Levanjska - nevjeroFakingvatno !!

Đakovo - Požega cesta ( putokaz) Al sama dionica dobrog asvalta kreće od Levanjske Varoši do Ruševa ;)
Bili na autocesti za doma , al ja ko ja , kad sam već blizu , udri  :mrgreen:
i onda na nastavak autoceste od Broda :eek:hne:
 
Vozi li se uopće više netko motorom po toj levanjskoj ili samo berači gljiva i kamioni prometuju.
Prije koju godinu kad idem kamionom oči širom otvorene i molitva da mi netko od dežurnih kamikaza ne podleti pod MAN-a, a ove godine jedva nekog sretnem.
Kriza?
Korona?
Prirodna selekcija?
 
Zanimljiv sleng, ali ne vidim poveznicu.
Nebitno.

I jesi li ti jedan od prestalih kamikaza, ako jesi gdje ti je ostatak 🙄
 
Često gore prolazim i na prste jedne ruke se nabroje motori.
Ili ti novi kako kažeš klinci nemaju baš para ili nisu ekipa kao nekada.
Možda je i bolje tako, dosta ih je postalo invalidima na tom brdu, a neki su i ostali gore zauvijek.
 
Motorima vrijednost raste samo u oglasniku.U očima današnje omladine pada,oni danas imaju neke druge interese ..
Ne vjerujem da će količina motora na Levanjskoj ikada više dostići nekadašnje brojke..
Ali dokle god je asfalt dobar,uvijek će se naći netko ;)(y)
 

Attachments

  • z9.png
    z9.png
    2.1 MB · Views: 0
Slažem se.
Sa svojih 50 godina nemam više ni volje ni želje niti posjedovat niti vozit motore.
Ali rado ih vidim na cesti. Normalne vozače, a ne divljake kao neki što su.
Neću prozivati nikoga 😁
 
  • Like
Reactions: Johnny 11
Toliko daleko u budućnost ne idem.
Ali kad već tako lijepo pitaš toplo se nadam da ću se do tada riješit recimo i kamiona koji je ipak malo sigurniji od bilo kakvog motora 😀
Hoću da sa ovog svijeta odem kad mi istekne rok trajanja, da mogu koliko toliko zdrav na miru uživati sa unucima, a ne da mi nose krizanteme i lampione prije vremena jer je dida eto htio pod stare dane biti nekakav moto mangup 😉
 
  • Like
Reactions: WraGG
Toliko daleko u budućnost ne idem.
Ali kad već tako lijepo pitaš toplo se nadam da ću se do tada riješit recimo i kamiona koji je ipak malo sigurniji od bilo kakvog motora 😀
Hoću da sa ovog svijeta odem kad mi istekne rok trajanja, da mogu koliko toliko zdrav na miru uživati sa unucima, a ne da mi nose krizanteme i lampione prije vremena jer je dida eto htio pod stare dane biti nekakav moto mangup 😉
I ja tako razmisljam barem 3x u tjednu. Ostatak vremena sam siguran da cu bez motora kao hobija (po lijepom vremenu za voznju, po ruznom za sarafanje) samo lezati doma, nervirati se radi nevaznih stvari, zderati i pusiti (srecom ne pijem… Jos…) pa cu svakako pod zemlju jer ce me herc opaliti. Dakle, umirati mi je svakako. Zivot jos nitko nije prezivio.
 
  • Like
Reactions: Luke
Nekome je čudno, nekome smiješno, a nekome ipak možda racionalno.
Volio sam motore i imao sam ih nekoliko u tom periodu od preko 30 godina, začudo nikada nisam pao iako nisam neki vrsni vozač, posljednjih kojeg sam imao je Gsxr 1000, a zašto sam to kupio, nemam pojma 😁 više je stajao nego što se vozio.
Odlazio bi kad ulovim vremena na tu levanjsku i krndiju, ne jurit i rušit rekorde nego gledat kako to drugi rade. Ti dečki su bili uff, strahota za gledat.
Kad se prije 9 godina na tom brdu razbio onaj za kog sam mislio da neće nikada, iskreno usro sam se i to je za mene već tada bio početak kraja.
Danas mi je to kao ona stara : "volim sex i rado ga se sjetim" 😁
 
Ne znam što bih rekao, imali smo RIP u obitelji na vtr1000 i tada je kao došao kraj motorima, pa su prošle 2 godine i ponovo vozim motore, za te dvije godine bez motora sam vozio skuter i umalo se dva puta razbio pa sam se ipak vratio motorima, istini za volju, žena nije više sjela sa mnom do pred nekih 6 godina kad je samo rekla kad joj idemo kupiti opremu, istog trena, i ponekad se vozimo skupa no tada mi motor troši najmanje.
Probao sam bez motora i ne mogu, možda kroz par godina opet probam, no poznavajući sebe i dosadašnje iskustvo, teško