MotoGP - Qatar 2021 R1 28/03/21 a odmah i R2 04/04/21 šŸ˜„

Ja kolko sam.skonta oni pojma nemaju u čemu je uopće problem.
Dede nabacite telemetriju nama na forum da mi to otkrijemo šŸ¤£
 
  • Haha
Reactions: pikacu79
Kad im ne troÅ”i gumu onda su spori, kad su brzi troÅ”i gumu , sto napravit, da pitaju Jarvisa sigurno bi im.pomogao šŸ¤£šŸ¤£
168040849_2563627140605661_4572039451818035051_n.jpg
 
Debilizam utrke u Qataru je Ŕta su dva od 4 treninga za kurac, odn. u ludo potroŔeni vrime i gume.
Ali jbg, 'ko ima para, i guzicu maže.
 
Po ovoj izjavi ispada da je zapravo sve super sa motorom i da su stali i zamjenili motor samo da ne smeta drugima koji stalno nesto kenjaju i kompliciraju bezveze...
 
  • Haha
Reactions: Mocippaldi
Razlan bi Chea ubrzo mogo na mirovinski salter poslat, nesto nije odusevljen njime :mrgreen:
 
Ovo je besmisleno, pjeŔčana oluja, kamere se tresu, ne mogu spustit vremena ispod Moto2, sve u pm.
 
  • Like
Reactions: pamzor
Bolci sta kaze Djidji DiPalija "Our rivals need time to copy the Ducati and when they do, we'll have found something new" a ne kaze nista koliko vremena treba Ducatiu da stigne rivale i osvoji prvenstvo a i kad ih sustige oni ce foundovat something new :mrgreen:
 
Bolci sta kaze Djidji DiPalija "Our rivals need time to copy the Ducati and when they do, we'll have found something new" a ne kaze nista koliko vremena treba Ducatiu da stigne rivale i osvoji prvenstvo a i kad ih sustige oni ce foundovat something new :mrgreen:
To je najveca puska cijele price. Djoka je cool i super pametan tip, ali se meni cini da njega puno vise pali razvoj i inovacija i mir u svijetu od jednostavne, sebicne i prljave pobjede :(
 
Pa vidis da i ove godine imaju nova krilca na oklopu znaci radilo se cijelu zimu dok je konkurencija spavala zimski san, jos ista krilca imaju od prosle godine :mrgreen:
 
Jeli ovo Ducati nasao novu mladu nadu???
Ocekujem Suzuki boys da sutra naprave dar mar...
 
Last edited: