MotoGP - Grande Prémio 888 de Portugal 16-18/04

Ne možeš vjerovat koliko lako i brzo neki ljudi postanu smradovi. :mrgreen: Drago mi je bilo da se oporavio i vratio i onda ga danas gledam iza Mira, ništa što drugi ne rade ali prva misao, gle malog smrada.:mrgreen:
Dugo je trajalo nase suosjecanje 🤣🤣🤣🤣🤣
 
  • Haha
Reactions: mate and pikacu79
Ode poool :mrgreen:
 

Attachments

  • MVG.jpg
    MVG.jpg
    56.1 KB · Views: 0
Ca manje klase nis komentari?

Moto2 sve po starom... 🤔

Moto3 Acosta podium?
 
Ne kužim kaj vam smeta pravilo žute linije. Zamisli da je tu zid ili provalija pa onda pređi preko linije:mrgreen:
Kod skoka u dalj napravi prestup 2 mm pa ti ponište skok, u nogometu si u offsideu i ponište ti gol.. u puno sportova pravila su vrlo striktna i precizna, zato i postoje. U GP utrci ti čak toleriraju nekoliko "prestupa", pa te još upozore i tek onda kazne. Pri mjerenju jednog kruga ne mogu ti dozvoliti da voziš van staze. Meni je to bar jasno da nemre bit jasnije:geek:
 
  • Like
Reactions: bolcic and mr.mee
Prije je tu bila trava ili sljunak pa izadji ako hoces..sad je tu asfalt da bude sigurnije I opet se bune..uvijek ce se nac neko ko ce da najebe
 
  • Like
Reactions: bolcic
Pa da van staze siječe zavoje nebi riječ reka al brate mili nagazit crtu. Pa ne rade osmice u auto školi nego voze na nož
 
  • Like
Reactions: Mocippaldi
mene čudi što sve ove čarobne kugle ignoriraju kvartararoa, a čovjek imao najstabilnije brze krugove cijeli vikend
i još je kvartararo ...
 
Ja bi vratio sljunak..izleti I valjaj se..oni koji prezive vozili bi sigurnije..ovako se samo sve brze I brze vozi jer svi kontaju imam gdje izac ima rezerva..pravila su tu ista za sve..kome se nesvidja idi igraj odbojku
 
Nisam gleda al koliko je on to vozio izvan staze, pola.metra, metar., dva il ono na mocipaldijevoj slici?
 
kaže pošteno kvartararo, nakon što su govna koja smrde na f1 sjebali banjaju: "

"It doesn't feel like pole"
 
  • Like
Reactions: pikacu79
gledam i gledam kako je lowes u moto2 "nespretno pao" taman kad su drugi nakon njega pokušali skinut njegov najbolji krug
 
Po babljim pričama u boxovima,na tim zelenim zonama postavljeni su senzori milimetarske preciznosti,ali na tom dijelu gdje je MV slikan nema senzora zbog- odvoda vode,i navodno su mu suci skinuli krug pregledom snimke koja je snimljena odozada,ali te slike nema u javnosti!