Aprilia Tuono, topic gdje je grmljavina dobrodošla

908099_n.jpg


A ovo iz 2008 registrirana prvi put u 2020 sa 2900 km? Bi trebalo to voziti dugo bez greške? Koje su joj mane? Bendix?(koliko izdrži original?)
 
  • Like
Reactions: ODST and stipe_zxr
Ti hp iz pule su pred koju godinu prodavali rsv gen2 sa 0km u kutiji, onako ona milka boja...mislim da je bila oko 50 000kn
 
Ti hp iz pule su pred koju godinu prodavali rsv gen2 sa 0km u kutiji, onako ona milka boja...mislim da je bila oko 50 000kn

Da, ona ljubičasto bijela boldor..Malo skuplja je bila..I ovaj tuono je bio 0km u hp motori..Testnog shivera900 su imali za nekih pedesetak
 
  • Like
Reactions: ODST
6000 europskih, akrapovič upisan
ako razmišljaš o tome, po meni jako dobra kupnja jer za isprežvakane tehnički neispravne s 100 tkm traže 5-6, a ova ima i te skupe akrape, jedino ta boja je blago bezveze

i btw to je 2009., znači nemaš problema s namotajima, ja sam izvadio nedavno iz jedne '09. mašine original namotaje i ko novi su nakon 50 tkm, tamo negdje od sredine 2008. aprilia stavlja oslabljene magnete i ti zadnji modeli nemaju problem s pregaranjem namotaja i reglera

a bendix ti na njemu neće otići nikad..
 
ako ti nije problem u 2022. godini kupiti novi motor s aksijalnim kočnicama.. 😁
 
Da, ona ljubičasto bijela boldor..Malo skuplja je bila..I ovaj tuono je bio 0km u hp motori..Testnog shivera900 su imali za nekih pedesetak
shivera sam ja bio uzeo, nakon toga je došao ovaj tuono
 
i da ta tunjavina sa 0km u HP motori je tada bila oko 60ak t kn ako ne i više?
 
  • Like
Reactions: Dene
i da ta tunjavina sa 0km u HP motori je tada bila oko 60ak t kn ako ne i više?
Taj tuono se na početku prodavao za 12000€, ja sam zvao i pitao dal je to stvarno zadnja cijena jer bi ga mozda i bio uzeo da je bio do 7000, uhvatilo me ludilo tad, pa su rekli da je to ta cijena jer da je to novi motor, na to sam ja rekao, to nije novi motor, to je novi motor bio 2009, sad je to motor star 10godina i ako ga ja kupim od vas za 12, drugi dan ga stavim prodavat, taj motor ima svima 10 god i vrijedi ni 6000€, pa su me otpilili.