S kojom opremom po afričkim vrućinama?

Jbg, svima bi nam u startu bilo lakše da ne kupujemo kul bajkerski crnu moto odjeću već štreberski bijelu ali, jbg :mrgreen:
 
Jbg, svima bi nam u startu bilo lakše da ne kupujemo kul bajkerski crnu moto odjeću već štreberski bijelu ali, jbg :mrgreen:
Problem je sa današnjim generacijama da bi svi da se j..u, a da im ne uđe: only pleasure, no effort, no trouble. Vozali bi motore, a da se nikad ni ne oznoje ili, ne dao Bog, zaprljaju nježne ručice uljem i sličnim. Da nešto sami poprave na motoru? Nit' znaju, nit' hoće. Već zovi HAK ili koju već šlep službu, i u servis
 
Je li ovo neka zajebancija?
Ajde kad se ekipa ide jurcat izvan grada triba nešto opreme na sebe, triba i zimi zbog hladnoće i kiše, ali sad liti od pizde do guzice, neki su stvarno zalutali u moto svijet, nisu prošli sve prirodne faze odrastanja na motoru, to su pomodari koji bi malo tili bit motoristi jer je to danas in, pa za godinu dvi odjebu motor i uvate se nečeg drugog.

Od opreme jedino krunica a umisto kutije prve pomoći biblija.🤔😬
 
  • Like
Reactions: Švabo and Nero
Problem je sa današnjim generacijama da bi svi da se j..u, a da im ne uđe: only pleasure, no effort, no trouble. Vozali bi motore, a da se nikad ni ne oznoje ili, ne dao Bog, zaprljaju nježne ručice uljem i sličnim. Da nešto sami poprave na motoru? Nit' znaju, nit' hoće. Već zovi HAK ili koju već šlep službu, i u servis
Ja pak više volim šerafiti nego voziti...
Dođe mi da kupim neku staru cvaju, ili nekog Talijana...
 
  • Like
Reactions: Luke
Problem je sa današnjim generacijama da bi svi da se j..u, a da im ne uđe: only pleasure, no effort, no trouble. Vozali bi motore, a da se nikad ni ne oznoje ili, ne dao Bog, zaprljaju nježne ručice uljem i sličnim. Da nešto sami poprave na motoru? Nit' znaju, nit' hoće. Već zovi HAK ili koju već šlep službu, i u servis
Tako je, zato i ne treba izmisljat toplu vodu sa nekim modernim Gopro kamerama nego zasarafit kamkorder od tri kubika na glavurdu.😂 Klinci su sjebavani i to je cinjenica ali da moram birat tvoj ili njihov mozak radije bi taj isprani mobitelski.😂
 
Ljeti vozim kako bi rekli ameri kao Squid bez opreme i boli me kurac. U godinu prodjem 20-30 tisuca km no i dalje se ne smatram velikim bajkerom..vozi kako tko hoce i boli me kurac hoce li me neki čića u koznjaku na chopperu gledat masuci glavom lijevo desno jer se vozim u sorcu i kratkoj majici.

Zar bajkere ne bi trebao bolit kurac za cijeli svijet?

Ps. I ovi stariji bajkeri su poceli dobijat menstruaciju majke mi.
 
Ljeti vozim kako bi rekli ameri kao Squid bez opreme i boli me kurac. U godinu prodjem 20-30 tisuca km no i dalje se ne smatram velikim bajkerom..vozi kako tko hoce i boli me kurac hoce li me neki čića u koznjaku na chopperu gledat masuci glavom lijevo desno jer se vozim u sorcu i kratkoj majici.

Zar bajkere ne bi trebao bolit kurac za cijeli svijet?

Ps. I ovi stariji bajkeri su poceli dobijat menstruaciju majke mi.
Ne treba rezat otpast će samo
 
  • Haha
Reactions: SpoRRi
Kod moje garaže ima još 4-5 garaža sa klincima koji voze motocros/supermoto, vjeruj, ne stignu ni oprat ruke, već treba popravljati.
Rekao sam rijetko, ali ne izbjegavam se vozit, prošli vikend bila dvojica sa starijim rt-ima. Super društvo, a kako tek kuvaju, koljenice i tako te želatinaste mesne proizvode, ubili smo 2 gajbe pive poslije.
Ali ljudi kulturni, goretex i te stvari.
 
Ljeti vozim kako bi rekli ameri kao Squid bez opreme i boli me kurac. U godinu prodjem 20-30 tisuca km no i dalje se ne smatram velikim bajkerom..vozi kako tko hoce i boli me kurac hoce li me neki čića u koznjaku na chopperu gledat masuci glavom lijevo desno jer se vozim u sorcu i kratkoj majici.

Zar bajkere ne bi trebao bolit kurac za cijeli svijet?

Ps. I ovi stariji bajkeri su poceli dobijat menstruaciju majke mi.
Cim je netko bajker, nesto s njim ne stima. 😂
 
  • Like
  • Haha
Reactions: maivic and SpoRRi
Ja ne kužim ekipu kojoj je vruće voziti se na motoru, ok, je vruće kad stojiš sav opremljen na semaforu na suncu, ali jbga, to su čari bajkerstva...
Isto ko i oni koji imaju kabrio pa spuštaju krov samo kad je 25 stupnjeva, ispod je prehladno, a iznad je prevruće pa pale klimu...

Jbga, nije to za svakog, tko ne gušta, bolje da gušta s nečim drugim (u slučaju motora, bicikl...).

Ljeti uopće nije stvar guštanja, stvar je da ćeš se probijati kroz kolone i stići na odredište prije bilo kojeg drugog prometala.
 
Ljeti uopće nije stvar guštanja, stvar je da ćeš se probijati kroz kolone i stići na odredište prije bilo kojeg drugog prometala.
To sam sad iskusio preko Posušja i Imotskog do Splita, i natrag ka Mostaru. Na naplatnim kućicama i graničnim prelazima kolooooone. Jes' ih fino zaobići
 
Koja je razlika kad pri brzini od 80 km padneš sa skutera ili sa motora?🤔
Vozim motore 40 godina i ja još nikoga nisam vidio u koži ili GoroTexu na skuteru, u naše vrijeme na Tomosu ili Vespi. Osim na trkalištu, kad moraju nosit kožu.
 
Vozim motore 40 godina i ja još nikoga nisam vidio u koži ili GoroTexu na skuteru, u naše vrijeme na Tomosu ili Vespi. Osim na trkalištu, kad moraju nosit kožu.
Ja vozin motore 50 g, prvi put san vozija Puch 49 ccm kad san ima 9 g.😎
 
  • Like
Reactions: SpoRRi