MotoGP - Qatar 2021 R1 28/03/21 a odmah i R2 04/04/21 😄

Ja maloprije pogledao sazetke na jubitou 😁

forza Vale 😎
 
Baš su komentirali kako su na ubrzanju sličniji dragsterima nego moto gp klasi :mrgreen:
 
A nije ove godine to toliko izraženo, mora se reći. Barem ako je suditi po prvoj trci. Ducati skreće!! :mrgreen:
A što se Millera tiče, ja bi mu dao JOŠ jednu šansu. Na ducatiju je najzajebaniji menadžemet guma. Treba malo da se čovjek privikne na tvornički tim.
 
spominjali su da ducati radi snage ima problema sa trosenjem guma. ma stroj je to. nekako navijam za dukce ovu sezonu
 
Crafar je tijekom utrke reka da Dukci imaju problem s potrošnjom goriva, a ne guma, pa su morali ranije prebacit na štedljivu mapu.

🤓
 
  • Wow
  • Like
Reactions: Nero and zagrepcan
Razlog katastrofalnoj utrci Franca Morbidellija leži u tzv. "Holeshot" uređaju, koji ima zadatak spustiti motor pri startu, radi boljeg ubrzanja. Međutim, taj uređaj je ostao zaglavljen i Franky je čitavu utrku vozio spuštenog motora, što je rezultiralo razočaravajućim P18.
Jel gledal neko intervju od Franje poslije utrke ?
Dobro se pokakal po Orguljama
 
Jel gledal neko intervju od Franje poslije utrke ?
Dobro se pokakal po Orguljama

Da..Do sada je sve izgledalo idilićno u Petronasu...Morbidelli grinta da je yamahina zadnja rupa na svirali.. Rano je počeo..Završit će kao Dovizioso, ako ga doktor ne uzme u VR46 ekipu dogodine.. A možda je zato i raširio krila;)
 
Crafar je tijekom utrke reka da Dukci imaju problem s potrošnjom goriva, a ne guma, pa su morali ranije prebacit na štedljivu mapu.

🤓

e to mi ocito promaklo :D dukci uvijek s tim gorivom. sta nije da su prije stavljali jedva da se odvozi trka, mislim i sad je vjerovatno tako
 
ooo pa ekipa vozi već ovaj tjedan (u biti da, tak je bilo i s prvom duplom trkom prošle godine). Di će za uskrs! :eek::mrgreen:
 
od svih tih rejsera, kad već rossi nemore ni do postolja, da bar zarco uvati ritma i koju pobjedu, zaslužija je čovik
 
Bas me zanima kome ce Krmeljio ovaj vikend dat gume 🤗😁
 
  • Haha
Reactions: bolcic
O.K., se zna na kraju kad će MM na sistematski po pečat da je sposoban za rad.... ;)
 
Nemojte mi te fore s gumama. Moto gp fala kurcu JOŠ nije F1. :mrgreen: .
Nažalost postat će, prije ili kasnije, nije daleko od toga. Ali još nije...