Dobre prilike u oglasima


naši su male bebe kakvih debila ima po dojćlandima, ali ovo je nešto najbolesnije što sam vidio unatrag duže vremena, a prilično intenzivno pratim sve lokalne oglasnike
Isao sam trenslejtat svapski jer ga ne razumijem, sad mi je cjelokupni dojam jos vise sizofren nekako. To je u principu njegov umjetnicki izrazaj temeljen na "stanju u svijetu". Zasto je izabrao motor kao medij mi nije jasno.
Kaze da je bio vec izlozen u bankama :ROFLMAO:

Ne znam uopce, bez teksta sam.
 
  • Like
Reactions: diesel power
nemas pojma vidi se

to je i dalje Honda, motor za svecku inteligenciju, kao kak Seljacina kaze da su mercedes i bmw za gospodu koja su svojim statusom zasluzili najbolje

:mrgreen:


Srki
 
Baš sem primetil kak lik ima lepe tene i podvrgnute nogavice na trapericama. Ima i lepe očale i fajn zblajhane lase.Tak da je bajk f stilu z njim.😂👍😂😎
 
I zove se Hannes. To ti je dojć ekvivalent za Jožu.
Samo, ovo je Austrijanac iz Tirola ako to sta mijenja... #sređu #heilhitler :mrgreen:
 
pa nego što nego u humanitarne svrhe, i još ga poklanja s obzirom da je gore nakeljio numizmatike za 13 tisuća eura (+neizmjerni trud koji ti nitko ne može platiti), a on traži tričavih 9500, sve samo da dokaže svima u kakvom smo trenutno kurcu kao čovječanstvo

neshvaćeni umjetnik i altruista
 
Volim Hondu i stare motore, al ovo ni nije nego za isjec brusilicom u slozit kakav street ili cafe 😆
 
nemas pojma vidi se

to je i dalje Honda, motor za svecku inteligenciju

Pa zašto je onda ti imaš? Sleeper na dvije noge?

Samo nas nemoj uvjeravati da ti spadaš u te inteligentne... jer te oni samo toleriraju, ne spadaš u tu ekipu....
 
.
 

Attachments

  • Screenshot_20231123_181904_Facebook.jpg
    Screenshot_20231123_181904_Facebook.jpg
    767.8 KB · Views: 0
  • Sad
Reactions: tegla