01.04.-03.04.2022. - Gran Premio Michelin® de la República Argentina

Attachments

  • Screenshot_2022-04-03-20-45-16-391_com.wssnew.app.jpg
    Screenshot_2022-04-03-20-45-16-391_com.wssnew.app.jpg
    644.5 KB · Views: 0
Sad su se sjebali..nema vise koncesija iduce godine..bilo je i vrijeme..Sad alex ima pokrice za svoje baljezganje po drustvenim mrezama..vodi cojk u prvenstvu..da mi ej to ko prico otvoreno bi mi reko alaaaa lazeees
 
Nitko ne ocekuje naslov, ali MotoGP pobjeda bi svakako bio oooogromna nagrada i priznanje za cudo Noale inzinjere 💪

Ca se tice koncesija, nakon 2sezonskog zamrzavanja, sada su svi imali otvorene ruke preko zime, samo su neki bili vise, a neki manje uspjesni. Bilo bi dobro i da Blanka Vinales poslozi par kockica i pokaze znanje 🤔
A je? Nemaju oni svejedno ono više motora ovo ono
 
Svaka cast 👏 samo da tak nastave kad im ukinu koncesije (y)

Bolci nije mala stvar bit drugi u drzavi uspjeh je to :mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: bolcic
Dobra utrka, drago mi je za Aleixa i Apriliu sto su dobili💪🏻💪🏻, a zao sto suzuki k5 nije prvi🤷🏻‍♂️
 
Last edited:
  • Haha
Reactions: stipe_zxr
Aleix-u svaka cast za strpljenje sa Apriliom, razvoj, za vjernost...lik ne okrece kako vjetar puhne.
Kada se sjetim da je Dovi odbio Apriliu, a gdje je sada.
Suzukiji se pomalo i podmuklo prikradaju.
I kao da prolaze ispod radara...kao ona raketa sto je pala na Zagreb.
 
  • Like
  • Haha
Reactions: zagrepcan and Dene
Raspizidio me Aleix s onim prvim pretjecanje. Vidi se da ga je ponijelo.
Prođe ga, al on još gura još gas, i još i debelo je ispred njega i totalno prekasno koči. Nepotrebno.
Al inače, prečesto to rade, to me fascinira.
Valjda je drugačije kad gledaš na tv-u di je ko
Inače, plači plači sretni čovječe
radujte se
 
Ne znam kada mi je bilo draze izgubit prva 2 mjesta na kladionici :mrgreen:

Svaka cast svima u Aprilia MotoGP projektu i svakako Aleixu kao prakticki jedinoj konstanti u cijeloj prici. Izbjegavala se Aprilia u MotoGPu kao da im nude ebolu serviranu u posteljici od sifilisa ☠️ Mislim da je snoc bilo nekoliko lupanja glavom o zid u sobi hotela.

Evo sada je sparoga ponistila argumente hejterima o nikada ostaje nikad. I pobjeda je bila sasvim solidna, nikakvih biblijskih meteoroloskih uvjeta, politickih spletki niti ozljeda (samoubojstvo iz zasjede od MM se ne broji). Cisto i posteno, na stazi od pocetka do kraja, sa malo borbe, pole position, fastest lap, vitory, sto bi kosarkasi rekli triple double 💪

Cak je i Maverick bio solidan, da mu Bagnaia nije u zadnjim centimetrima trke ozljedio samopouzdanje, Aprilia bi osvojila najvise bodova na utrci 😨

Drago mi je da je Bagnaia pokazao da voli radit i moze, 13->5 je massive respect, sezona je mlada i jos se sve to da poslozit. Martin cudo, ostali za rashod ili WSBK, ionako svi samo cekamo vikend kada ce BauBau odlucit u sredini utrke popit rashladnu tekucinu iz Desmo V4 🤡

Rins isto uspio isporucit postolje, nakon dugo vremena, jako lijepo.

Muzicari samo da opet ne pocnu sa otkrivanjem nekih sabotaza u supply chain managementu pa da krenu opet u neke spletke i spacke, ostanite lijepo dole di vam je i mjesto 🤤

Honda no comment, no idea 😵
 
  • Haha
  • Like
Reactions: igVG and Mocippaldi
Jos uvijek tvornicki tim ispred vaseg 😁
 
A je? Nemaju oni svejedno ono više motora ovo ono
Ma tek je pocela sezona i sve utrke vozene daleeeeko od doma i jos sve je vecinu vremena bilo zapakirano u pokvarenim avionima. Po meni koncesije mogu zaigrati malo kasnije, ali mislim da su u ovom dijelu sezone svima otvorene karte bile barem podjenako. Istina da je Aprilia razvijala i dok su u proslim sezonama drugi (KTM djelomicno) imali zamrzavanje, ali pobjeda se poklopila nakon zimske stanke u kojoj su svima maknute zabrane.

Evo kako moj jaran kaze, ovi vice-prvaci iz Italije su se odlucili sve pustit niz vodu i ostat sa starim motorima 😨 vjerujem u partiju i ne propitujem, samo priznajem da ne razumijem tu odluku.

U svakom slucaju imamo vrlo zanimljivu sezonu u kojoj je glavna prica utrke i vozaci na stazi, a ne djecji igrokazi i hejterske slabosti. Kada vidis vozace sa postolja kako se grle i iskreno si cestitaju nakon utrke, meni je to puno draze od sumljivih pogleda i dno zivota komentara. Meni osobno ne fali apsolutno nitko u ovoj sezoni i nakon dugo vremena jako uzivam u utrkama.



Svakako treba odati priznanje Chantri, mislim da je to veliki uspjeh i svakako potpisujem komentar kolege o Team Asia projektu.


Malo mi je zao Foggie, jer se super probijao, ali Garcia je napravio mega masterplan kojeg je uspio i izvesti na kraju. Bravo!
 
  • Like
Reactions: zagrepcan and Spori
Jos uvijek tvornicki tim ispred vaseg 😁
Ma to je kada ste vi jos zapeli u tim carskim forama i glupostima, kod nas brate vlada drugarstvo, nema moje-tvoje, sve je to nase. Tu su prozori od cokolade, prozori su od marmelade, a cilindri su od Nutelle :ROFLMAO:
 
  • Haha
Reactions: Mocippaldi
Konačno Aprilija....konačno Aleix Espargaro ;)
pretpostavljam da je ipak svima drago obzirom da njihova kombinacija traje neko vrijeme i ipak su sve bolji, nakon lanjskog postolja eto došla i pobjeda...ma svaka čast!!!
Devet vozača je ugrabilo postolja na 3 utrke, nema šanse da bi se netko na takvu priču kladio, nemožeš vjerovat kako se sve posložilo. Sad si gore /sad si dole.
Pogledaš Oliveiru na "TEK 13. poziciji " i onda ti je jasno šta je motogp.... igraonica najboljih (y)

Aprilijaši i Suzukijevci su obilježili 3. utrku sezone, Pramac među njima, tvorničari ipak u drugom planu ... na kraju vjerojatno zadovoljni i Quartararo i Banaglia jer se krug osvajača bodova širi a nitko ne bježi, rekli bi sami "lako ćemo" ... no budemo sve još vidjeli, preinteresantno je.

A sad Amerika, baš me zanima dal će MMa isforsirat da vozi svoju stazu, ...ono pod izlikom tko ga može zaustaviti, paaa njegova odluka i blabla.... da bit će fora vidjeti ... u svakom slučaju tipovi ko Miller , A. Marquez i još poneki koji do sad nisu baš ništa napravili imaju još jednu šansu, na grbavici... no utrka je uvijek odlična, ne usuđujem se ništa prognozirati...tko zna možda pobijedi Pol ili Taki .... sve opcije igraju, zato se ne kladim 😂

Motogp cirkus ide dalje, za vikend je ponovno ludnica....šansa tvorničarima Ducatiu , Yamahi, Hondi da se mrdnu iz sivila ... ovaj vikend nisu ništa napravili, mogu zajedno otpjevati onu "...Don't cry for me, Argentina..." .....(ne plači zamnom Argentino) ;););):cool: