S kojom opremom po afričkim vrućinama?

Jel' ko od vas vidio kako izzgleda članak na nozi kad ga prignječi motor, a da je bio u japankama ili patikama? Ja jesam (srećom ne vlastiti)

Ja ga nisam vidio jer mi bio u gipsu 🤣
 
Po gradu, kratke hlace, slape Adidas, taman priko bili crta crno do mjenjaca, majica na spaline, dobra lancina oko vrata, yet kaciga i ray ban police cvike. Ono klasika...
 
Ja iman enduro motor pa liti kad iden na teren obujen krokse da bolje štite.
Neki dan san mora bacit kroke jer su mi se istrošile od štafni, pa mi počelo žuljat stopala.
Nije lako.
😩
 
...ja i ekipa u voznji vrucim ljetnim vecerima
 

Attachments

  • naked-ride.jpg
    naked-ride.jpg
    110.7 KB · Views: 0
...ja solo po danu
 

Attachments

  • 285205_2026608906946_1295752412_32011643_7091744_n.jpg
    285205_2026608906946_1295752412_32011643_7091744_n.jpg
    69.4 KB · Views: 0
  • mankini-on-motocycle-3.png
    mankini-on-motocycle-3.png
    481.5 KB · Views: 0
Pozdrav, po ljetnim vrućinama imam jaknu onu tanku mrežastu, tako da mi nije prevruće, i moto tenisice isto sa protektorima, rukavice kratke ljetne prozračne i to mi je ok. Vozim se svaki dan i tako već godinama, i da spasilo me kad me lik složio na asfalt još sa apriliom. Nisam mogao izvući desnu nogu ispod dekla, da nije bilo moto tenisica sa protektorima. Svako ima svoje, frend u kratkim hlačama pa mu ušao stršljen pa više ne vozi u kratkim hlačama, tako da svatko nauči na lakši ili teži način, a netko nikad jer jer nema drugu priliku.
 
Po otoku duge gače, teniske, majica kratkih rukava. Digod bokun dalje, moto gače, čizme, famozni bubrežnjak i opet majica kratkih rukava. Ali zatvorena kaciga - po otoku nosim tkz skuter kacigu.
 
Ja ne kužim ekipu kojoj je vruće voziti se na motoru, ok, je vruće kad stojiš sav opremljen na semaforu na suncu, ali jbga, to su čari bajkerstva...
Isto ko i oni koji imaju kabrio pa spuštaju krov samo kad je 25 stupnjeva, ispod je prehladno, a iznad je prevruće pa pale klimu...

Jbga, nije to za svakog, tko ne gušta, bolje da gušta s nečim drugim (u slučaju motora, bicikl...).