Aprilia Tuono, topic gdje je grmljavina dobrodošla

Tuono svoju turu Rumnjske (i malo Bugarske) odradio... Došao je sam do vrha i bez pomoći nazad, što je više od očekivanog. :mrgreen:

20230704_132122.jpg


U društvu jednog čopera i japanskog goveda.

Snimka zaslona 2023-07-11 115841.jpg


3000km laganih, 8 dana. Vidjeli svašta, pojeli sve, popili malo manje, bilo bi idealno još koji dan, al jebiga....


Treba nešto ostavit i za ubuduće. :cool:
 
Top! Jeste se dobacili do Crnog Mora?
A jesmo, kad smo već blizu... Smočili dupe u crnom moru i gas nazad. Tura je bila ZG-N.Sad-Sebeš-Pitesti-Bukurešt-Varna-Sofija-Beograd-ZG.

Transalpina top, Transfargasan je dobar ali cesta nešto lošija, ali bar smo vidjeli medvjede (doslovno na metar, sjede na cesti il uz cestu) :mrgreen:
 
Dobra tura, čuda neviđena između Varne i Sofije... Shumen, Veliko Tarnovo, Buzludzha, prijevoj Shipka... Ma divota!
 
Dobra tura, čuda neviđena između Varne i Sofije... Shumen, Veliko Tarnovo, Buzludzha, prijevoj Shipka... Ma divota!
Ne bi znali, taj povratak smo morali skratit za jedan dan, pa je sve prošlo autoputom. :mrgreen:

Bugarsku i možda Grcku bi trebalo ostavit za neki drugi put.
 
Postovanje, kupio sam prvu apriliu 1000 tuono 2002, i otisli su mi namotaji, zna li netko covjeka koji radi namotaje? Hvala
 
jbga, možda nije tuono (tj sigurno nije) i vjerojatno je jako loše složen s obzirom da je u 2 mjeseca promijenio 5 vlasnika, ali je i dalje brži i bolji od 98% monstera :mrgreen:
 
ovako na brzinu, rama je rsv, mašina je 98-00 rsv, rezervar je 98-00, stražnja vilica je gen2..moglo bi u jednom trenutku biti zajebancije na tehničkom
 
  • Haha
Reactions: Octane
ovako na brzinu, rama je rsv, mašina je 98-00 rsv, rezervar je 98-00, stražnja vilica je gen2..moglo bi u jednom trenutku biti zajebancije na tehničkom
Znaci ima najbolje od svakog godista??? Ulozeno truda, mozda je i pedantno slozeno
 
55000 km pregaženo, nedavno sam stavio Brembo RCS 17 CorsaCorta master kočionu pumpu i moram priznati da je isprva bilo zastrašujuće, dok si nisam prebrikao mozak na nove postavke. Uz to, došao je i DNA protočni filter zraka i osjeti se povećani "kapacitet pluća", pogotovo u višim okretajima.
Slijedeći tjedan ide nastavak pimpa, nešto spešl, nešto što sam odavno trebao pazariti, od prvog dana, no što je - tu je...

Happy days! :love:
 

Attachments

  • IMG_20230718_100108-01.jpeg
    IMG_20230718_100108-01.jpeg
    1.4 MB · Views: 0