Dobre prilike u oglasima

1 kkm godisnje,ja pjeske vise pređem jbt....pa postali su toliko nerealni u laziima da je to strasno za citati :mrgreen:

Bila jedna takva u Otoccu. Model 2008, a kupljena i prva rega 2012god.

Prvi vlasnik napravio ni 1000 km i nesto obolio i preminuo ni godinu nakon sto ju je kupio. Ovaj u Otoccu kupio al je kasnije nesto bilo problem za prepisat ( ostavinska pa se nesto zakompliciralo il tako nesto ne sjecam se vise) i stajala par godina kod njega tako neprepisana i neregistrirana i nevozena. Prodana nakon par godina cca 2016/2017 sa niti 2500 km... mozda je to ta

A mozda i nije 😁
 
  • Like
Reactions: diesel power
Bila jedna takva u Otoccu. Model 2008, a kupljena i prva rega 2012god.

Prvi vlasnik napravio ni 1000 km i nesto obolio i preminuo ni godinu nakon sto ju je kupio. Ovaj u Otoccu kupio al je kasnije nesto bilo problem za prepisat ( ostavinska pa se nesto zakompliciralo il tako nesto ne sjecam se vise) i stajala par godina kod njega tako neprepisana i neregistrirana i nevozena. Prodana nakon par godina cca 2016/2017 sa niti 2500 km... mozda je to ta

A mozda i nije 😁
Ma znam da ima takvih slucajeva,ali ispada da je svaki na oglasu neka takva prica i nista km...a jos uvjerljivije da je dedek sa 61 god kupio era i prodaje ga za nekoliko mj jer mu kao ne pase zbog isijasa :ROFLMAO:
 
  • Haha
Reactions: prpa
Ma znam da ima takvih slucajeva,ali ispada da je svaki na oglasu neka takva prica i nista km...a jos uvjerljivije da je dedek sa 61 god kupio era i prodaje ga za nekoliko mj jer mu kao ne pase zbog isijasa :ROFLMAO:

Ma znam da... neg ovo je bas bio slucaj i bas isti takav motor u toj nit smrdi nit mirisi boji pa sam se zato nadovezao 👍
 
  • Like
Reactions: Octane
Zasto ne? Nema ih bas po 5000e

Nema ih jer su sve cijene otisle u klinac


Novi takvi 2009 i 2012 (modeli 2008) su se tad u Rutingu kupovali po 11.800 €

A i kad si takav motor rabljeni npr 2008 godiste tamo 2012/2013 mogao kupiti za cca 6500 € ( bilo je slucajeva i za manje ) onda je tesko za takav isti samo stariji 10 godina dat vise od ovih sto Gogo kaze i 5 je previse
 
Išli smo kolega i ja pogledati tu famoznu makinu ,mislim da je bila oglašena na indexu ili marketplacu.Uglavnom,meni ni po slici nije djelovala za trošiti vrijeme,rekao sam mu odma da se na takav bajk ne stavlja fejk top,a da se vilice repariraju na 12tkm,to mora da je vozil samo neki fajter iz sbk.Nije imala originalan rep,čudno je radila u leru,lanac je bio neodržavan.Budući da je bilo za njegovog sina ,pristao sam ići .,sugerirao mu odmah da preskoči to.,sreća što je posluhnuo.😎
 
  • Like
Reactions: e39
Bilo je tih iz 2008 u Rutingu na zalihi pa se prodavali ti novi i 2012... 😁
Slažem se,ali da je korektan prodavač,matori je godinu 2012-tu smio spomenuti samo u Opisu oglasa,ali nikako pod stavkama Godina modela i Godina proizvodnje..
Ovako je u startu obilježen kao sumLJivac :mrgreen:
 
gledala model 2012 kad je izlazio... neko je spomenuo 5 soma, ja bi recimo išo do 6 da ima 50 hiljada na satu i da priča štima :)
 
Motor nije auto i ako je održavan, uvijek je novi, a auto nije...,kome je puno za rabljeni motor i to još pod opremom...dati neke solde, vjerojatno ih ni nema, a htio bi taj motor...to su slatke brige... isto ima izbor, neka kupi novi, može na rate, lizzing, kartice, kredit... ma načina ima koliko hoćeš, naravno-ako hoćeš-...
 
Ok, a zasto vi onda svoje motore ne prodajete po cijenama od prije 10 godina?

Ja sam Strujku onu 10-ku pred 4-5 godina prodao za cca 1000 € manje nego sto se sad te linije vrte na oglasu

sad ta linija 08/09 Zx10r po oglasniku kosta kao sto je 2009 kostala u salonu skoro
 
imao sam takvu uljaru i po meni taj motor danas vrijedi koliko sam rekao..
ako će netko dat 9 iljada za motor stare generacije od kojeg i današnji socijale motori imaju bolje komponente i bolje se voze neka mu je sa sRRećom..