LINKOVI NA RAZNO RAZNE VIJESTI IZ BESVIJESTI

Našu ekipu je iznjedrio rat i nefunkcioniranje države koja je bila zauzeta drugim problemima, Švedska rata nije imala par stoljeća i ovo je uvezeno i na mnoge stvari se žmirilo zbog politčke korektnosti ( jebala ih) i sada kada je eskaliralo sa uzlaznim trendom tko zna kak i kak bu to završilo. Švedska mladež su pičkice, a ni ova naša današnja nije daleko od toga, u mojoj mladosti smo se međusobno mlatili ali ak bi netko došao sa strane nije dobro prošao, neprijateljstva su se tada prekidala.


Lolo
 
Ne treba ekstra dodavati da je prosječan Hrvat debelo naoružaniji od nekakvog debilnog Šveda, da su fitilji kraći i drčniji, kite veće... i da šrotflinte rokaju i na puno manje izazove...
 
Mi Hrvati imamo problem, u prosjeku smo kao narod stari (prosjek 44g.)debeli i malo nas ima, slabo jebemo pa će nas biti još manje, a garavi u narednim godinama budu sve više dolazili kako u EU tako i kod nas ako ništa drugo zbog kvota o kojima se za sada šapuće i mogle bi biti zajebana stvar. Milanović kao ex predsjednik vlade je dobio 2015 ‘’zamolbu’’ od frau Mutti da u RH ‘’ostavi’’ pedeset tusuća garavih što je on na sreću glatko odbio, problem nastupa ako netko veli da ih moramo primiti pod mus i što možemo posljedično očekivati za 15/20 godina, gradonačelnika, ministra, saborske zastupnika ( množina) predsjednika vlade ili države pogotovo kada krene famozno spajanje obitelji, a obitelji su poveće. Uzgred Švedska je poput Švicarske jedna od od naj naoružanijih nacija u Europi jer vojni obveznici duže oružje koje čuvaju u vlastitom domu, mi isto ali bez papira.


Lolo
 
IMG-20230930-WA0003.jpg
 
Mislim da su oba izBosne. Pejčinović iz Brčkog, a Đekić, ne znam :unsure:
 
Za Pejcinovica si pogrijesio, djedovi nam braca, a za ovog drugog ne znam :mrgreen:
 
Ženin očuh je Pejčinović iz Brčkog pa sam mislio da su svi Pejčinovići iz Brčkog :mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: Mocippaldi
  • Haha
Reactions: Shepa and 3alfa3
Mi Hrvati imamo problem, u prosjeku smo kao narod stari (prosjek 44g.)debeli i malo nas ima, slabo jebemo pa će nas biti još manje, a garavi u narednim godinama budu sve više dolazili kako u EU tako i kod nas ako ništa drugo zbog kvota o kojima se za sada šapuće i mogle bi biti zajebana stvar. Milanović kao ex predsjednik vlade je dobio 2015 ‘’zamolbu’’ od frau Mutti da u RH ‘’ostavi’’ pedeset tusuća garavih što je on na sreću glatko odbio, problem nastupa ako netko veli da ih moramo primiti pod mus i što možemo posljedično očekivati za 15/20 godina, gradonačelnika, ministra, saborske zastupnika ( množina) predsjednika vlade ili države pogotovo kada krene famozno spajanje obitelji, a obitelji su poveće. Uzgred Švedska je poput Švicarske jedna od od naj naoružanijih nacija u Europi jer vojni obveznici duže oružje koje čuvaju u vlastitom domu, mi isto ali bez papira.


Lolo
A propos ovoga, past će na pamet briselskoj birokraciji iskoristit sve neiskorištene "isprane" nekretnine koje zjape prazne većinom godine !
 
Kvote padaju u vodu kao i elektricni auti, centar ce biti protiv imigranata a ne samo desni, mijenja se struktura vlasti u EU, zatvaraju se granice....😇
 
  • Like
Reactions: neven