SpiderMartin u sezoni ... 2022

Screenshot_2023-01-28-21-48-37-085-edit_com.instagram.android.jpg
 
Mislim da je Vugri najpametnije da se na godinu dana riješi interneta , saveza i ostalih pizdarija i da se posveti treninzima , utrkama i sponzorima.
Tocno, ne na godinu nego za stalno, vrijeme I energija potroseno na tipkanje mogle su se ulozit u nesto korisno za sebe (povrtlarstvo, glineno loncarstvo, gledanje u sunce kad ga ima I sl.) Da sam imam fejsbuk I slicno di bi dospio da se nadosiram zasto mi je siber od kante Ili spojler od jupola plus rezultati s istima...
 
Nas nekolicina (prvaka😁) nije Isla jer smo morali doc sami bez pratnje.
Moram potrosit dva dana na nesto bez pratnje.
Pa samm ostao ribarit ...bez pratnje
I na Martinovoj pozivnici piše isto...
OK, svi znamo da je HMS kaljuža. Isto ko i HAKS, s njima imam više iskustva.
Al opet, sereš po njima di stigneš, pojaviš se tamo realno gledajući nepozvan i onda se čudiš. Pričam o starom "manageru". Svatko bi ga pitao isto, ko je tebe pozvao...
 
I na Martinovoj pozivnici piše isto...
OK, svi znamo da je HMS kaljuža. Isto ko i HAKS, s njima imam više iskustva.
Al opet, sereš po njima di stigneš, pojaviš se tamo realno gledajući nepozvan i onda se čudiš. Pričam o starom "manageru". Svatko bi ga pitao isto, ko je tebe pozvao...
Nisi upravu ovaj puta ... ;)

Imao je pozivnicu i bio je pozvan ... ni prvi ni zadnji "gost" koji je bio i bit će pozvan na Noć prvaka ... vjerovatno nije bio jedini pozvani tamo koji nije vozio prošlogodišnje prvenstvo .. ;)
 
  • Like
Reactions: sharky969
Ja sam vidio toliko gostiju i neprvaka da sam se zapitao , zakaj nisam mogao nekog povest sa sobom ....da ne velim da smo dodavali stolicu za stol , a okolo praznih stolova i stolica kolko hočeš ...
 
Ja sam vidio toliko gostiju i neprvaka da sam se zapitao , zakaj nisam mogao nekog povest sa sobom ....da ne velim da smo dodavali stolicu za stol , a okolo praznih stolova i stolica kolko hočeš ...
Vjerovatno je netko trebao oprati neku svotu novaca, kao i inače što se radi
 
  • Like
Reactions: salej600
Svi koji smo u nekakvom privatnom biznisu srećemo se svakodnevno sa kojekavim situacijama gdje se moraš snalaziti kako najbolje znaš, nekad možda i nešto prešutit, znat kad možeš šta reć, biti pristojan i znat koga i kako treba obradit, i tu nema mjesta za žalopojke jer ti se krug ljudi onda naglo počme sužavati. Moraš pazit šta i kako ćeš pričat o svojim poslovnim partnerima, pred kim ćeš šta reći jer ti se sve jako brzo obije o glavu. Nekad treba razmislit o načinu komunikacije koliko god si u pravu.... o.k. ako nije riječ o poslu nego privatno, onda postoje razne društvene mreže pa peglaj koliko te volja, samo netko to ipak čita .... i vjerojatno prepoznaje sebe ... ;)

nije lako, nije lako, nikom nije lako :cool:
 
Znaci ne shvaćam, konstantno plakanje kako se nema novca (sami su odabrali taj put), pljuvanje po savezu u par postova, pa se onda ipak dolazi na domjenak, pa omalovažavanje vozača domaćeg prvenstva. Evo dio posta " Despite clearly being a step above everyone I wasn't chosen to recieve any awards. But, that is not the worst. " Bas sam naletio na podcast mladog Martina Kodrića vozača Mclarena, nema uzdizanja sebe i pljuvanja domaćih dečki nigdje. Treba malo razmisliti i paziti sta se priča jer se da svakako shvatiti i protumačiti ipak je to Internet.
 
Svi imamo manje-vise mentalitet sela: sto ce selo mislit Ili sto ce selo rec. I sto cu ja rec selu. Vugrincima je ta crta na pojacano.
Odjebi selo I pripremaj sezonu.
Umjesto tipkanje idi trci!
 
  • Like
Reactions: prpa and Branko-ST
Vozac sa boljim rezultatima u protekloj godini nije pozvan pa nema drame.
 
Ovo su neka sasvim druga vremena,nisu prvaci ono što se nekad prvakom zvalo.Međuostalim,možda se to najviše dodiruje samog Martina Vugrinca ,koji je s mog gledišta istinski prvak.Kad sagledamo odricanje i istinsko postignuće ne izgleda u potpunosti tako.Ali što onda reći o domicilnom savezu koji ne podržava svog ponajboljeg predstavnika,koji samoinicijativom i uz pomoć oca pokušava postići najbolje a oni koji trebaju dati maksimalan vjetar u leđa zapravo više odmažu nego pridonose.Ima i u potpuno domaćim natjecanjima čara ,ali otisnuti se u međunarodne vode ,pomalo i svjetske .,to je već odlika višeg ranga ,ne samo natjecanja nego i razmišljanja..Živimo u teškoj kaljuži,neki se uspiju okupati bar povremeno pa to ni ne primjećuju.🏁👍
 
Dam se kladit da je na istoj večeri bilo barem 50 ljudi koji su tek unazad godinu dvije kupili motor i osim toga nemaju veze s motorima, ali su u probranom društvu... HMS bi trebao raditi nešto za motoriste i pobrinuti se da istih ima više, ovaj korak prema Martinu definitivno nije takav, i ja tu problematiku gledam s te strane... tko je u pravu, tko nije... nebitno... Martin je trenutno najuspješniji hrvatski trkač u brzinskom sportu, a ujedno je i jako mlad... ako ti on nije netko tko zaslužuje sjedit u toj sali, zašto bi se ja zalagao za motociklizam u HR ili uputio ikoga u HMS po bilo kakvu info ili savjet?
Ima tu još jedan gori primjer licemjerstva (nevezan uz Vugrince) koji je sveprisutan na moto sceni, ali... svako od nas ima pristup kiosku i fejsbuku pa...