Dobre prilike u oglasima

najbolje da ti z njima ideš kao pregovarač, pa morti svi dobijete batina... xD
s njima nemrem dobit batina, osim ak se popiknem u bijegu

Glavatog prebaci lubenica nakon 2 metra, pada čelom na šiljak a oglašivač ga ka*a u bulju

MajMoona dvije lijeve nose u krug, prima ga odma nakon kad ovaj svrši u Lubeničara

Pulp Fiction, sve zbog nedostatka pregovaračkih sposobnosti😁




Srki
 
viš kak si si ti to lepo isprojiciral f svojem mozgu, ispada ko da smo ofce skupa pasli

vele mi neki koji te poznaju da si irl normalan tip, ali teško mi je to povezati s ovim pretežito neduhovitim laprdanjem po forumu
 
viš kak si si ti to lepo isprojiciral f svojem mozgu, ispada ko da smo ofce skupa pasli

vele mi neki koji te poznaju da si irl normalan tip, ali teško mi je to povezati s ovim pretežito neduhovitim laprdanjem po forumu
Lazu. Glumi ali se brzo vrati u svoj svijet.😇
 
viš kak si si ti to lepo isprojiciral f svojem mozgu, ispada ko da smo ofce skupa pasli

vele mi neki koji te poznaju da si irl normalan tip, ali teško mi je to povezati s ovim pretežito neduhovitim laprdanjem po forumu
bez brige, mi bi se jako dobro slagali, s obzirom da si veci idiot, imas ovce, a zena ti je Hondas



Srki
 
  • Haha
Reactions: prpa
Jedino kaj štima, je da je rijedak motor. Al ne jer je ekskluziva, nego jer je totalni promašaj. Tačke za gnoj su bolja investicija.

Jebeš Triumf ako nije Twin ili Triple.

Ovo je ko da ima Alfu , samo dva puta sretan….
 
  • Haha
Reactions: Octane and tegla
INFO., ako neko ima bocne kofere Givi V35...a očuvani su, neka mi se javi... (y)... ,može i V37.,ali svakako prednost V35...
1688075651681.png
 
al ovaj sic je prekrasan suvozačev... kaj svi samo ove šaljive klipove stavljate a ja se nadam nekoj prigodi... stvarno :)