×-×-× Splitski dogovori za đireve ×-×-×

Zg, 2 trake (isti smjer), 2 seta lezecih, 2,6 km, 40 km/h. ;)
Brezovica, 5 sirokih + 4 seta lezecih, 2 km, 40-50 km/h.

 
Last edited:
Recimo u Irskoj
Cesta......takva je u nas deboto seoski put....
Ogrsnicenje 80 kmh.....
Kod nas bi bilo 40 maximalno
Al iisto tako magistralne ceste nesto ala autoput i ako je ogranicenje zbog prometa 60 i iako ides 61 kmh ide globa......
Sve se snima.....nemos utec.....
 
Koje godine si bio?
Aaaaa
Mislis armija.....
E sad jel 66 ili 67 bojna.......
Nesican se
Ona sta je cuvala objekte
Druga je izlazila na teren....
Ja nikad ni cuva ni izlazia na teren....
Ja san bia pomocnik sluzbujuceg vojarne.....
Marsalka.....
Prije Alfred Hil......Crnomerec.....ramo di su Alfe.....
A prije svega toga Sinj
Pavica Nebesin.... i Piket.....uffffff
 
Da si bio široke ruke, otvorio kufere i ponudio ih mortadelom s akcije u Plodinama i bocom radenske, prošo bi lišo.
U Plodine ne iden....
Mortadelu ne jeden jer san na dijeti pa ne jeden preradeno meso nego samo prsut ili budola i to malo.....
Slovensku Radensku ne kupujen nego Jamnicu i to pakete od 6 kom po liteu u plastici
I to je vezano na sicu jer u kuferu su 2 paka Guinnessa i 2 paka Pilsner Erquela i brdo karamela
Pa mi je nezgodno sad kidat paket od Jamnice jer onda bi se sve rasulo......
Tako da samo ugodni razgovor
 
Aaaaa
Mislis armija.....
E sad jel 66 ili 67 bojna.......
Nesican se
Ona sta je cuvala objekte
Druga je izlazila na teren....
Ja nikad ni cuva ni izlazia na teren....
Ja san bia pomocnik sluzbujuceg vojarne.....
Marsalka.....
Prije Alfred Hil......Crnomerec.....ramo di su Alfe.....
A prije svega toga Sinj
Pavica Nebesin.... i Piket.....uffffff
Ae. 66 je cuvala morh 😂. Sve san prosa to
 
Šta će sad nas ovde doć zajebavat? :rolleyes: :eek:
Kad su zagrebčance dresirali raznim vrstama maltretiranja, sad dolaze ovde nas dresirat. E neće ići!!! Dogovorit će se ovde ekipa vikendom da se vozi po propisu po ograničenjima 30, 40 50 km/h, pa će vidit kaos.:mrgreen:
U Zagrebu imaju puste Avenije ka u New Yorku, sa 3 trake i ograničenje 60 km/h.:unsure:o_O🤣

To će biti toliki kaos da će ministar prometa ukinuti sva ograničenja na dionici Omiš-Makarska, te da će se vikendom organizirati legalne utrke sa Pit-Stopom na Vruji.
 
To će biti toliki kaos da će ministar prometa ukinuti sva ograničenja na dionici Omiš-Makarska, te da će se vikendom organizirati legalne utrke sa Pit-Stopom na Vruji.
Uzalud su krecili.....
Ovi vikend zovu kisu....
Tako da Kobre ko bre kobre ne ostanu malo duze nula bodova
 
I prošli vikend su zvali kišu pa je bilo prijava
 
Aaa, nisam ni slutio da ima među nama i starijih vojničina od mene..
Stvarno, Armija 66-te.

Nego glede jakih snaga MUP-a, iz provjernih izvora sam čuo (nisam se osobno uvjerio bogu fala) da je u posljednjih desetak dana policija vrlo česta ako ne i svakodnevna pojava na padinama Kozjaka oko doma Putalj iznad Sućurca. Prometna, u civilnom, kako stignu.
Razlozi ovakve nesvakidašnje pažnje tumaće se trojako:
- dojave i suzbijanje trgovine drogom po usamljenim putevima,
- neodgovorni penjači i razuzdana mladost koja se ponovljeno upenjala preko litica u radarsku bazu na vrhu,
-i treći, meni osobno najzanimljiviji razlog, radi mahnitih enduro-cross vozača koji svojim vožnjom stvaraju buku koja odzvanja do grada Splita, ugrožavaju sigurnost ostalih posjetitelja i šetaća u ovo Covid nevrijeme, te urušavaju zemlju i puteve kako je i vidljivo iz tri-ćetri friža, staze, koje su ostavili na nepristupačnim padinama zapadno od doma.

Dakle, ne znam da li je ovo pravi tematski podforum, ili sam trebao usmjeriti više prema enduro i cross članovima i vozačima.
Ali se nadam da će primit na znanje...Čik da se mogu ravnati.
Meni ih se definitivno ne gleda i ne susreće. A moglo bi se reći da sam često gore.
 
Aaa, nisam ni slutio da ima među nama i starijih vojničina od mene..
Stvarno, Armija 66-te.

Nego glede jakih snaga MUP-a, iz provjernih izvora sam čuo (nisam se osobno uvjerio bogu fala) da je u posljednjih desetak dana policija vrlo česta ako ne i svakodnevna pojava na padinama Kozjaka oko doma Putalj iznad Sućurca. Prometna, u civilnom, kako stignu.
Razlozi ovakve nesvakidašnje pažnje tumaće se trojako:
- dojave i suzbijanje trgovine drogom po usamljenim putevima,
- neodgovorni penjači i razuzdana mladost koja se ponovljeno upenjala preko litica u radarsku bazu na vrhu,
-i treći, meni osobno najzanimljiviji razlog, radi mahnitih enduro-cross vozača koji svojim vožnjom stvaraju buku koja odzvanja do grada Splita, ugrožavaju sigurnost ostalih posjetitelja i šetaća u ovo Covid nevrijeme, te urušavaju zemlju i puteve kako je i vidljivo iz tri-ćetri friža, staze, koje su ostavili na nepristupačnim padinama zapadno od doma.

Dakle, ne znam da li je ovo pravi tematski podforum, ili sam trebao usmjeriti više prema enduro i cross članovima i vozačima.
Ali se nadam da će primit na znanje...Čik da se mogu ravnati.
Meni ih se definitivno ne gleda i ne susreće. A moglo bi se reći da sam često gore.
Enduraši smetaju govnima, tu je makadamska cesta po kojoj prolaze auti, ljudi šetaju po toj cesti i ja usporin kad dođen blizu njih, neki čak i pozdrave mahanjem, drogu mi niko nije pokuša prodat ali ić ću ja opet.
Mene više brinu lovci sa puškama i pasima koje susretnem na toj makadamskoj cesti u po bila dana punoj šetača.
 
Aaa, nisam ni slutio da ima među nama i starijih vojničina od mene..
Stvarno, Armija 66-te.

Nego glede jakih snaga MUP-a, iz provjernih izvora sam čuo (nisam se osobno uvjerio bogu fala) da je u posljednjih desetak dana policija vrlo česta ako ne i svakodnevna pojava na padinama Kozjaka oko doma Putalj iznad Sućurca. Prometna, u civilnom, kako stignu.
Razlozi ovakve nesvakidašnje pažnje tumaće se trojako:
- dojave i suzbijanje trgovine drogom po usamljenim putevima,
- neodgovorni penjači i razuzdana mladost koja se ponovljeno upenjala preko litica u radarsku bazu na vrhu,
-i treći, meni osobno najzanimljiviji razlog, radi mahnitih enduro-cross vozača koji svojim vožnjom stvaraju buku koja odzvanja do grada Splita, ugrožavaju sigurnost ostalih posjetitelja i šetaća u ovo Covid nevrijeme, te urušavaju zemlju i puteve kako je i vidljivo iz tri-ćetri friža, staze, koje su ostavili na nepristupačnim padinama zapadno od doma.

Dakle, ne znam da li je ovo pravi tematski podforum, ili sam trebao usmjeriti više prema enduro i cross članovima i vozačima.
Ali se nadam da će primit na znanje...Čik da se mogu ravnati.
Meni ih se definitivno ne gleda i ne susreće. A moglo bi se reći da sam često gore.
Svasta.
 
U zadnje vrime se nakotilo masu tih enduraša, dovoljno ti je da bude jedan kreten i eto ti ga đavle, a kamoli više njih. Zbog takvih likova ćemo svi najebat. Vidija san to šta su okopali oko doma na Kozjaku, jebiga, očito nisu svi u stanju shvatit šta je to neprimjereno ponašanje, pa će valjda organi reda morat malo to pojasnit 😂
 

Attachments

  • okop.jpg
    okop.jpg
    322.2 KB · Views: 89
U zadnje vrime se nakotilo masu tih enduraša, dovoljno ti je da bude jedan kreten i eto ti ga đavle, a kamoli više njih. Zbog takvih likova ćemo svi najebat. Vidija san to šta su okopali oko doma na Kozjaku, jebiga, očito nisu svi u stanju shvatit šta je to neprimjereno ponašanje, pa će valjda organi reda morat malo to pojasnit 😂

Jbt, koji motor ovako prokopa, i ja bi ga :D
 
Nevidim neki problem da i "turpijaju " tu brdo samo da ne luduju po planinarskim stazama i makadamskim cestama.
I dajte naucite razliku enduro i motocross 🤣
 
  • Like
Reactions: Nero