MotoGP - Grande Prémio 888 de Portugal 16-18/04

Vratio se markež vratili se trolovi :mrgreen: :mrgreen:

p.s. ja sam stvarno naivno mislio, racionalno jel, kao i neki drugi: - neće moći, prevelika je to pauza, on je izgubio nit, svaku trku do sada svi ostali motori i vozači se razvijaju. Nemoguće da markež više bude baš baš markež.
Ali ono jučer me otrijeznilo... ne toliko sam rezultat koliko vožnja. Ono plivanje zadnjim krajem. Opet gledamo vozače vs. akrobata.
+ prevelika je mašinerija na njegovoj strani, koja će već naći načina kako da stvari stave tamo gdje bi htjeli da budu...
 
Drugo je bacat se naglavu na treningu a drugo kad jos barem.5 luđaka visi iza tebe na pola metra. Dok se ne vidi kako u fajtu stoji po meni se nista o njegovoj glavi ne moze govorit.
 
Ljudi nemojte se zavaravati, nikakva masinerija njemu ne treba.. lik se vrati nakon god dana kao da je jucer zadnji put sisao s motora. O cemu pricamo, budimo realni.. njega jedino pad moze sprijeciti da ove god ne pomete sve
 
  • Like
Reactions: e39 and Tibor
Ne kazem nista odmah za sutra, polako, no bit ce i sutra vec zapazen.. za 2 trke sve po starom..
 
Majke ti, nije MM neki lokalni međužupanijski prvak, čovjek je višestruki svjetski prvak, ako ga ozljeda nije usporila u fizičkom smislu da mu uspori reakcije na motoru, kakve druge posljedice može imat.
Pitanje je samo koliko su drugi napredovali i koliko su oni psihicki stabilni, ovaj se dokazao da je već 8 puta
 
Drugo je bacat se naglavu na treningu a drugo kad jos barem.5 luđaka visi iza tebe na pola metra. Dok se ne vidi kako u fajtu stoji po meni se nista o njegovoj glavi ne moze govorit.

ja bi reko da je on najveci od tih ludaka tako da opet krece njegova igra

makar slabo pratim taj gp zadnjih godina...

dosadio mi trenutno...

rađe na youtubu pogledam snimke nekih starih trka dok je Vale meo konkurenciju 😎
 
  • Like
Reactions: go-go
Majke ti, nije MM neki lokalni međužupanijski prvak, čovjek je višestruki svjetski prvak, ako ga ozljeda nije usporila u fizičkom smislu da mu uspori reakcije na motoru, kakve druge posljedice može imat.
Pitanje je samo koliko su drugi napredovali i koliko su oni psihicki stabilni, ovaj se dokazao da je već 8 puta
Kako ga masinerija gura(Che proslost mora ga neko zamjenit) ispada da je on Tiiitin nivo pa sad nakon jucerasnje teske operacije, u kojoj su mu po ruke odsjekli, sjeo na motor i sve razvalio. Yebote covjek je genije, operacija koju je imao bila je teska za doktore ne za njega, oporavljo se 9 mjeseci i trenirao po shemi. Vozio je Superbike na ovoj stazi sta bi trebao da bude zadnji?
 
  • Like
Reactions: Igor28 and piljun
Vratio se markež vratili se trolovi :mrgreen: :mrgreen:

p.s. ja sam stvarno naivno mislio, racionalno jel, kao i neki drugi: - neće moći, prevelika je to pauza, on je izgubio nit, svaku trku do sada svi ostali motori i vozači se razvijaju. Nemoguće da markež više bude baš baš markež.
Ali ono jučer me otrijeznilo... ne toliko sam rezultat koliko vožnja. Ono plivanje zadnjim krajem. Opet gledamo vozače vs. akrobata.
+ prevelika je mašinerija na njegovoj strani, koja će već naći načina kako da stvari stave tamo gdje bi htjeli da budu...
Uzmi u obzir i da je do jučer ovu stazu vozija samo na PlayStationu.
 
IMG_20210417_120556.jpg