MOTO GUZZI

Prosli tjedan sam u it isprobao Mandella iako su me talijani zeznuli klasika pa sam umjesto s verzije probao "obicnog" i motor je predivan ali za mene ipak prevelik (jedva sam prstima do poda mogao, imam 177cm) i prebrz :D

Nakon njega v85tt koji mi je bio kao saliven, od voznje do komfora, koliko se da u pola sata uhvatit. V100 mi je malo preplastican takodjer ali to je i prva litrica da sam vozio pa vjerujem da svi tog ranga imaju puno "lakseg" materijala, do 100tke, a i malo preko, ode ko od sale (morao sam probat, prometu i carabinerijima usprkos, ali nije to za mene, i prelako ta rucica ide). rucica/nozica mjenjaca malo prelabava bila, cesto ode 2 brzine gore ili dole, a i taj visoki kuplung mi nekako ne lezi, skoro se mora pustit do kraja da uhvati gas, to je do navike vjerujem. Rupa nekih nazalost nije bas bilo, samo rotora pa neke neravnine i ovjes nisam bas dozivio, ali naginjanje je lagano, kocenje i prednjem i zadnjom lijepo i ugodno.

Svrha test ridea je bio isprobati cisti osjecaj voznje, nemam prevelikog iskustva ali mene nije osvojio.

Vidim da su neki komentirali da je v100 cak i premali, onda moram jednom i na taj famozni GS sjest.
 
Last edited:
  • Like
Reactions: zagrepcan
Meni je Mandello premali, nado sam se da je v85 veći al očito nista od toga :)
 
Je li do polozaja vozaca na motoru ili sto ali dobio sam osjecaj, puno ugodnijeg sjedenja na v85 nego na v100. Sluzbeno je za v100 visina sjedala 815mm a v85 830mm s mogucnosti podesavanja gore i dole, a moguce da je test model v85ke bio nize postavljen zato mi je vise pasao od mandela..
 
Meni svaki ADV slici ka jaje jajetu...ziva dosada,za vidit i vozit.


Nema strasti sa njim...bar meni.

Zakurac mu radari i tft i ostale pizdarije.

Samo odvlace paznju...
 
meni srce zaigra kad vidim er-a i opet bum ga kupil za ukras... al otkad sam kupil stelvio sedneš si ko čovek i odmaram kad vrludam od kafane do kafane.... ne smeta mi pužla za rezervar ko na eru... il kad spiješ 7 pivi ima mjesta i dalje :).... odem u grad i stavim kaput i kacigu u kufer i bmk.... nije lijep ko r al ima i on svojih prednosti :)


mgh.jpg
 
Kad gledam ovog stelvija i vaseg Falconea, ma divota.. odmah bi halu sagradio i skupljao ih sve pomalo da imam koji milioncic :D
 
  • Like
Reactions: MGS