Qatar Airways Grand Prix of Qatar 2023

Mislim da su gume samo škuža, jbg moraš tamburat po nečemu.... dečko nije ni startao kako treba niti je napao u prvih par zavoja, bogme ni krugova... šta ne kaže da mu došao takav dan...u sportu je svaki dan "novi dan" pa tako i ovaj... malo je puko ;)

Nije sve gotovo, bar teoretski...u Valenciji će se JM bacit na glavu , a Bagnaia garant neć forsat naprijed, a to znači bit u grupi bar prvih par zavoja, da ti je rizik veliki da te netko zvizne ... Binder npr. MM da ni ne govorim... našpanani Espergarosi...mali Alex..... ima kandidata ko u priči ....
 
  • Like
Reactions: bolcic
Pa kaže da radi gume nije ni startao kako treba,tvrda ko kamen.Gume se u moto GP dodjeljuju po sistemu" Loto",ekipa izvuče broj npr.7 i dobije hrpu guma pod brojem 7.U ovom slučaju hrpa guma je bila povečana za opciju više nego u ostalim trkama,pa je moguće da je Mičelin nešto zbrzao bez dodatne kontrole.Uglavnom ,kad ima prigovora na gume Mič.uzima gumu i šalje je u laboratorij,što je i u ovom slučaju napravljeno.Dali će što isplivat iz Mičelina?Sumnjam!
 
Screenshot_20231120_174042_Samsung Internet.jpg
 
Men se čini da je i do toga što oni stvarno sve više i više voze na limitu. Usporedit samo današnju vožnju i recimo u rossijevo doba. I to je jedan od razloga što se nijansu lošija guma sve očitije prepozna.

Nego, Acosta samouvjereno planira vladati kad dođe nova generacija, ali ovaj Aldeguer je stvarno čudo. Mislim da bi i njemu u doglednoj GP budućnosti mogao pomrsiti račune. Nestvarno dobro vozi.
 
  • Like
Reactions: bolcic
Men se čini da je i do toga što oni stvarno sve više i više voze na limitu. Usporedit samo današnju vožnju i recimo u rossijevo doba. I to je jedan od razloga što se nijansu lošija guma sve očitije prepozna.

Nego, Acosta samouvjereno planira vladati kad dođe nova generacija, ali ovaj Aldeguer je stvarno čudo. Mislim da bi i njemu u doglednoj GP budućnosti mogao pomrsiti račune. Nestvarno dobro vozi.
I Tito je u moto 2 radio cuda..u gp cuna
 
Malo se ekipi omaklo pa su zadnju napumpali za koju desetu više.
 
zao mi martinatora. nekako bi volio da on uzme prvenstvo ali ocito nije islo. ali digia...svaka cast. zao ce mi bit ako ne bude imao mjesto dogodine
 
  • Like
Reactions: e39
Ima još vremena za Martina. Ako je dobar ko što misli da je, osvojit će već prvenstvo. Ako ne ove godine, onda neki drugi put.
A za Tito Rabata, nikako nije usporedba ;). Čovjek je peglao godinama i godinama u 125 i moto2 da bi došao do vrha,. Tek s nekih 23, 24 g.
Aldeguer došao, klinac ima 18. g i doslovno rastura. To ne može biti slučajno. To je sirovi talent koji će se pokazat i u GP-u
 
Razumijem da pagani svijet percipira Djidjia kao MotoGP Lenovo Team-a, ali ako bi trebala biti tu necija slika onda je to Davide. Djidjiu kao mozgu iza svega je jos i bolje da svijet vidi kako je toliko dobro poslozio cijelu pricu da cak i "paket koji mozes kupit na rasprodaji u Lidlu" moze osvojit naslov :)