Dobre prilike u oglasima

O da, i NC isto. A cuj, meni skuteri uopce nisu losa solucija. Samo, 15400€ za skuter mi je ipak malo pretjerivanje. Za te novce se uzme odlicna Africa sa setom kofera i DCT-om i jos dobar skuter za po gradu. Ovako nemas ni jedno ni drugo nego neki kompromis sa obe strane.
 
  • Like
Reactions: tegla
O da, i NC isto. A cuj, meni skuteri uopce nisu losa solucija. Samo, 15400€ za skuter mi je ipak malo pretjerivanje. Za te novce se uzme odlicna Africa sa setom kofera i DCT-om i jos dobar skuter za po gradu. Ovako nemas ni jedno ni drugo nego neki kompromis sa obe strane.
Apsolutno se slazem, ali gledam iz perspektive nekoga kome skuteri ne predstavljaju motor, tako da sam dosta subjektivan.

Bio sam parkirao ispred ovog x-adv prije koji tjedan, zgodan je izbliza, i izgledao mi je solidno zabavan za vozit kada je decko krenuo sa njim. Ali na kraju dana to je skuter i ne bi mi palo na pamet izdvojiti ni trecinu tog novca za jednog.

Samo sam htio baciti zajebanciju na racun DCT-a kad je vec tema o skuterima :)
 
  • Like
Reactions: WraGG
Ma skuzio sam opasku na DCT. Zato sam i spomenuo NT i Goldwing. Ipak su oni malo vise skuter-like a dolaze i sa DCT-om :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: tegla
Kaze masina se jos nije razradila a ide 140 😆
 

Attachments

  • Screenshot_20230705_095350_Facebook.jpg
    Screenshot_20230705_095350_Facebook.jpg
    850.5 KB · Views: 0