08.04.-10.04.2022. - Red Bull Grand Prix of the Americas

Andrea Schlager 😍
1649715941485.png

1649715965818.png
 
Last edited:
  • Like
Reactions: zagrepcan
Nije cudo primjetiti da si MM fan, a jos manje da ja nisam, ali sto se tice paraolimpijade, ima tu cijela lepeza prvaka uz Doohana i MM.

Prvi je svakako Djokica zbog kojeg je klaun vjerojatno si i unistio karieru misleci ako je Djoko uspio u 3 dana nakon loma vozit da moze i on. Onda je tu cijeli defile debosa koji su prkosili doktorskim preporukama....
Da navijam za MMa od kad sam ga prvi puta gledao u najmanjoj kategoriji i on je jedan od njih svega par kojeg sam pratio od malih klasa. Da sad ne nabrajam sve spomenuti ću još i Rossija. Kaj se pak Rossija tiće niko me neće razuvjeriti u tome da je 2015te mogao i trebao biti prvak da se nije sam sjebo u svojoj ludoj talijanskoj tintari i tada me razočarao i nemrem prežaliti što nije osvojio još tu jednu titulu radi svoje gluposti koju nije uspio nadvladati (da se zna tada sam već navijao za MMa), a bilo bi mi tako drago da je zaokružio broj titula na 10 jer bi ju itekako zaslužio. Osim toga cjenim sve natjecatelje, a i pobjednike bili oni meni simpatični ili ne jer bavio sam se sportom i znam koliko je potrebno svega da se u bilo kojemu sportu dođe na vrh, a bome i da se uspije u svakom drugom aspektu života. Ima koja godina da sam napisao u jednoj od tih trkačih tema da je za postati prvak potrebno posložiti dosta stvari. Treba imati dobar motor, muda, talent, psihu, znanje, tjelesnu spremu, puno sreće itd. Ono kaj od toga ima MM su neporeciv talent i osjećaj za motor te nevjerovatnu psihičku snagu da se vrati nakon svakog sranja, a jebe ga to što je nenormalan i ide prema svom cilju ne uzimajući u obzir ništa drugo sa strane i zato mu trebaju bar dva doktora za glavu da ga spuste na Zemlju, kak je reko Gastić.

Bio on nekom simpa ili ne, mislim da bi svaki čovjek koji vozi motor i prati utrke morao biti svjestan da niti jedan vozač prije MMa nije tehnički tako vozio.
Zbog toga kako on vozi ga ja toliko volim.

Nisam napisao da nema još paraolimpijaca među prvacima, ali Doohan i MM su ipak UBER ALLES. Bar meni.
 
Ne znam da li je do mog poimanja utrka ali više adrenalina sam doživio u jučerašnjoj WSBK Superpole utrci nego u sve četiri GPa zajedno.
(y) WSBK često bude napetiji od GP.
 
šta si ne otvorite temu mm nadtalent pa svršavajte..
meni dovoljno facu pogledat i dosta mi sporta, motora, talenata, truda, rada i ostalih situacija..
ja mu u pogledu vidim samo silu da mora bit najbolji..a tako se legende ne ponašaju..🤣
 
šta si ne otvorite temu mm nadtalent pa svršavajte..
meni dovoljno facu pogledat i dosta mi sporta, motora, talenata, truda, rada i ostalih situacija..
ja mu u pogledu vidim samo silu da mora bit najbolji..a tako se legende ne ponašaju..🤣
Ja svrsavam na Andreu Schlager i Suzuki.
Ali ipak ima jedan koji je uber alles.
A to sam ja!
Kakav MM.
😆🥳:mrgreen::ROFLMAO:

Ali ako je Andrea rekla da je 93 doktor znanstvenik, onda je to tako. :mrgreen::ROFLMAO:
 
Nije samo ona, ima film koji je snimio servustv o njemu, ali su ga sklonili, vjerovatno, jer je politički nekorektan i kosi se sa ovim rossističkim svijetom.
Ako nisi gledao, a zanima te, mogu ga postavit u cloud.
Ovo je samo trailer
 
  • Like
Reactions: igVG and cicogti
Nije samo ona, ima film koji je snimio servustv o njemu, ali su ga sklonili, vjerovatno, jer je politički nekorektan i kosi se sa ovim rossističkim svijetom.
Ako nisi gledao, a zanima te, mogu ga postavit u cloud.
Ovo je samo trailer
Stavi👌
 
Nije samo ona, ima film koji je snimio servustv o njemu, ali su ga sklonili, vjerovatno, jer je politički nekorektan i kosi se sa ovim rossističkim svijetom.
Ako nisi gledao, a zanima te, mogu ga postavit u cloud.
Ovo je samo trailer
Stavi majstore.
Samo nemojte to sve ovako javno, jer ce reci da previse drkamo na Marqueza. :mrgreen: 😆 :ROFLMAO: (y)👌
 
Ja sam za konjske zube davno reko da je ustvari samo imo srece ko niko...daj njegovu dosad srecu i sparoga bi bio prvak makar dvaput..al sreca je kurva..izda te na kraju..kola idu nizbrdo sad moze samo kocit pomalo
 
  • Haha
Reactions: Musashi
Meni je samo nevjerojatno koliko njih je pričalo: te govnarije i taj način vožnje će mu se sto posto vratiti. sto posto obiti o glavu.
I na kraju - bi tako.
 
Kaubojka Rajka i kobila Suzy.
Sta si ono rekao da je skinny? 😍
Kada sam bio mali jedino sto nisam jeo je bilo masno meso i krvavica.
Kada sam kao odrasli isao kupovati meso, gledao sam da je cim cisce...da ima cim manje zlundri i sala, a cim vise cistog mesa.
😍👌😍
 
  • Haha
Reactions: Mocippaldi