Dobre prilike u oglasima

5 je pretjerivanje jer se za 5 već prodaju teška drla, čak i sc57 u kojekakvom stanju, ali da je original top stanje s tim km nekih 6ipo vrijedi s obzirom da je ipak sve otišlo gore i to više nije floskula, nego čista realnost...ali 9400 za 2008.😶😶😶

nema tih motora ni po vani jeftinijih, a valjda su austrija i njemačka ipak malo veća tržišta koja diktiraju cijene
 
Išli smo kolega i ja pogledati tu famoznu makinu ,mislim da je bila oglašena na indexu ili marketplacu.Uglavnom,meni ni po slici nije djelovala za trošiti vrijeme,rekao sam mu odma da se na takav bajk ne stavlja fejk top,a da se vilice repariraju na 12tkm,to mora da je vozil samo neki fajter iz sbk.Nije imala originalan rep,čudno je radila u leru,lanac je bio neodržavan.Budući da je bilo za njegovog sina ,pristao sam ići .,sugerirao mu odmah da preskoči to.,sreća što je posluhnuo.😎
Ak je fakat 2012. onda je original rep, odnosno, od 2011. sve imaju bijelo štop svijetlo.
Na prvu nisam ni skužil fejkrapoviča zato jer je bio obješen na gredi pod krovom. Ali sumnjivo dugo i sporo vergla, možda je samo do akumulatora jer kad upali čak i normalno dela - ne zaletava se ko što znaju, ne "zvecka" više od uobičajenog za CBR-ke, ne ruži lanac tak da bi zatezač mogel bit ok. Ako mu nisu ventili fasovali zbog fejkrapoviča jer nema power commander, a na fejkrapoviču fali i prigušivač.

Na lijevoj vilici je bilo malo maščobe/nečistoće al to je valjda ostalo od "servisa vilica" :D To ga nisam ni pital, zašto je repariral vilice kad nema ni 12 000 na vuri.
 
ovo može biti 2012. samo special njuškalo limited edition..uglavnom ovo je 2008., 2012. je već redizajn

sve cbr-ke 1000 ikad pale ko da im se neda živjeti
 
Lastane, ak ima 12 tkm, jel novo ili staro?

prodajem, btw, dobiš štender i orginal plišanu Honda prekrivku sa ušima za retrovizore




Srki
 

Attachments

  • 4F917358-5557-4643-BA0E-C59C38400B63.jpeg
    4F917358-5557-4643-BA0E-C59C38400B63.jpeg
    3.7 MB · Views: 0
  • Like
Reactions: SpoRRi and t0malito
zato je i prodajem, idu mi na kurac takvi motori
samo vječita muka, borba i masne ruke
 
Lastane, ak ima 12 tkm, jel novo ili staro?

prodajem, btw, dobiš štender i orginal plišanu Honda prekrivku sa ušima za retrovizore




Srki
si opal ili je to limited edition farban isključivo iz gušta?
 
ma ima taj garant i krunicu oko govrnala i kipeca f prometnoj..
 
si opal ili je to limited edition farban isključivo iz gušta?
limited je u očima promatrača, svako vidi ono kaj ima u glavi

tebi bi dekica pasala, dost su velke uši izvukli

znam da nisi kupac, ti za tolke novce kupiš 6 motora z frgaZerima





Srki
 
fergazere volim taman toliko da će odlaskom cbr-ke ostati 1/15 u garaži ako ne računamo cvaje, a i toga možda konvertiram na ubrizgavanje
 
evo njih dva trubadura u zajedničkoj navali, između dva jutarnja quickija

koji je skuhal kavicu danas? 👌🤏



Srki
 
dal bi ti sva ta svoja japanska govna samo da imaš nekoga ko bi ti u nedjelju ujutro skuhal kavicu