01.04.-03.04.2022. - Gran Premio Michelin® de la República Argentina

Jaooooooo metili mu mašinu od Tuona!!!

:love:
 

Attachments

  • Screenshot_2022-04-02-22-48-15-327_com.wssnew.app.jpg
    Screenshot_2022-04-02-22-48-15-327_com.wssnew.app.jpg
    757.4 KB · Views: 0
Steta za Binderov zadnji krug.. mala greska a imao je tempo za pole.
Moglo bi bit jako napeto.
 
Miller dobio 3 mjesta kazne na gridu zbog spore vožnje na trkaćoj liniji kojom je omeo Quartarara
 
Budimo realni.
Prošao je prvi APRIL.
Aprilia leti na krilima beneficija... vidjelo se to. Sve dok napokon nešto ne ušećeri. Onda će pasti u poretku.
Svejedno, sretan zbog njih.
Martin,,,, prije godinu dana sam govorio da je on najveća nada Ducatija. Tako će i bit. Eventualno uz Beštiju.
p.s. Moj prvi (pravi) motor. Prije punih 29 godina:
1648974210601.png
 
Nitko ne ocekuje naslov, ali MotoGP pobjeda bi svakako bio oooogromna nagrada i priznanje za cudo Noale inzinjere 💪

Ca se tice koncesija, nakon 2sezonskog zamrzavanja, sada su svi imali otvorene ruke preko zime, samo su neki bili vise, a neki manje uspjesni. Bilo bi dobro i da Blanka Vinales poslozi par kockica i pokaze znanje 🤔
 
Aleix Espargaro je jedini pilot na gridu koji nema ni jednu pobjedu u niti jednoj klasi, može li on to izvest? Tempo ima,kreče prvi....ali
 
Ne znam, bilo bi k'o iz bajke da Aprilia danas pobijedi, možda su se konačno zvijezde posložile, možda je Strijelac konačno ušao u Djevicu :love: , ali do sada je Aleš pokazao da u samoj trci nema onu krajnju, prijeko potrebnu odlučnost i odvažnost za borbu za sam vrh postolja. Ja mu iskreno želim da u svom 200tom nastupu pobijedi. A Vinja neka bude drugi. HOWGH!!!
 
  • Like
Reactions: fawlty82