Qatar Airways Grand Prix of Qatar 2023

Tražim poslovnog partnera da devojebcima uvezemo par ovih komada za čistit stazu, računam ako nakeljimo Lamborghini značke na njih da bi ih mogli zavaljat za miljon eura po komadu;

microsoftteams-image.png
 
  • Like
Reactions: Shepa and Spori
Cudne stvari kaj se tice martina… izgleda da su crveni morali malo reagirati. Cijelu sezonu nije odvozil tak losu utrku i bas sad dok dođe do 7 bodova svi moguci problemi se dese. Svaka cast zarco pravi timski igrac.
 
To je karakter staze..ne moze sve bit cakum pakum..tu nije problem pijesak za ocistit..problem je vjetar koji stalno nanosi..ocistis kroz pola sata ko da nisi ni cistio
 
  • Like
Reactions: bolcic
Ali ne moze guma biti kriva za start, za utrku moze. E sad, da su mu hakirali elektroniku ne vjerujem ali su ga s gumom fino sjebali. Deja vu...
Provjerena taktika s Michelinom i Pirellijem dok je bio i Bridgestone toga nije bilo :mrgreen:
 
  • Wow
Reactions: bolcic
Da, ali je cudno da je netko u takvoj formi, dan ranije rasturi na istoj stazi i onda odjednom od prvog metra vozi ko baba u smislu ne da je pokusavao pa grijesio nego je konstantno vozio kao po jajima. Ponovit cu, deja vu...
 
  • Like
Reactions: as17 and Mocippaldi
Kakav DESMO Festival cijeli vikend 😍

Kakvo briljiranje svakog individualnog vozaca u borbi za sam vrh, naravno sve dok vozi DUCATI 😀

Forza DUCATI !!! ❤️


Ca se cigota tice, do ove sezone je bio prakticno skolski primjer psihicke labilnosti i sada kada pukne pod pritiskom sve svi cude i masoni su mu odlucili uskratit srecu 🫢

Campinoti bi doma spal na gumi za trku nakon nekoliko oralnih provjera da li je to guma ka odlucuje naslov prvaka i onda ju sam namontiral. Tako da, Bla Bla Bla...


Nego jedno ozbiljno pitanje, mislite li da je moguce da je Mapping 8 bila DUCATI poruka, a 0000 na PitWall ploci Gresini?
 
Da, ali je cudno da je netko u takvoj formi, dan ranije rasturi na istoj stazi i onda odjednom od prvog metra vozi ko baba u smislu ne da je pokusavao pa grijesio nego je konstantno vozio kao po jajima. Ponovit cu, deja vu...

pa kak je pecco vozio dan prije na sprintu..isto ko po jajima..
 
Sve je rečeno u intervjuima,ko ni sluša,ukratko: I Pecco i Martin su posrali gumu,samo što se jednom zalomila u sprintu a drugom u trci.Maping 8 je poruka-nemaš šta više šparat gumu,kreni u napad.
 
Kako se guma moze pogodit🤔 vozili skoro svi na Hard/Hard 😁
 
Onda bi prije utrke trebalo nabaciti iste mješavine na hrpu pa organizirati tombolu jer izgleda da sam ipak bio u krivu misleći da sam kroz dugogodišnje praćenje utrka shvatio da bi iste gume u istoj mješavini trebali biti iste. :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: Mocippaldi
Trebale bi bit al eto izgleda da nisu..bilo je slucajeva i prije...e sad dali je bas sve do guma ili jedan klik tam vam odlucuje to necemo nikad saznat..najlakse je rec gume nevaljaju
 
  • Like
Reactions: Pletikosa34
bice je pesak

kad smo mi tam jurili uvijek nam je to smetalo




Srki
 
Onda bi prije utrke trebalo nabaciti iste mješavine na hrpu pa organizirati tombolu jer izgleda da sam ipak bio u krivu misleći da sam kroz dugogodišnje praćenje utrka shvatio da bi iste gume u istoj mješavini trebali biti iste. :mrgreen:
A kao u svojoj karijeri se nikad nisi susreo sa 2 ista proizvoda koja imaju totalno suprotne performanse?

Sve je tombola i zato i je tamo cijela vojska vrhunskih ljudi koja ima zadacu te razlike premostiti.

Tu je onda jos i lujka faktor vozaca koji moze pripomoci i kada se ne potrefi sve bit fokusiran na cim bolji rezultat, a ne u zavoju pri 200+ km/h izvodit Macbetha 🤢 i vozit na nacin kao da je sve idealno.
 
  • Haha
Reactions: Mocippaldi
Onda bi prije utrke trebalo nabaciti iste mješavine na hrpu pa organizirati tombolu jer izgleda da sam ipak bio u krivu misleći da sam kroz dugogodišnje praćenje utrka shvatio da bi iste gume u istoj mješavini trebali biti iste. :mrgreen:
Ben Spies i drveni Pirelli protiv Bljak Mjadjija nikad necu zaboraviti :mrgreen:
 
  • Wow
Reactions: bolcic