Novi GS/GSA

Kada se zaustavljas na kosinama, posebno natovaren, uvijek imas rizik da se izvrnes.

Naravno, rizik je uvijek tu. Što je motor teži i viši, a šofer niži i neiskusniji - to je šansa veća. Čak i ako si iskusan, opet moraš svakodnevno biti daleko pažljiviji nego što bi bio s nečim nižim i lakšim. Meni se osobno to neda, i ovih 240kg mi je previše, pogotovo kad je tank pun. Da je guvernal malo viši kao na advu, puno teže bi ga bilo uhvatit kad pobjegne nakoso.
 
Mene je Versys isto par puta htio prevrnuti u mjestu, ali mu nisam dao. Oba puta kad bih ga htio popeti na trotoar, a ne bih ga dovoljno zaletio pa straznji kotac ostane dole, prednji na trotoaru a noge u zraku. To su ujedno jedina dva puta kada sam osjetio barem malo uzbudjenja na tom motoru :mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: triumf and t0malito
Vauuu, još jedan argumentirani i zdravorazumski analitički pristup argumentaciji zašto je GS jebeno loš motor... OK, ako već nemaš veze sa pameti, bar ti je humor loš...
ti nemreš na GS ni sjest jer su ti kratke debele nogice a bmw nemre tolko spustit sic





Srki
 
Sve se može

FB_IMG_1694666997819.jpg
 
Vauuuu koji komentar mamlaze. Jesi sretan sad sto si napisao ovakvu glupost
Naravno, kad neko kupi motor kojeg nemože vozit, ka pačić nogicama tucka, al je motor vrh, u trendu i ima se može se. Na liku se vidilo da je smotan ka sajla, ne bi mu ni karet da vozit, ma ni kolica u Keruma, al on vjerovatno sad šiba statuse divljih voznji i destinacija...
 
  • Like
Reactions: diesel power
Jesi se osjetio prozvan? Šta si se upalija ka zub? Jalan na šta? Putujem motorom di god oću, motor mi je pouzdan i udoban... Ni na vozače Ferrarija nisam jalan iako vozim 50 puta jeftinije auto... Samo dokazujete da vas ima BMWaša to šta jeste... Niko vam ne smi nista reć i sve sfaćate kao udar na vas i vaš odabir.,jer mi smo kao ljubomorni i nemamo novaca... Samo si ti skočio ko oparen... Guštaj u vožnji u sritno i krcaj opremu na svoj BMW... Javi se Rakeli, obožava takve kao ti, branitelje BMWa.. Jel mozda staziras u njega hahaha
 
Last edited:
Ja iman pitanje
Zasto 80% vozaca GS 12XX i 90% vozaca GSA 12XX ne skida bocne kufere NIKAD….
Znaci po gradu do kafica sa bocnin kuferima……
 
  • Like
Reactions: Octane
Ja iman pitanje
Zasto 80% vozaca GS 12XX i 90% vozaca GSA 12XX ne skida bocne kufere NIKAD….
Znaci po gradu do kafica sa bocnin kuferima……
Advenchuranje je zivot i lajfstajl..
Nikad ne znas kad ce nekavo stablo past na cestu, nekakav medjed ti pregrist gumu, pa ces morat izvadit stogod od alata i gadzeta iz kofeRRa....
 
Ja iman pitanje
Zasto 80% vozaca GS 12XX i 90% vozaca GSA 12XX ne skida bocne kufere NIKAD….
Znaci po gradu do kafica sa bocnin kuferima……

Bocni kuferi su zapravo album sa sličicama alpskih prijevoja, egzotičnih lokacija nedostižnih radničkoj klasi.
Pilot GSa uživa kad mu civili udivljeno gledaju u naljepnice i postavljaju pitanja.
Osim toga, puno važnije, hijerarhija unutar skupine GS vozača se uspostavlja brojem i raznolikošću sličica, tako da je onaj s brojnijim i šarenijim sličicama alpi je uvijek prvi u konvoju na magistrali i njegov šubert je najflourescentniji. Slično kao kad gledaš Sjeverno Korejske generane s milijun epoleta i medalja na prsima.
 
I onda na testu gledaju masu vozila.
A dodaju 30 kila vodovodnih cijevi i aluminija pride,nakon kupovine
 
  • Like
Reactions: s2r