Odšteta od Hrvatskih cesta nakon pada

Je i 98% posto će dobiti
Samo se malo pRRavim pravnik a pRRiučeni sam tapetar 😅

Do ovdje tapete, gore maleraj? :mrgreen: (zajebancija, nemoj se uvrijedit (y) ) - znam da tapetari ne rade tapete, al slicno zvuci :D

1696861282269.png
 
  • Haha
Reactions: Tauren
Meni fleke dizela ne smetaju ni ulja na cesti, uredno ih uočim i ravno preko njih, koda ih i nema...vise me brinu one narezane ceste od pola zavoja...,ne kužim kako neko može pasti kad vozi... kad stoji, il se okrece na mjestu...to OK...dogodi se...
 
Meni fleke dizela ne smetaju ni ulja na cesti, uredno ih uočim i ravno preko njih, koda ih i nema...vise me brinu one narezane ceste od pola zavoja...,ne kužim kako neko može pasti kad vozi... kad stoji, il se okrece na mjestu...to OK...dogodi se...
Pa stromulja bi trebala pregaziti to kao plitak potok, taj narezani asfalt ipak je enduro.

Tko vozi taj pada
 
Ne razumijes ti Pafovu tehniku voznje. Paf se ne naginje u okukama nego ga mota k´o FAP-a.
Nadam se da sada kuzite otkud mu nick na forumu :mrgreen:
Pa još u jednom od prvih postova je opisa skoro RIP situaciju kad je u punoj brzini od 37,2 km/h prednjim kolom proša priko upaljača kojeg je neodgovorni vozač auta isprid njega bacija kroz prozor.

Experience makes you wise.
 
Meni fleke dizela ne smetaju ni ulja na cesti, uredno ih uočim i ravno preko njih, koda ih i nema...vise me brinu one narezane ceste od pola zavoja...,ne kužim kako neko može pasti kad vozi... kad stoji, il se okrece na mjestu...to OK...dogodi se...
Bog aliexpressa te čuva jer zna da oprema neće ako flisneš.
 
sad da ti ja kažem da se pokriješ ušima i budeš sretan šta nisi ubio sebe ili nekog drugog, sam si si kriv, sranja se događaju, pogotovo sa motorom..i da budeš sretan da ti ne pošalju kaznu za ugrožavanje života i stvari..stavio sam prije link..
i sad se ić natezat po sudovima, sa ovim gulikožama od odvjetnika i osiguranja..
druga je stvar kad je netko drugi direktno kriv, oduzme ti prednost ili se sašije u tebe..
jbte padneš s motora i sad ideš po forumu plakat da ti netko plati dekl i nove japanke..i sunčane naočale..
 
  • Haha
Reactions: Octane
Ajde ne seri. Jel plaćam naknadu za ceste u registracijama i gorivu? Plaćam. Jesu li cestari dužni onda održavati cestu? Jesu.
E pa onda ću tražiti odštetu jer mi nije osigurano ono što plaćam.

Zato nam i je tako jer se nitko ne zna borit za svoja prava, pusti da nas jebu.
 
sad da ti ja kažem da se pokriješ ušima i budeš sretan šta nisi ubio sebe ili nekog drugog, sam si si kriv, sranja se događaju, pogotovo sa motorom..i da budeš sretan da ti ne pošalju kaznu za ugrožavanje života i stvari..stavio sam prije link..
i sad se ić natezat po sudovima, sa ovim gulikožama od odvjetnika i osiguranja..
druga je stvar kad je netko drugi direktno kriv, oduzme ti prednost ili se sašije u tebe..
jbte padneš s motora i sad ideš po forumu plakat da ti netko plati dekl i nove japanke..i sunčane naočale..
Pusti decka neka proba, ja ga podrzavam 100%.
Placam registraciju i porez na ceste na 2 vozila, uredno mi skidaju porez i sa place, onda valjda ocekujem da su ceste sigurne i odrzavane.
Taj "tako je kako je, nemres ti tu nis" stav mi se istinski gadi i zbog tog stava nas vec 30g jebe u dupe tko stigne.
 
Čovjek se bori za sve nas koji smo mogli ljosnit jer oni stavljaju najjeftinije ispune u sred zavoja, pa prednja zapleše preko zmijica ljeti.
Hrvatske ceste su nesposobna i polukriminalna organizacija, nije mi ih žao nimalo.
 
Čovjek se bori za sve nas koji smo mogli ljosnit jer oni stavljaju najjeftinije ispune u sred zavoja, pa prednja zapleše preko zmijica ljeti.
Hrvatske ceste su nesposobna i polukriminalna organizacija, nije mi ih žao nimalo.
A šta ti ih ima biti žao kad 80lp iz svake prodane litre goriva ide njima.
 
Kažem, nije.
To je duboko korumpurina organizacija koja izvlašćuje ljude s djedovine maozedong metodama, a o trgovanju s uvjetima za građevinske dozvole da ne govorim. Uz sve ostale probleme koje mi na motorima svaki dan gledamo.
 
  • Like
Reactions: Shepa
I kad smo kod presedana...
Hrvatske Ceste se u potraživanju od osiguratelja vozila stalno pozivaju na nekakvu presudu iz 2012. u svojim prigovorima (na odbijene ili umanjene štete), jer se pizduni žele od osiguranja naplatit za troškove čišćenja ceste nakon udesa, a za što već primaju naknadu.
 
  • Like
Reactions: diesel power