Salon motora EICMA,Milano,Italija

Kopiranje tih prednjih svjetala od Z-a 1000 pa ova instrument ploča je ravna samo čvang čung nekoj firmi.
Da si je jedna Honda dopustila da ide u ovakvo bezobrazno i još k tome bezuspješno kopiranje..... neznam
to s bezobraznim pokušajem kopiranja stvarno stoji... ali naspram prednje maske od mt09 ili gsxs-a ova svijetla mi i nisu toliko loša. jedino tablet koji ovako strši pod ovim nagibom je totalni užas.
 
  • Like
Reactions: tegla
Recimo..... kod suzukija su svi modeli osim hayabuse gadni..... al suzuki bar nikog ne kopira bezobzirno
Hm,meni se ovaj GSX-S1000GX baš jako sviđa osim cijene,17.600€ bez kofera..999ccc i 152KS
1699728659670-01.jpeg
 
Last edited:
Ok,al daj mi sad reci kaj se još može izmisliti,kad uzmeš ovaj,GS,Tiger,Multistradu,TRK,1290 Adventurer,Tracer...sve je to isto..ko malo jači ko malo slabiji ali isto sve,mjenjaju samo boju i neke pizdarije..
pa to sam i reko

ne vidim di vide isplativost jednog takvog me-too drloga

kaj će ponudit potencijalnim kupcima a kaj već na 7 drugih mjesta postoji? seks sa Nedom Ukraden?




Srki
 
  • Like
Reactions: tommy71k
Po toj teoriji, tko prvi nesto izmisli ili plasira zatvara vrata svima drugima? XR u nekoliko izvedbi, Multica u nekoliko izvedbi, Agusta plagira... ali Suzuki ne moze! 😄 Imaju korektnu jeftiniju verziju koja ce voznim osobinama zadovoljiti 90% vlasnika, do jucer preseratora, na GS, XR... no to je bezveze. :mrgreen: Kao sto je bezveze podatak da je sirotinjski MT najprodavaniji motor u HR.
 
Cek, jel vama ovo sto je Suzuki izbacio nesto novo? Pa ovo je koncepcijski potpuno iskopirani Versys 1000, poznatiji kao gsp. Mrtvi Dosadnjakovic.
 
Na suzuki štandu su vredile dve stvari.
Hayabusa i SERT
 
  • Like
Reactions: WraGG
Jbte jel se meni samo pričinja ali i hostese su postale nekako bezlične, obične, neke i ružne za razliku od prošlih godina kad su bile mmmm njam
 
S obzirom na količinu razočarenja viđenim, rekao bih da je i tebe vrijeme načelo.😄
A malo je....... ne mogu shvatit te nove trendove.
Ali da ne bude sve tako crno..... Triumphovi modeli su mi većina odlični.
 
  • Like
Reactions: tommy71k
Po toj teoriji, tko prvi nesto izmisli ili plasira zatvara vrata svima drugima? XR u nekoliko izvedbi, Multica u nekoliko izvedbi, Agusta plagira... ali Suzuki ne moze! 😄 Imaju korektnu jeftiniju verziju koja ce voznim osobinama zadovoljiti 90% vlasnika, do jucer preseratora, na GS, XR... no to je bezveze. :mrgreen: Kao sto je bezveze podatak da je sirotinjski MT najprodavaniji motor u HR.
Kad ga sve autoškole kupuju...
 
pa to sam i reko

ne vidim di vide isplativost jednog takvog me-too drloga

kaj će ponudit potencijalnim kupcima a kaj već na 7 drugih mjesta postoji? seks sa Nedom Ukraden?




Srki
Dje si bio kad su u Bmw planirali redne 4cilindrase..nekakve erove pa xerove itd..trebali su se drzat boxera..vec su postojali erovi na 7drugih mjesta a oni glupani hajmo mi kopirat ono sto vec svi rade
 
  • Like
Reactions: mate