TDM impresije

Mario T said:
Iman ti ja par dodataka,al tdm po meni masso sasvim dobro koci i bez tih opletenih criva

TDM odlicno koci, moj je 2005 godina cca 43000 km, tako da sam vise radi starosti originalnih kocionih criva se odlucija stavit one, safety first.  :)
 
LALA3 said:
ej kolega..reci mi jesi ti stavlja sta od ovih dodataka..sad kad gledam,svasta bi tija..ajme

Svasta sam izminija za tdm-u, jos imam u planu malo ovjes i biti ce dobar jos neko vrime. Doma sam za cca 20 dana pa mozemo se skupit malo ekipa sa tudumima da malo procakulamo i pogledamo motore.
 
massa.st said:
Hahaha, nazalost dosla su criva kada sam vec otisa tako da sam ja ih samo na slici vidija.
svatia sam da su zenini  :mrgreen: i da ti je slikala.
nemoj se ne javit kad dodes (y)
 
massa.st said:
Svasta sam izminija za tdm-u, jos imam u planu malo ovjes i biti ce dobar jos neko vrime. Doma sam za cca 20 dana pa mozemo se skupit malo ekipa sa tudumima da malo procakulamo i pogledamo motore.
moze,svakako se javi kad uvatis vrimena..ako bi sta i ulaga,volija bi to prvo vidit i cut iz prve ruke dojmove,pluseve i minuse..neda mi se sad narucivat opremu,dijelove samo zato sta su mi vizualno napeti.. (y)
 
Mario T said:
Iman ti ja par dodataka,al tdm po meni masso sasvim dobro koci i bez tih opletenih criva
koci TuDuM i bez opleteni criva,al opet,cesto se zna dogodit situacija kad bi tija da koci jos bolje..da doslovno staje u trenu kad pomislis na kocnicu.. :mrgreen:
al ja svakako odo provozat svog s ovin tvornickim kocnicama.. :D
 
LALA3 said:
koci TuDuM i bez opleteni criva,al opet,cesto se zna dogodit situacija kad bi tija da koci jos bolje..da doslovno staje u trenu kad pomislis na kocnicu.. :mrgreen:
al ja svakako odo provozat svog s ovin tvornickim kocnicama.. :D
Stat ce u trenu al bi tribalo iskljucit ABS za to,ipak tudum ima klišta od R1,makar starog modela
 
Mario T said:
Stat ce u trenu al bi tribalo iskljucit ABS za to,ipak tudum ima klišta od R1,makar starog modela

Koci odlicno i 850 (4TX), koji je serijski sa kocnicama od FZR, a da nece 900 sa R1 kocnicama. (y)
Inace, ako nekog zanima, opletena crijeva po narudzbi radi i firma Vep-Hidraulika iz ZG. Odlicne su kvalitete, a cijena je puno manja od ovih.
Cisto informativno, za nas sa manjim budzetom ili ako bi netko htio proci jeftinije...  :wink:
 
Pozdrav,

prije nekih dana sam prodao motor (KLE500) i sada tražim novi motor. Gledao sam razne 650-ice al mislim da sam totalno odustao od toga..
Tako da sam se skoro 100% odlučio za TMD-a

E sad jel ima netko da zna nekog ko prodaje iz prve ruke ili misli da je neki s njuskala dobra prilika? Gdje ću pitati ako ne ovdje?  :mrgreen:

Vidim još da je večina oglasa iz Splita pa bi mi valjalo otići pa obići par komada i odlučiti ako ne nađem ništa bliže meni (Osijek)
Ugl. buđet mi je oko 5000e
 
Kobreti said:
Pozdrav,

prije nekih dana sam prodao motor (KLE500) i sada tražim novi motor. Gledao sam razne 650-ice al mislim da sam totalno odustao od toga..
Tako da sam se skoro 100% odlučio za TMD-a

E sad jel ima netko da zna nekog ko prodaje iz prve ruke ili misli da je neki s njuskala dobra prilika? Gdje ću pitati ako ne ovdje?  :mrgreen:

Vidim još da je večina oglasa iz Splita pa bi mi valjalo otići pa obići par komada i odlučiti ako ne nađem ništa bliže meni (Osijek)
Ugl. buđet mi je oko 5000e
Teško je nać TMD-a u dobrom stanju za te pare... :mrgreen:
 
Kobreti said:
Pozdrav,

prije nekih dana sam prodao motor (KLE500) i sada tražim novi motor. Gledao sam razne 650-ice al mislim da sam totalno odustao od toga..
Tako da sam se skoro 100% odlučio za TMD-a

E sad jel ima netko da zna nekog ko prodaje iz prve ruke ili misli da je neki s njuskala dobra prilika? Gdje ću pitati ako ne ovdje?  :mrgreen:

Vidim još da je večina oglasa iz Splita pa bi mi valjalo otići pa obići par komada i odlučiti ako ne nađem ništa bliže meni (Osijek)
Ugl. buđet mi je oko 5000e
Mislim da za 5000eur kesa mozes nac dobrog tuduma.Moje misljenje 2007-2009god.,ne ispod 35000km.To i nisu neki kilometri.Ako ne nadjes nista gore onda put Splita i pogledas ih sve sta ti se svidjaju u oglasu.Mora naletit bar jedan da je mazen i pazen.Sretno.