Dobre prilike u oglasima

Sve nešto razmišljam da Hyosung ode u opticaj... možda 7 soma??? :unsure: :unsure:
Bas,,,
Dje su ovi poznavatenji/pratitelji/preprodavaci sa moroni.hr pitao bih par pitanja..
Jel se ista danas prodaje? Ili navedene cijene idu 30% dole?
Ili se uz 30% nizu cijenu nudi maloljetna kcer, kubik nule pijeska, palete za grijanje, maslinovo ulje?
Ne fakat, bas me interesira...
 
Bas,,,
Dje su ovi poznavatenji/pratitelji/preprodavaci sa moroni.hr pitao bih par pitanja..
Jel se ista danas prodaje? Ili navedene cijene idu 30% dole?
Ili se uz 30% nizu cijenu nudi maloljetna kcer, kubik nule pijeska, palete za grijanje, maslinovo ulje?
Ne fakat, bas me interesira...
Frend prodao svoju NC750 2015 sa 56kkm za 4500 €
 
  • Wow
Reactions: s2r
U Mercedesu i Inazumi je deset tisuća .Samo treba do njih doći.
Inače više nego dobar stroj,ko voli takve modele ,tipa seven fifty,zephyr .Vidio sam ga ,estetskih nedostataka skoro da nema ,agregat radi fino ,zvukom je blizak 1200tki.👍
 
U Mercedesu i Inazumi je deset tisuća .Samo treba do njih doći.
Inače više nego dobar stroj,ko voli takve modele ,tipa seven fifty,zephyr .Vidio sam ga ,estetskih nedostataka skoro da nema ,agregat radi fino ,zvukom je blizak 1200tki.👍
Imao mi rahmetli babo 1200, udoban, uljudan, tih, mal potrosac. Prodan za male novce nedje u Slavoniju. Nadam se da je jos ziv i da sluzi..
 
U Mercedesu i Inazumi je deset tisuća .Samo treba do njih doći.
Inače više nego dobar stroj,ko voli takve modele ,tipa seven fifty,zephyr .Vidio sam ga ,estetskih nedostataka skoro da nema ,agregat radi fino ,zvukom je blizak 1200tki.👍
možeš ti to neznam kolko voljeti, ali takav motor nije lako prodati ni po realnoj cijeni
 
Nije ,to je istina.
I taj tip motora nema klijentelu u mlađoj populaciji,možda rijetki.,s tim da je možda i bolje pogođen od zephyra i od seven fifty.pogotovo agregat.
Realno ,ako ćemo o brojkama onda je realnost oko 2 do 2ipol tisuće.👍
 
  • Like
Reactions: MOONSHIELD
Po čemu?
Npr ,agregat je bolje izveden,nema rondanja ni lupanja faznog lanca ni na hladno ni na toplo.
Drugo ,16ventilska glava je na suzukiju ,dobro poznata uljara,na kawcu je 8ventilska iz početnih ze serija.Agregati često sline na spojevima ,pogotovo prvi cilindar.
Imam kawca ,imam i suzuki,nisam pristran .O problemima s hrđom neću govoriti ,tu je zephyr u laganoj prednosti ,mada ni jedan ne briljira na tom polju,s tim da inazuma ima modele iz 02 ,03,nešto mlađe.O drugim stvarima neću ,oduljilo bi se.👍
 
Ako ti nije ispod časti ,ne bih se puno dvoumio ,zadnji oglas je najinteresantniji .Najmlađi s najmanje kilometara ,prva ruka,moderna koncepcija agregata s ubrizgavanjem goriva.
Ponuditi tri tisuće i vozi gs doma.👍
 
  • Like
Reactions: plotthickens
Nije ,to je istina.
I taj tip motora nema klijentelu u mlađoj populaciji,možda rijetki.,s tim da je možda i bolje pogođen od zephyra i od seven fifty.pogotovo agregat.
Realno ,ako ćemo o brojkama onda je realnost oko 2 do 2ipol tisuće.👍
sevenfifty je jedini od njih koji može stajati godinu dana bez da imaš pizdarije s frgama i to je po meni jedino što treba gledati na tim prastarim krševima

inazuma i zephyr jesu možda mrvicu ljepši, al kaj ti to znači ako ćeš iza svake zime imati pizdariju, pogotovo s zephyrom
 
Ako ti nije ispod časti ,ne bih se puno dvoumio ,zadnji oglas je najinteresantniji .Najmlađi s najmanje kilometara ,prva ruka,moderna koncepcija agregata s ubrizgavanjem goriva.
Ponuditi tri tisuće i vozi gs doma.👍
Nije do časti, ali o Hyosungu sam čuo samo loše, da se raspadaju i da je teže naći dijelove. 🤔
 
  • Like
Reactions: Village
Potvrđujem to što si čuo jer sam isto čuo i ja, ali i vidio na nekim modelima koje su frendovi imali, iste stvari oko raspadanja, ali i nedostatka dijelova...
 
Nije do časti, ali o Hyosungu sam čuo samo loše, da se raspadaju i da je teže naći dijelove. 🤔
Ja napravio sa šogorovom Aquilom 250 15 tisuća kilometara bez problema. Jedino je staviti u ler ravno lutriji a ne želi upaliti ako nije u leru makar je kvačilo pritisnuto.Za ove 650 nemam pojma, čuo sam da su znali imati problema sa strujom a za dijelove nemam pojma, sve direktno iz Koreje uredno dolazilo, nije bilo problema..
 
Potvrđujem to što si čuo jer sam isto čuo i ja, ali i vidio na nekim modelima koje su frendovi imali, iste stvari oko raspadanja, ali i nedostatka dijelova...
Koje su to modele frendovi imali da se sve tako raspada loše?😎