Aprilia Tuono, topic gdje je grmljavina dobrodošla

Jbt tko bi rekao da tuono gen2 moze jos gore izgledati...zezam se, vracaj masku, eto nema dovoljno problema sa strujom pa ti jos vjetar treba pocupati jackove 🙄
 
Ope' mi se pojavio onaj crveni španer... Lastane pomagaj...

U to ime montiran i jubilarni 10. set guma!

:love:
 

Attachments

  • IMG_20220712_120108-01.jpeg
    IMG_20220712_120108-01.jpeg
    2.2 MB · Views: 0
  • IMG_20220712_100447-01.jpeg
    IMG_20220712_100447-01.jpeg
    1,019 KB · Views: 0
ne previše, osim da ovo nije akrapovič i da je u oglasu napisano dosta nebuloza, a i cijena nije bila mala za motor koji je tehnički neispravan
 
  • Like
Reactions: bigedo
ako ima LED zaruljice pozicije, fali gornji dio tipke za resetirat km i ic po meniu gore dole, druga strana vilice je "pobrušena" i vrh tanka goriva blizu volana malo pogreben, onda sam tu gledao kad sam svog kupovao.
 
  • Like
Reactions: bigedo
ustvari nije skinut 2 u 2, kolko vidim to su original grane, samo su ih valjda predelali...ali s obzirom da u kvarneru kruži mit da je 2 u 1 ionako bolji od 2 u 2 po pitanju performansa, tko smo mi da sudimo..
 
  • Like
Reactions: miki 77 and bigedo
Hvala decki na odgovorima.

Igor28 fali vrh tipke za resetiranje i ima ledice za poziciju.Ali vilice nisu izgrebane a ni tank.Kad si ti to gledao i di?I dali je motor izgledao ovako?
Hvala jos jednom.

MOONSHIELD a sta ces kad se covikek zaleti bez malo provijere.Kad sam je ugledao u oglasu reko ti si moja.To mi je bila tiha patnja od kad je izasla.Izgleda odlicno ocuvano,22000 km.Reko super.
I da obicne grane preradene i top sa vecim fi prekrojen na grane.
 
  • Like
Reactions: Kum
ne pratim baš gen2, ali sigurno ima i boljih motora za bolje pare, km su najmanje bitni na tim motorima, a pogotovo jer ih je pola iz uvoza, a na ostaloj polovici je u nekom periodu života krepao sat pa su ga morali mijenjati 😎
 
  • Like
Reactions: bigedo
onda ti je to motor kojeg je lik kupio u RB moto, a motor je uvoz iz Italije. Nekad je imao i leo vince topove koji su stajali na hero. Pod vilice sam mislio na zadnju vilicu sa lijeve strane, taman di inače ide auspuh, iza je bilo onako mutni aluminij a ne sjajni
A tank je imal malu crticu di je znak aprilia, cini mi se da je sad naljepnica preko toga.
Gledao sam ga u Matuljima, a onda je mislim prodan u Istru.
 
Igor28 e to ce bit taj da.Kolko ja znam bio kod decka iz Matulja pa prodan u Istru kako kazes.Prodan u Labin kod nekok tipa koji se kao bavi Apriliama.On je kao sklepao taj alspuh,mjenjo prenose i lanac.Uglavnom on je je kao skockao.Pa je prodana opet u Rijeku.
MOONSHIELD znam sve mi je jasno sad.Al ko sta sam rekao,zaletio sam se.Ono nisam bas imao namjeru ni kupit motor ako cemo iskreno.Nego vrtim oglase onako informativno.Kad mi naletila ona rekao ti si moja.I bez puno razmisljanja i informiranja uzeo je.Nove gume,izgleda ocuvano,nema znakova padanja...
A sta se alspuha tice.Nisam bio na pravom motoru preko 10.g.A kad sam ih ko mulac mjenjao_Onda alspuh nije trebao imat rodni list i oib,jbg.
 
  • Like
Reactions: MOONSHIELD
Ček, ova je sad tvoja ako sam dobro skužil. Jel sad radi zadnja kočnica, kad sam ju ja probal, mislim da je to bilo 2019 nije radila, a tad je imala navodnih 16000km, ja mislim.
 
  • Like
Reactions: bigedo
Igor28 je moja je.Neradi zadnja kocnica a sad ima 23k km.
Grom90 nema se sta vidit previse na granama.Di su kao spojene grane ljeva je odrezana i zacepljena rupa.Nema nikakav kolektor ako na to ciljas.Imam u planu vratit 2 u 2.Mene sa skoro 50.g. u guzici malo preglasno.A i nezelim da me na izvanredni tehnicki salju.A i nemogu preko granice tako.
 
  • Like
Reactions: MOONSHIELD