa je 100 ks, a VFr1200 125 ili 130 neznam...
Zato sam i rekao "gabaritima veci". Ali da, i masa spada u gabarite, a nisam ju racunao :)
Sto se konja i njutnmetara tice, vjeruj mi - njih nikad dovoljno ;)
 
  • Like
Reactions: Feis123
aj nisan baš toliko sjeban hahaha

reci mi, nešto gledan sramežljivo Stromove... ovi Stromovi od iljadu kubikov, vidim sad novi umisto celera imaju tablete, bljak, al skoro svi su takvi... kad su to uveli... draži mi je ka tvoj, kombinacija jednog analognog i digitalnog pokazivača... gledam "jednog dana kad odrastem" u sljedeću godinu, godinu ipo, kad rješim neke životne obaveze uzet ili novog ili dobro očuvanog, pa za do kraja karijere njega vozit...
Kad sve rjesis...i financije...javi se...dobijes najboljeg i kompletnog Stroma,garancija dozivotna,samo nemoj pasti, zao bi mi bilo Stroma,ne tebe,jer Strom ne pada...
 
  • Haha
Reactions: varichello
Kad sve rjesis...i financije...javi se...dobijes najboljeg i kompletnog Stroma,garancija dozivotna,samo nemoj pasti, zao bi mi bilo Stroma,ne tebe,jer Strom ne pada...
misliš na svog ili novog stroma?
ako je tvoj, nije mi drago kako ga hvališ...ako nema bolje, zašto ga prodaješ? :)

Al 650, ljepše se vozi.
probao sam mislim 2010. godinu...
više mi paše moj transalp...
 
misliš na svog ili novog stroma?
ako je tvoj, nije mi drago kako ga hvališ...ako nema bolje, zašto ga prodaješ? :)


probao sam mislim 2010. godinu...
više mi paše moj transalp...
Ne prodajem,bar za sad...nit ga hvalim...ali ipak je najbolji... transalp je za mene bicikleta...ali je OK.motoric...
 
Al evo, nesto stiglo... da nešto imam i od BMWa na Stromu...pase original...i spas za noge, Strom-Choper... divota... mozda nekog interesira, pa preporuka sigurno...
 

Attachments

  • choper.jpg
    choper.jpg
    1.8 MB · Views: 0
  • divota.jpg
    divota.jpg
    2.1 MB · Views: 0
  • to je to.jpg
    to je to.jpg
    1.8 MB · Views: 0
Ne prodajem,bar za sad...nit ga hvalim...ali ipak je najbolji... transalp je za mene bicikleta...ali je OK.motoric...
ok, al ipak da je najbolji, nebi se proizvodili drugi, tako da, tebi je najbolji i to je ok...
meni je jedan od favorita za sljedeći upgrade...taman super midl motor, nije teretan ka ovi 1200, a nije bicikleta kako kažeš ka transalp :)
 
  • Like
Reactions: Paf
Pa da, kupis fino choppera kakvog, nakeljis mu naprijed izlog sajbu, rese na sve moguce, 45 farova naprijed i sto duze i ekstravagantnije ape hangerse i nastavke za auspuhe.
 
  • Haha
Reactions: Paf