Novi GS/GSA

Znaci najnoviji primjerci i izvedenice istih
GS 1300
Triumph 1200
Multistrada V4
KTM SA 1290

Koji god da odaberes dobar je….
Sve ostalo stvar je ukusa
Ima jos i ATAS ali premalo ks da bi usla u gore spomenutu kategoriju
 
  • Like
Reactions: pirotehnicar
FB_IMG_1695401154869.jpg
FB_IMG_1695401160204.jpg



Kljunaš kao strom
 

Attachments

  • Screenshot_2023-09-22-18-46-40-378_com.google.android.googlequicksearchbox-edit.jpg
    Screenshot_2023-09-22-18-46-40-378_com.google.android.googlequicksearchbox-edit.jpg
    654 KB · Views: 0
Znaci najnoviji primjerci i izvedenice istih
GS 1300
Triumph 1200
Multistrada V4
KTM SA 1290

Koji god da odaberes dobar je….
Sve ostalo stvar je ukusa
Ima jos i ATAS ali premalo ks da bi usla u gore spomenutu kategoriju

Srce bi reklo Multi ili KTM, a razum GS :)
Konkurencija nika jaca, cjenovno su tu negdje, ali mislim da GS opet prednjaci u svemu pomalo. kvalitetom, pouzdanoscu i onim jako bitnim - servisnom mrezom, bar na nasim prostorima
 
Last edited:
Srce bi reklo Multi ili KTM, a razum GS :)
Konkurencija nika jaca, cjenovno su tu negdje, ali mislim da GS opet prednjaci u svemu pomalo. kvalitetom, pouzdanoscu i onim jako bitnim - servisnom mrezom, bar na nasim prostorima
Ako su cijena lila stvarno neznan
Vjerojtno V4 Rally mada Explored GT je isto odlican
Triba vidit kakvi ce bit GS 1400
 
Treba novog vidjeti uživo, na nekim slikama mi izgleda kompaktnije na drugim kao da ima šire oplate, isto je sa visinom ovjesa, vjetrobranom itd.
Jedino sigurno je da je far užasno čudan! Kao da su odustali od zakretanja svjetla u zavoju???
Sve u svemu nisam oduševljen ali sa druge strane izgled GSu nikada nije bila jača strana!
 
Spori zavoji brzina 40-90 Cesta kao preko ucke. Zavoj na zavoju. Voznja na noz. Ima nesto i u 100kg manje nije sve u ks. Jbg ovjes je mekan i los ali za te brzine dosta ...


Pričaš notorne gluposti, nemoj se ljutiti...
Uspoređuješ 100 godina star motor sa najnovijim BMW-om GS.

Nakon onog niza tvojih postova natjerao sam se pogledati tvoj video. Prosječno dobar off road vozač vas obojicu pojede nizbrdo, uzbrdo i u rikverc.

Sorry...
 
Samo me cudi da jos nitko nije napisao da za cjenu GS-a moze kupit tri benellija, u razlicitim bojama naravno...
 
Evo nekidan na trajektu za Bari, jedno 30 motora... Šta mislite koji se izvrnija kad se okrića za izać... Ok, BMW naravno... Al jel 1200 ili 1250? Obicni ili advenčjer? .. Neki francuz, očalinko...A mi ostali luzeri gledamo i nije nam jasno...kako, di, na šta je zapeja boktejebo...
 
  • Haha
Reactions: diesel power
Vauuuu koji komentar mamlaze. Jesi sretan sad sto si napisao ovakvu glupost
neki dan gledam pripadnika sekte pred Lidelom

trpa vrećice u sva tri alu kofera, pečenog piceka u Touratech tank torbu

u liku 45 kg, muško samo u ličnjaku

popikava se na rinzol, gospodar avanture ga poklapa pred Lidelom ko panceta pacova, picek leti parkingom

skače baba sa cekerima i vadi i njega i lajbek mu sa oznakama sekte

da nije babe, pravo bi umro pred Lidelom






Srki
 
Last edited: