Novi stacionarni radari

jel mi moze netko objasniti gdje se tocno nalazi kamera na autocesti rijeka zagreb...u gorskom kotru, prije jednog tunela...ima par mjeseci da je tamo...
gledam ko budala naokolo i nigdje je ne vidim. Vidim samo one nadzorne kamere, pa mi nije jasno jel to to ili?
Tunel sv marko
 
Upozorenje je, kamera nema još.
Suženje ceste je i opravdano je ograničenje brzine.
Međutim svi mi mislimo da ako nastavimo voziti 140-150 umjesto 100, tih 500-tinjak metara, da ćemo doći pol sata prije na odredište.
A možda i razlog smanjenja brzine i groblje ispod kojega tunel prolazi,...
 
  • Like
Reactions: Medo
jel mi moze netko objasniti gdje se tocno nalazi kamera na autocesti rijeka zagreb...u gorskom kotru, prije jednog tunela...ima par mjeseci da je tamo...
gledam ko budala naokolo i nigdje je ne vidim. Vidim samo one nadzorne kamere, pa mi nije jasno jel to to ili?
Screenshot_20231126_223937_MotoScena.jpg
 
znaci to je ona okrugla, a ne pravokutna? jer tamo di si pokazao stoji okrugla...znaci to je to?
 
Taman htio objaviti ovo za ZD @morpheus365

Dajte kada nemate cilj za vožnju, a vozili bi ste se.. pogledajte kamere u aplikaciji, odvezite se do novih i uzmite lokaciju preko aplikacije. Baza je CroGatso, lakše je ažurirati preko aplikacije. Imate opciju unjeti komentar / ispravak za svaku lokaciju. Olakšajte posao kolegi Snečeru.
 
"Većina kamera postavit će se u prvoj polovici 2024. godine, a osim brzine kamere će snimati one koji ne koriste sigurnosni pojas, koriste mobitel tijekom vožnje, kao i motoriste koji skrivaju registarske pločice."

Kako će to riješiti, na koju foru?