Levanjska - nevjeroFakingvatno !!

Ghostrider-SB

New member
Danas odem na bRRdo sa pajdinom 10-kom, najbolje krenem uživat u tih zvijeRRskih 180 konja na kotaču, zeleno čudovište iz Đakova grize, otima se, doslovno ždere asvalt kad odjednom   :shock:   :shock:   :shock:


brrdo1.jpg



.. pa opet    :shock:   :shock:


brrdo2.jpg



.. pa opet     :shock:


brrdo3.jpg



Nije li sramota da na Grobniku moramo gledat izblijeđene pasice, a na našem bRRdu osvanile nove novcate, baš me zanima odkud    8)


p.s. vi sa đamahahahahahama pazite dobro jer znam da vam prerenomirane imaju alergije na crveno    :jesus: :LOL:
 
Zapru said:
kaj je to cudno  :misli:

ovo je napravljeno jer ste stalno odbijali od mantinela  :LOL:

Sad se konačno moš i ti doć vozit po pRRavoj cesti  :jesus:  imaš vodilju    :LOL:
 
lijepo, još kad bi negdi uletila slika 10-ke      :mrgreen:
 
Zapru said:
kaj je to cudno  :misli:

ovo je napravljeno jer ste stalno odbijali od mantinela  :LOL:

Ideš....  :LOL: :cry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :LOL: :LOL: :LOL:
 
I ja sam se danas iznenadio, jebem ti mogao si zvat da ces ici gore... ja isao poslje posla oko pola 5  :?

Nisam mogao vjerovati  (y) (y) (y)

Drze Supercorse odlicno i ne sire putanju, nijednom mi guma nije pustila koliko god da sam ih opteretio a bome fino sam vozio... Frend nazalost nije bas dobro prosao, vozio iznad svojih mogucnosti i pratio me, ali dobro je
pogulio samo malo oklope i dekl. Nakon malog odmora pali i vozi kuci


Bit ce uskoro TT Levanjska  :mrgreen:

Jos kad bi se moglo organizirati da se jednom godisnje zatvori cesta i mjeri vrijeme auuuuuuuuuuu  8)
 
daj mi posalji te slike u punoj rezoluciji bas mi treba to za pozadinu na ekranu... da znam sta me ceka gore  :mrgreen: (y) (y) (y)
 
karadolo46 said:
lijepo, još kad bi negdi uletila slika 10-ke      :mrgreen:

ma to je on slikao iz auta, vidi se odsjaj od blica   :jesus: :jesus: :LOL: :LOL:
 
nice ....  (y) (y)

sad će postaviti i multanove.... :lolcry:
 
strasilo said:
nice ....  (y) (y)

sad će postaviti i multanove.... :lolcry:


:mrgreen:

Imam friške info, al ne baš onakve kakve sam očekivo    :?  poslaću ti na pp   :?




cRuNk said:
daj mi posalji te slike u punoj rezoluciji bas mi treba to za pozadinu na ekranu... da znam sta me ceka gore  :mrgreen: (y) (y) (y)


Na onaj tvoj sdfjsfdjksfdkksfdkksfdksfdkksfd emajl    :misli: :mrgreen:
 
KING RR said:
Na onaj tvoj sdfjsfdjksfdkksfdkksfdksfdkksfd emajl    :misli: :mrgreen:

e e taj taj  :mrgreen: (y) (y) (y)
 
KING RR said:
Nije li sramota da na Grobniku moramo gledat izblijeđene pasice, a na našem bRRdu osvanile nove novcate, baš me zanima odkud    8)


p.s. vi sa đamahahahahahama pazite dobro jer znam da vam prerenomirane imaju alergije na crveno    :jesus: :LOL:
otkud ti znaš kakve su na grobniku  :B:
boje pasica su yamahine, naravno, čije če bit  8) (y) :mrgreen:
 
pero1986 said:
otkud ti znaš kakve su na grobniku  :B:
boje pasica su yamahine, naravno, čije če bit  8) (y) :mrgreen:

Ti se samo drži što dalje od tih pasica jer ako ih prerenomirana primjeti ode temperatura u crveno    :B:  :LOL: :LOL: :LOL:


Btw : ja kad sam se pRRvi put razljepio na grobniku ti si ranjljike vuko po pijesku i viko bibibibibibibibibibiibibiibiiiiiiiii    :jesus: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry:   
 
KING RR said:
Ti se samo drži što dalje od tih pasica jer ako ih prerenomirana primjeti ode temperatura u crveno    :B:   :LOL: :LOL: :LOL:


Btw : ja kad sam se pRRvi put razljepio na grobniku ti si ranjljike vuko po pijesku i viko bibibibibibibibibibiibibiibiiiiiiiii     :jesus: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry:   
naravno da da, zato danas i juriš  :mrgreen: