08.04.-10.04.2022. - Red Bull Grand Prix of the Americas

IMG_20220410_210802.jpg
 
93 THE DOKTOR MAG. SCI. MBA

I konacno smo vidjeli fight 20 vs 93!!!
Ali 93 sa nekoliko hendikepa.
Najvise od svih potrosene gume, so-so motor, so-so psihicki i fizicki, samopouzdanje blizu nule.
 
Sezona će biti show....
Enea, Rins, Fabio, Mir, Marc, Peco
Enea 61/100, nitko se nije odvojio
Pobjede će biti nebitne, bitno će imati puno top 5 plasmana....
 
  • Like
Reactions: igVG
93 THE DOKTOR MAG. SCI. MBA

I konacno smo vidjeli fight 20 vs 93!!!
Ali 93 sa nekoliko hendikepa.
Najvise od svih potrosene gume, so-so motor, so-so psihicki i fizicki, samopouzdanje blizu nule.
Zar on nije 2 godine na bolovanju zbog zadnjeg dvoboja s Frtaljkom, pitam za jarana :mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: maRRin 06
1. 89
2. 63
3. 42
Zbog Rinsa ti dam prednost, ali ja sam pogodio 3 od prvih 5 😁

Za ne vjerovati koliko vam je kapitalisticka propagandna masina isprala mozak i koliko ste se pustili zaluditi sa Marc Prarc glupostima.

Desmo bozanstvo se ukazalo danas ponovno i u SBK i u MotoGP i pokazalo dominaciju.

Postujte FORZA Ducati !!!
 
Ne pamtim mnogo pojedinaca da su toliko u stanju dominirati...
Nykänen, Bupka, Senna, Doohan, MJ, Schumi, Bolt, Roger, Rafa, Nole...93

Njemu danas kao da su ostali vozaci bili cunjevi na stazi. :ROFLMAO:
 
  • Like
Reactions: e39 and pikacu79
Ljudi su u pravu. Jbg...
On onako izranjavan invalidan, honda cupka po onoj Coti ko da je na crossu, i svejedno ih prestiže ko da su klasa ispod.
Ako ne tipuješ na njega - depresivno za gledat.

Al kako Enea grize... 🎗️ Odlučan, jak, precizan, moćan. Djeluje kao Martin, samo čvršći.
 
  • Like
Reactions: zrakoplovac and e39
Meni je općenito utrka baš bila dobra. Dukci su imali međusobna preticanja non-stop , Rins prva liga, Fabio se držao s onom Yamahom koliko je mogao. Martin je previše potonuo od očekivanog . Svemirac na Hondi posebna priča...
 
  • Like
Reactions: igVG
Meni je općenito utrka baš bila dobra. Dukci su imali međusobna preticanja non-stop , Rins prva liga, Fabio se držao s onom Yamahom koliko je mogao. Martin je previše potonuo od očekivanog . Svemirac na Hondi posebna priča...
Je, odlična (y)
 
Ne pamtim mnogo pojedinaca da su toliko u stanju dominirati...
Nykänen, Bupka, Senna, Doohan, MJ, Schumi, Bolt, Roger, Rafa, Nole...93

Njemu danas kao da su ostali vozaci bili cunjevi na stazi. :ROFLMAO:

šta rossi smrdi..
 
Jesam to dobro skužio: Aprilia i Gresini se rastali, btw totalno neupješni tim, i nakon toga zajedno ubrali tri pobjede na četiri utrke
 
  • Like
Reactions: bolcic
Ljudi su u pravu. Jbg...
On onako izranjavan invalidan, honda cupka po onoj Coti ko da je na crossu, i svejedno ih prestiže ko da su klasa ispod.
Ako ne tipuješ na njega - depresivno za gledat.

Al kako Enea grize... 🎗️ Odlučan, jak, precizan, moćan. Djeluje kao Martin, samo čvršći.
Točno zna kada i što treba, kaže i sam da je krenuo na Millera kada mu je Rins počeo prijetiti, znači potpuna kontrola utrke.
 
Meni je općenito utrka baš bila dobra. Dukci su imali međusobna preticanja non-stop , Rins prva liga, Fabio se držao s onom Yamahom koliko je mogao. Martin je previše potonuo od očekivanog . Svemirac na Hondi posebna priča...
Svemirac je imao sreće da je Binder prikočio kada je ovaj totalno krivo procijenio zavoj, sasvim slučajno nije jednog ili dvojicu pokosio, vozi kao da je u moto2 ili 3 klasi, osim toga odličan dvoboj sa Fabiom....
Možeš da voliti ili ne, ali je pojava.
 
Konačno prava utrka, na pravoj jbn stazi, odlična borba, puno izvrsnih a manje razočaravajućih pojedinačnih vožnji nego inače...idemo redom :cool:

Pobjeda Bestie me nije iznenadila, dapače drukao sam za njega isto kao i za Rinsa koji je ove sezone zdrav (i zdrav u glavi) bolje rečeno posložen i to se vidi, ako ne uđe u seriju loših rezultata siguran sam da će biti u igri za champ do kraja..
Millera više neću spominjati jer osim simpatičnosti i trenutne brzine on nikad neće biti svjetski prvak , nešto kao Dovi , Vinales , jednostavno nije konstanta, jučer se lijepo vidjelo da nemože izdržat pritisak, oba dvoboja je lagano podojio...jbg, niš od njega ;)
Mira jako cijenim , stalno se šulja konstantno vrlo dobar , ide do kraja ..... Bagnaia samo solidan među njima, Zarco isto tako... Martin me jučer malo razočarao, prelako je gubio pozicije za potencijalno tvorničkog vozača ... bojim se da Bolognesi ne zamjene jednog kralja treninga drugim (Miler/Martin)
Moram spomenut MM-a i Quartarara ... mladom francuzu stvarno kapa do poda, grize do bola, praktički nosi cijeli Yamahin pogon, a isto bi se moglo reći i za MM-a bez kojeg vidi se, nema ništa, a njihove vožnje bez obzira za koju poziciju su gušt gledat.
Istina ono kuglačko uletanje MM-a i promašaj čunjeva u onom kočenju je puka sreća da je fulao ostale, no sreća prati hrabre pa nek mu bude, greška na nivou amatera...no prošao je lišo, imao je sreće, danas bi pričali o njemu kao glupanu (n) ... ovako ostaje kralj jbg...

Gdje je nestao KTM, nema ga već dvije utrke ... Binder i Oliveira na godišnjem, e... pa nemre se to baš tako..jednom pobjedit pa misliš da vrijediš..zaboravi :oops:

Aprilijašima je za oprostit, valjda im još alkohol od fešte u Argentini nije ispario, no oni će opet iznenadit, siguran sam , barem postoljima ;)

Sve u svemu bodovna utrka se fino razvija...dinstanje bivših svjetskih prvaka počinje ... moraju ozbiljnije krenut, i favorizirani Banaglia, inače ode Bestia (😂😂😂)

Cirkus se nastavlja :love: