×-×-× Splitski dogovori za đireve ×-×-×

Ako govorimo o nekom unistavanju prirode nest ti neke prirode....sve kancerogeno od Jugovinila i Cementare.....makija.....
ako je privatno vlasnistvo e onda jebiga.....nije dobro......
A sta se tice makadama(za auto)....koi in kua to smeta
Zapravo znan....likovi su se umislili da je to njihov privatni put i sta ce sad neki motorist tu mu bucat.....
Ako je samo uska staza za planinare onda ajde.....mogu razumit da su malo nervozasti.....
 
Vozim enduro i volim enduro.

Shvaćam planinare, koji su tu desetljećima i navikli su na mir i tišinu. Taj isti mir i tišinu remete naši (ne baš tihi) motori. Jbg. Kužim njihov bijes.

Previše je enduraša danas, a premalo planine.

I planinari će morati prihvatiti vrli novi svijet, gdje više mira nema nigdje.

Isto kao što ja moram prihvatiti turiste, htio ne htio.

Dok nas ne krenu hapsit, žešće. Onda ćemo postati planinari. Ili biciklisti.
 
Vozim enduro i volim enduro.

Shvaćam planinare, koji su tu desetljećima i navikli su na mir i tišinu. Taj isti mir i tišinu remete naši (ne baš tihi) motori. Jbg. Kužim njihov bijes.

Previše je enduraša danas, a premalo planine.

I planinari će morati prihvatiti vrli novi svijet, gdje više mira nema nigdje.

Isto kao što ja moram prihvatiti turiste, htio ne htio.

Dok nas ne krenu hapsit, žešće. Onda ćemo postati planinari. Ili biciklisti.

Ne radi se samo o buci, osim što znaju uništiti suhozide i razrovati zemlju na privatnom vlasništvu, nerijetko prođu dosta brzo vatrogasnim putem (ne smanje brzinu) i onda kamenje leti po planinarima i biciklistima. Više puta sam puta to doživio dok sam trčao ili vozio biciklu.
Većina ih je normalna, ali dosta ti je da prođe jedan takav i odmah poremeti sve.
Znam da im je gušt proć i DH stazom - Azbestosa ali uzbrdo.
 
Ma uvijek isto. Dok sam vozio biciklu, opet su skakali planinari na mene (prepao si me, bicikla je pretiha, bla bla bla).
Nikad nisam imao nikakvu ekscesnu situaciju srećom, ni sa bajkom, a ni s motorom.

Na enduru skaču planinari i biciklisti (motor je bučan, ruješ zemlju).

Valjda to tako ide.

Svi donose neke svoje svakodnevne frustracije gore i onda ih iskaljuju jedni na drugima gore. Zato i dođe do razvlačenja sajli i sličnih idiotarija.

Kao što sam rekao, ne vidim lijeka u ovoj situaciji, bit će ubrzo drakonske kazne i to je to.
 
Ne radi se samo o buci, osim što znaju uništiti suhozide i razrovati zemlju na privatnom vlasništvu, nerijetko prođu dosta brzo vatrogasnim putem (ne smanje brzinu) i onda kamenje leti po planinarima i biciklistima. Više puta sam puta to doživio dok sam trčao ili vozio biciklu.
Većina ih je normalna, ali dosta ti je da prođe jedan takav i odmah poremeti sve.
Znam da im je gušt proć i DH stazom - Azbestosa ali uzbrdo.

Tako je. Nazalost ima malo vise debila sta nepostuju tudje i tipa ko mi sta moze.
Ima mista doslovce za sve te mora bit obostrano postivanje jer u protivnom nebudemo se mogli vozit zbog par debila sta su sa ceste prebjegli na enduro izivljavat se.
 
opet ali sad vise mad maxova🙂, dok ne pocmu uzimat motor i pod prešu nema kraja...


Mladost blesava kao i uvik ( i mi smo bili ) a njegov pristup je vise nego tipicno iritantan jer i ako si mislija stati kad ti se ovako kurcevito obrati onda
i ne mozes ocekivat normalnu reakciju
 
  • Like
Reactions: Nero
opet ali sad vise mad maxova🙂, dok ne pocmu uzimat motor i pod prešu nema kraja...
Ja nerazumi sta ima protiv ovig sta snima i ima tablicu i ovog tmaxa sta ima tablicu
Zasto njima priti da imaju tablicu
Ko nema nek ga vata tj nek ga prati.jednostsvno.....
 
Ja nerazumi sta ima protiv ovig sta snima i ima tablicu i ovog tmaxa sta ima tablicu
Zasto njima priti da imaju tablicu
Ko nema nek ga vata tj nek ga prati.jednostsvno.....
Je, on odma ka vi ste zajedno i svi ste krivi, ne kuzim ko kojoj logici, a ako se vozis sa nekim odma mu znas i oib😁
zbog ovoga su i dosle Kobre u pomoć😩
 
Last edited:
možda dica nisu znala da je to "Kobra" :unsure:

kad bi imali neki đilet sa velikom kobrom na leđima ili bar
na kacigi neku grafiku, možda bi se usrali i stali, a ovako - yebiga ništa od rišpekta









:mrgreen:
 
Zbog njih su motoristi na lošem glasu - što je odlično za moj imiđž jer sam to nikad nebi postiga s obzirom na to da pijuckam podgrijano sojino mliko dok ovo pišen :mrgreen: